Karine Ohanyan, mecosopranas

Karine Ohanyan
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Geg 2020
Fri 22, Sun 24, Tue 26, Thu 28 Geg 2020
Lucia di LammermoorPremiere
Alisa
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Yurkevitch
P: Vizioli
Vas 2018
Fri 16, Sun 18, Tue 20, Thu 22 Vas 2018
Norma
Clotilda
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Balsadonna
P: Berloffa
Vas 2018
Fri 02, Sun 04 Vas 2018
Les noces de Figaro
Marcellina
Anthéa, Antibes
Salle Jacques Audiberti
C: Ráth
P: Benoin
Saus 2018
Fri 19, Sun 21, Tue 23, Thu 25 Saus 2018
Les noces de FigaroPremiere
Marcellina
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Ráth
P: Benoin
Geg 2017
Wed 10, Fri 12, Sun 14, Tue 16 Geg 2017
RigolettoPremiere
Giovanna
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Böer
P: Toffolutti
Bal 2017
Fri 21, Mon 24, Thu 27, Sun 30 Bal 2017
Il trovatorePremiere
Inès
Opéra de Monte-Carlo
Salle Garnier
C: Harding
P: Negrín
Vas 2017
Wed 15, Fri 17, Sun 19, Tue 21 Vas 2017
Eugène Onéguine
Filippievna
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Kawka
P: Garichot
Gruod 2016
Sun 11, Wed 14 Gruod 2016
Maria StuardaConcert performance
Anna Kennedy
Opéra de Monte-Carlo
Auditorium Rainier III
C: Fogliani
Rugs 2016
Fri 16 Rugs 2016
Messe du Couronnement
Alto
Cathédrale d'Antibes
C: Joutard
P: Depetris
Saus 2016
Wed 20, Fri 22, Sun 24 Saus 2016
Death in VenicePremiere
German mother/ Beggar woman
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Böer
P: Schneider
Lapkr 2015
Wed 11, Fri 13, Sun 15, Tue 17 Lapkr 2015
La traviataPremiere
Annina
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Auguin
P: Chevroton
Spal 2014
Fri 24, Sun 26 Spal 2014
Rigoletto
Giovanna
Anthéa, Antibes
Salle Jacques Audiberti
C: Guingal
P: Grinda
Bal 2014
Tue 22, Fri 25, Sun 27, Tue 29 Bal 2014
ErnaniPremiere
Giovanna
Opéra de Monte-Carlo
Salle Garnier
C: Callegari
P: Grinda
Saus 2014
Fri 17, Sun 19, Tue 21, Thu 23 Saus 2014
Die FledermausPremiere
Prince Orlofsky
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Ferrandis
P: Gergen
Spal 2013
Thu 24, Fri 25, Sat 26, Sun 27 Spal 2013
Amelia al balloPremiere
Son amie
Opéra de Monte-Carlo
Salle Garnier
C: Domingo
P: Grinda
Vas 2013
Sun 24, Tue 26 Vas 2013
La sonnambulaConcert performance
Teresa
Opéra de Monte-Carlo
Auditorium Rainier III
C: Fogliani
Saus-Vas 2013
Sun 13, Thu 17, Sat 19 Saus 2013
Sat 02 Vas 2013
Les Troyens
Anna
Badisches Staatstheater Karlsruhe
C: Brown
P: Hermann
Geg-Birz 2012
Sun 27, Wed 30 Geg 2012
