Ολα
Casting Tool
Σε ενοικίαση
Ανανέωση προφίλ
el
Σύνδεση
Pro/Casting
el
Αναζήτηση: Παραστάσεις, Καλλιτέχνες, Εταιρείες, Φεστιβάλ, Διευθυντής, Χώροι, Μουσικά έργα, Βίντεο
Σπίτι
Παραστάσεις
Καλλιτέχνες
Εταιρείες
Φεστιβάλ
Αντιπρόσωποι
Χώροι
Περισσότερο
Σαιζόν
Διαγωνισμούς
Συνθέτες
Μουσικά έργα
Βίντεο
Pro Tools
για επαγγελματίες του κλάδου
Για κοινό
Vyacheslav Okunev, Set designer, Costume designer
Βίντεο
Προβολή στο
Casting Tool
Vyacheslav Okunev
/ Βίντεο
Εισιτήρια
Παρακολουθώ
Μερίδιο
Συχνές ερωτήσεις
Προβολή στο
Casting Tool
Set designer
Costume designer
ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ
Παραστάσεις
Ρεπερτόριο
Βίντεο
Φωτογραφίες
Εισιτήρια
Παρακολουθώ
Μερίδιο
Συχνές ερωτήσεις
Προβολή στο
Casting Tool
Δείτε περισσότερα στο Operabase
Εργαλείο Casting
Επικοινωνία
Μέσο
Γραφήματα καριέρας
Μελλοντικό Ρεπερτόριο
Προηγμένα φίλτρα
Παρακολουθήστε στο Διαδίκτυο (Ζωντανή ροή & VOD)
Προβολή όλων
Προσεχή βίντεο παραγωγής
4
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Aug 2023 - Jun 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Evgeny Volynsky
Εισιτήρια
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2023 - May 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isaakyan
C:
Petr Belyakin
Valery Platonov
Εισιτήρια
Tosca
,
Giacomo Puccini
Mar - Jul 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Yulia Prokhorova
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Timur Zangiev
Εισιτήρια
Προηγούμενα βίντεο παραγωγής
108
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Apr 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
C:
Anton Torbeev
Tosca
,
Giacomo Puccini
Mar - Jul 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Yulia Prokhorova
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Timur Zangiev
Εισιτήρια
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Jan 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Sergey Shepelyov
C:
Alexander Soloviev
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2023 - May 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isaakyan
C:
Petr Belyakin
Valery Platonov
Εισιτήρια
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2023 - Jan 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Eldar Nagiev
Dmitri Jurowski
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Aug 2023 - Jun 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Evgeny Volynsky
Εισιτήρια
Benvenuto Cellini
,
Hector Berlioz
Mar 2023
Mariinsky Theatre
D:
Alexei Frandetti
C:
Valery Gergiev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Dec 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Sergey Shepelev
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Alexander Soloviev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Dec 2022 - May 2023
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
C:
Alexander Soloviev
Timur Zangiev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Nov 2022 - May 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Dmitri Jurowski
Evgeny Volynsky
The Karelian Prisoner
,
Fyodor Kuznetsov
Oct 2022
Republic of Karelia State Music Theatre
D:
Alexander Petrov
C:
Anatoly Rybalko
Vladimir Kulagin
Benvenuto Cellini
,
Hector Berlioz
Sep 2022
Mariinsky Theatre
D:
Alexei Frandetti
C:
Valery Gergiev
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isahakyan
C:
Ivan Khudyakov-Vedenyapin
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2022 - Jul 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Dmitri Jurowski
Eldar Nagiev
Evgeny Volynsky
Turandot
,
Giacomo Puccini
Sep 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Pavel Sorokin
Svetlana Guseva
C:
Andrey Ivanov
Le nozze di Figaro
(The Marriage of Figaro)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2022 - Apr 2023
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
Zaurbek Gugkaev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Sep 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
Die Zirkusprinzessin
(The Circus Princess)
,
Emmerich Kálmán
Apr - Oct 2022
Chelyabinsk State Opera
D:
Alexandr Isakov
C:
Vasily Chernichka
Yuri Krylov
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Jan - Apr 2022
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Valentin Uryupin
Dmitri Jurowski
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Die Entführung aus dem Serail
(The Abduction from the Seraglio)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Turandot
,
Giacomo Puccini
Jan - May 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Andrey Ivanov
C:
Pavel Sorokin
Andrey Ivanov
Alexey Shakuro
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Jan - Jul 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
C:
Alexander Soloviev
Alevtina Ioffe
Φόρτωσε περισσότερα
Εξερευνήστε περισσότερα σχετικά με το Vyacheslav Okunev
ΣΦΑΙΡΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ
Παραστάσεις
Ρεπερτόριο
Φωτογραφίες
Ημερολόγιο
Pro
Γράφημα οργάνωσης
Pro
Γράφημα ρόλων
Pro
Δείτε όλα