Adriana González, sopranas

Adriana González
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Liep 2020
Pn 03, Kt 09, Sk 12 Liep 2020
Carmen
Micaëla
Opernhaus Zürich
C: Treviño
P: Hartmann
Bal 2020
Št 18 Bal 2020
Suor AngelicaConcert performance
Suor Genovieffa
Spring Festival in Tokyo
Bunka Kaikan
Main Hall
C: Scappucci
Bal 2020
Št 18 Bal 2020
Gianni SchicchiConcert performance
Lauretta
Spring Festival in Tokyo
Bunka Kaikan
Main Hall
C: Scappucci
Saus-Vas 2020
Pn 31 Saus 2020
Sk 02, An 04, Pn 07, Sk 09 Vas 2020
Les noces de FigaroPremiere
La Comtesse Almaviva
Opéra national de Lorraine, Nancy
C: Spering
P: Gray
Spal-Lapkr 2019
An 29, Tr 30 Spal 2019
Št 02, Sk 03, Pr 04, Tr 06, Kt 07, Pn 08, Št 09, Sk 10, Pr 11, An 12 Lapkr 2019
L'elisir d'amore
Giannetta
Teatro Real de Madrid
C: Capuano
P: Michieletto
Liep 2019
Tr 17 Liep 2019
Grande Messe des Morts
soprano
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
C: Niquet
Liep 2019
Tr 17 Liep 2019
Messe des mortsConcert performance
soprano
Festival de Radio France et Montpellier
Le Corum
Opéra Berlioz
C: Niquet
Geg 2019
Kt 09, Pn 10, Pr 13, Tr 15, Kt 16, Sk 19, An 21, Tr 22, Pn 24 Geg 2019
Iolanta
Brigitte
Opéra National de Paris
Palais Garnier
C: Hanus
P: Tcherniakov
Die Fledermaus
Rosalinde
Opéra National de Paris
C: Karoui
P: Pauthe,
Saus 2019
Pn 25, Sk 27, An 29 Saus 2019
Turandot
Liù
Opéra de Toulon
Grand Théâtre
C: Hempel
P: Grazzini
Spal-Lapkr 2018
Kt 25, An 30 Spal 2018
Kt 01, Sk 04, Tr 07, Št 10, An 13, Pn 16, Kt 22, Sk 25 Lapkr 2018
L'Elixir d'amour
Giannetta
Opéra National de Paris
Opéra Bastille
C: Sagripanti
P: Pelly
Rugs 2018
Pr 10, Tr 12, Pn 14, Sk 16, An 18, Kt 20, Št 22, Pr 24, Tr 26, Kt 27 Rugs 2018
CarmenPremiere
Micaëla
Grand-Théâtre de Genève
Opéra des Nations
C: Fiore
P: Hoffmann
Liep 2018
Št 28 Liep 2018
Il barbiere di SivigliaConcert performance
Berta
Festival International d'Opéra Baroque de Beaune
Cour des Hospices
C: Rhorer
Liep 2018
Pn 06, Sk 08, Tr 11, Pn 13, Sk 15 Liep 2018
La traviata
Annina
Opernhaus Zürich
C: Luisi
P: Hermann
Geg 2018
Št 05, An 08, Sk 13, Tr 16, Pn 18 Geg 2018
La finta giardiniera
Serpetta
Theater Winterthur
C: Capuano
P: Gürbaca
Vas-Kov 2018
Sk 25 Vas 2018
Št 03, Tr 07, Sk 11 Kov 2018
Parsifal
1. Blumenmädchen
Opernhaus Zürich
C: Young
P: Guth
Gruod 2017-Saus 2018
Sk 31 Gruod 2017
02, Kt 04, Št 06, An 09 Saus 2018
Le comte Ory
Alice
Opernhaus Zürich
C: Fasolis
P: Leiser, Caurier
Spal 2017
Sk 01, Pn 06, Tr 11 Spal 2017
Il barbiere di Siviglia
Berta
Opernhaus Zürich
C: Mazzola
P: Lievi
Rugs 2017
Tr 13, Kt 14, Pn 15, Sk 17, Pr 18, An 19, Tr 20 Rugs 2017
Il viaggio a Reims
Corinna
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
C: Sagripanti
P: Sagi
Rugs 2017-Birz 2018
Pn 01 Rugs 2017
30 Birz 2018
Training
soprano
Internationales Opernstudio, Zürich
Opernhaus

Liep-Rugpj 2017
Kt 13, Št 15, An 18, Pn 21, Sk 23, Kt 27, Št 29 Liep 2017
Pn 04, Št 05 Rugpj 2017
Die ZauberflötePremiere
Pamina
Oper Burg Gars, Gars am Kamp
C: Wildner
P: Schildknecht
Gruod 2016
Pn 02, Sk 04, Tr 07, Pn 09, Pr 12, Kt 15, Pr 19, Kt 22, Sk 25 Gruod 2016
Iphigénie en Tauride
1. prêtresse
Opéra National de Paris
Palais Garnier
C: Billy
P: Warlikowski