Sat 02, Tue 05 Birz 2012
La traviataPremiere
Flora Bervoix
Wiener Festwochen
Theater an der Wien
C: Wellber
P: Warner
Kov 2012
Thu 15, Sun 18, Tue 20, Fri 23 Kov 2012
Francesca da RiminiPremiere
Adonella
Opéra de Monte-Carlo
Salle Garnier
C: Gelmetti
P: Désiré
Spal 2011-Vas 2012
Sat 15, Fri 21, Sat 29 Spal 2011
Wed 09, Thu 10, Sun 20, Wed 30 Lapkr 2011
Thu 01 Gruod 2011
10, Wed 11 Saus 2012
Thu 02, Fri 03, Sun 12 Vas 2012
Les TroyensPremiere
Anna
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
C: Brown
P: Hermann
Kov 2011
Fri 18, Sun 20 Kov 2011
L'Heure espagnolePremiere
Concepción
Teatre Principal de Palma, Palma de Mallorca
C: Bonnín
P: Duran
Vas 2011
Fri 11, Sun 13, Tue 15, Thu 17, Sat 19, Tue 22, Thu 24 Vas 2011
Die ZauberflötePremiere
3. Dame
Opéra de Rouen Haute-Normandie
C: Rouland
P: Kentridge, Wit
Liep-Rugpj 2010
Fri 09, Sun 11, Sat 17, Fri 23, Sun 25, Thu 29, Sat 31 Liep 2010
Thu 05, Sat 07 Rugpj 2010
Carmen
Carmen
Immling Festival, Halfing
Gut Imling
Festivalhaus
C: Schmöhe / Kerssenbrock
P: Tesche
Carmen
Carmen
Staatstheater Braunschweig
C: Joel
P: Lauwers,
Kov-Bal 2008
Fri 28, Sun 30 Kov 2008
Tue 01, Fri 04 Bal 2008
Jenůfa
La Tante
Opéra de Monte-Carlo
Salle Garnier
C: Lacombe
P: Meyer-Oertel
Saus 2008
Fri 25, Sun 27, Tue 29 Saus 2008
La forza del destino
Curra
Opéra de Monte-Carlo
Salle Garnier
C: Guingal
P: Servais
Saus-Geg 2008
Sun 13 Saus 2008
Fri 15 Vas 2008
Sat 24 Geg 2008
Carmen
Carmen
Badisches Staatstheater Karlsruhe
Grosses Haus
C: Carlberg / Delacôte
P: Thorwald
Spal 2007-Birz 2008
Fri 05, Sun 07, Tue 09 Spal 2007
Wed 07, Fri 09, Tue 27 Lapkr 2007
14 Saus 2008
Thu 14 Vas 2008
Sun 02, Fri 07 Kov 2008
Wed 02, Fri 18 Bal 2008
Sun 08, Sun 15 Birz 2008
Carmen
Carmen
Latvian National Opera, Riga
Main Hall
C: Chichon / Ozoliņš / Wojciechowski
P: Žagars
Rugs-Gruod 2006
Sat 23, Wed 27, Sat 30 Rugs 2006
Tue 03, Sat 07, Sun 15, Wed 18, Fri 27, Tue 31 Spal 2006
Tue 07, Fri 17, Sun 19, Thu 30 Lapkr 2006
Sun 10, Thu 21, Mon 25 Gruod 2006
Carmen
Carmen
Landestheater Coburg
C: Seidlmeier
P: Altenbeck
Kov-Geg 2006
Sun 26, Tue 28 Kov 2006
Sat 01, Tue 11, Mon 17, Fri 21 Bal 2006
Sun 07 Geg 2006
Les contes d'HoffmannPremiere
Giulietta/ Stella
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
C: Reimer
P: Loy
Spal 2005
Sat 08, Sat 22 Spal 2005
Götterdämmerung
Floßhilde
Opéra Royal de Wallonie, Liège
Théâtre Royal de Liège
C: Pleyer
P: Grinda, Servais
Rugs-Spal 2005
Sat 24 Rugs 2005
Sat 15 Spal 2005
Die Walküre
Grimgerde
Opéra Royal de Wallonie, Liège
Théâtre Royal de Liège
C: Pleyer
P: Grinda, Servais
Rugs-Spal 2005
Sat 17 Rugs 2005
Wed 12 Spal 2005
Das Rheingold
Floßhilde
Opéra Royal de Wallonie, Liège
Théâtre Royal de Liège
C: Pleyer
P: Grinda, Servais
Geg 2005
Fri 06, Sun 08, Thu 12 Geg 2005
Così fan tutte
Dorabella
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
C: Fratz / Hurshell
P: Richter
Saus 2005
Fri 14, Sun 16 Saus 2005
La Chauve-souris
Orlowski
Opéra de Massy
C: Levi
P: Médecin
Rugs-Spal 2004
Fri 24, Tue 28 Rugs 2004
Sat 02, Thu 07, Sun 10 Spal 2004
GötterdämmerungPremiere
Floßhilde
Opéra Royal de Wallonie, Liège
Théâtre Royal
C: Pleyer
P: Grinda
Bal 2003
Sat 19, Tue 22, Thu 24, Sun 27, Tue 29 Bal 2003
Die ZauberflötePremiere
2. dame
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Guidarini
P: Lauwers
Rugs-Lapkr 2002
Tue 24, Sat 28 Rugs 2002
Wed 02, Wed 09, Sat 12, Wed 23, Tue 29 Spal 2002
Fri 08, Fri 15, Wed 20 Lapkr 2002
La traviata
Flora Bervoix
Volksoper Wien
C: Piollet
P: Gratzer
Rugs-Spal 2001
Thu 20, Wed 26, Sun 30 Rugs 2001
Wed 03, Wed 10, Sat 13, Tue 16, Fri 19 Spal 2001
Carmen
Carmen
Volksoper Wien
C: Kamensek
P: Joosten
Geg 1999
Wed 19, Fri 21, Tue 25, Thu 27, Fri 28, Sun 30 Geg 1999
Les mamelles de Tirésias
La grosse dame
Opéra Comique, Paris
Théâtre National de l'Opéra Comique
C: Stoehr
P: Bénézech
Bal 1999
Fri 16, Sun 18, Tue 20, Thu 22, Sat 24, Mon 26, Wed 28, Fri 30 Bal 1999
La dame blanche
Marguerite
Opéra Comique, Paris
Théâtre National de l'Opéra Comique
C: Gibault
P: Pichon
Vas-Kov 1999
Sat 27, Sun 28 Vas 1999
Mon 01, Thu 04, Fri 05, Sat 06, Sun 07, Mon 08, Tue 09 Kov 1999
Don GiovanniPremiere
Zerlina
Opéra Comique, Paris
Théâtre National de l'Opéra Comique
C: Hager / Stoehr
P: Arlaud
Saus-Vas 1999
Fri 29, Sat 30, Sun 31 Saus 1999
Tue 02, Wed 03, Thu 04, Fri 05, Sat 06, Sun 07, Mon 08 Vas 1999
Carmen
Carmen
Opéra Comique, Paris
Théâtre National de l'Opéra Comique
C: Foster / Stoehr
P: Erlo
Gruod 1998
Mon 07, Thu 10, Sun 13, Tue 15, Thu 17 Gruod 1998
ClaraWorld premiere
La Domestique
Opéra Comique, Paris
Théâtre National de l'Opéra Comique
C: Edwards
P: Krämer
Bal-Geg 1998
Fri 24, Sat 25, Sun 26, Mon 27, Tue 28, Wed 29, Thu 30 Bal 1998
Mon 04, Tue 05, Wed 06 Geg 1998
La sonnambula
Teresa
Opéra Comique, Paris
Opéra-Comique
C: Carella
P: Adam
Gruod 1997
Thu 04, Fri 05, Mon 08, Tue 09, Sat 20, Sun 21, Mon 22, Tue 23, Wed 24, Fri 26, Sat 27, Sun 28, Mon 29, Tue 30, Wed 31 Gruod 1997
Une nuit à Venise
Barbara/ Agricola
Opéra Comique, Paris
Théâtre National de l'Opéra Comique
C: Stoehr
P: Wopmann