Luis Cansino, baritonas

Luis Cansino
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Rugpj 2020
Št 08 Rugpj 2020
Il barbiere di Siviglia
Don Bartolo
Festival de Ópera, Medinaceli
Palacio Ducal
C: Moya
P: Corbacho
Geg 2020
Št 30 Geg 2020
Aida
Amonasro
Gran Teatre, Elche
C: Moya
P: García
Geg 2020
Št 23, Sk 24 Geg 2020
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro de Bellas Artes, Bogota
Fundación Arte Lírico
C: Pérez
P: Martín
Geg-Liep 2020
Tr 08, Št 11, An 14, Pn 17 Liep 2020
La Traviata
Giorgio Germont
Teatro Real de Madrid
C: Nánási / Luisotti
P: Decker
Geg 2020
Pn 08 Geg 2020
Il barbiere di Siviglia
Don Bartolo
Teatro Circo, Albacete
C: Moya
P: Corbacho
Bal 2020
Št 25, Sk 26 Bal 2020
La Casa de Bernarda Alba
Poncia
Teatro Cervantes Malaga
C: Ortega
P: Hernández
Kov 2020
Št 21 Kov 2020
Aida
Amonasro
Teatro Auditorio Riberas del Guadaira, Alcalá de Guadaira
C: Moya
P: García
Vas 2020
Kt 20 Vas 2020
Il barbiere di Siviglia
Don Bartolo
Teatro Palenque, Talavera de la Reina
C: Moya
P: Corbacho
Vas 2020
Tr 12 Vas 2020
Concert
Barítono
Gasteig, München
C: Förster
Gruod 2019
Sk 01 Gruod 2019
Aida
Amonasro
Palacio de Congresos, Toledo
C: Moya
P: García
Lapkr 2019
An 19, Kt 21, Št 23 Lapkr 2019
Rigoletto
Rigoletto
Ópera de Tenerife, Santa Cruz de Tenerife
Auditorio de Tenerife
C: Finzi
P: Pontiggia
Spal 2019
Št 26, Pr 28 Spal 2019
AidaPremiere
Amonasro
Luxor Festival
Temple of Hatshepsut
C: Lyniv
P: Sturm
Spal 2019
Št 19 Spal 2019
Pagliacci
Tonio
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
C: Dohotaru
P: Matei
Rugs-Spal 2019
Pn 20, Pr 23, Tr 25, Pn 27 Rugs 2019
An 01, Pn 04, Sk 06, Tr 09 Spal 2019
La Traviata
Giorgio Germont
Staatsoper Stuttgart
Openhaus
C: Haider
P: Berghaus
Rugs 2019-Liep 2020
Sk 01 Rugs 2019
02 Liep 2020
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Mahenovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Rugpj 2019
Št 10 Rugpj 2019
Aida
Amonasro
Festival de Ópera, Medinaceli
Palacio Ducal
C: Moya
P: García
Birz 2019
Št 29 Birz 2019
El gato montés
Juanillo
Ópera de Tenerife, Santa Cruz de Tenerife
Auditorio de Tenerife
C: Vázquez
P: Vázquez
Geg 2019
Pn 10 Geg 2019
Aida
Amonasro
Teatro Circo, Albacete
C: Moya
P: García
Bal 2019
Pr 01, An 02, Kt 04, Pn 05, Sk 07, Pr 08, Kt 11, Št 13, Sk 14, Pr 15 Bal 2019
La Gioconda
Barnaba
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
C: Calvo
P: Pizzi
Kov 2019
An 26 Kov 2019
Recital
Baritono
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
Aeropuerto Internacional Josep Tarradellas-El Prat
C: Vera
Kov 2019
Pn 01, Sk 03 Kov 2019
Aida
Amonasro
Teatro Cervantes Malaga
C: Boscovich
P: García
Saus-Vas 2019
Pn 25, Št 26, Sk 27, Tr 30, Kt 31 Saus 2019
Pn 01, Št 02, Sk 03, Tr 06, Kt 07, Pn 08, Št 09, Sk 10 Vas 2019
El sueño de una noche de veranoPremiere
Falstaff
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Gomez-Martinez
P: Carniti
Gruod 2018
Št 08 Gruod 2018
La del Soto del Parral
Germán
Amics de la Música d'Alcoi
Teatre Calderón
C: Estévez
P: Olcina
Lapkr 2018
Št 10, Sk 11, An 13, Kt 15, Št 17, Sk 18, An 20, Kt 22 Lapkr 2018
La Casa de Bernarda AlbaPremiere
Poncia
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Aguirre
P: Lluch
Lapkr 2018-Geg 2019
An 06, Tr 07 Lapkr 2018
23 Geg 2019
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Mahenovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Rugs 2018
Sk 09, An 11, Kt 13, Št 15 Rugs 2018
FuenteovejunaWorld premiere
Flores
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Serrate
P: Arco
Geg-Birz 2018
Pr 21, Kt 24, Sk 27, Tr 30 Geg 2018
Št 02 Birz 2018
Adriana Lecouvreur
Michonnet
Teatro de la Maestranza, Sevilla
C: Halffter
P: Mariani
Bal 2018
Št 21 Bal 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Venue Cymru, Llandudno
C: Rizzi
P: Pountney
Bal 2018
Št 14 Bal 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
The Bristol Hippodrome
C: Rizzi
P: Pountney
Bal 2018
Št 07 Bal 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Milton Keynes Theatre
C: Rizzi
P: Pountney
Kov 2018
An 27 Kov 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Theatre Royal, Plymouth
C: Rizzi
P: Pountney
Kov 2018
Tr 21 Kov 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
The Mayflower, Southampton
C: Rizzi
P: Pountney
Kov 2018
An 06 Kov 2018
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Hippodrome, Birmingham
C: Rizzi
P: Pountney
La forza del destino
Don Carlo di Vargas
Welsh National Opera
C: Rizzi / Hasan
P: Pountney,
Gruod 2017
Pn 22 Gruod 2017
Sinfonia 9
Barítono
Auditorio Mar de Vigo
C: Alberola
Gruod 2017
Št 16 Gruod 2017
Nabucco
Nabucco
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
C: Moya
P: García
Lapkr 2017
An 28 Lapkr 2017
Recital
Barítono
Embajada de Italia, London
C: Rizzi
Lapkr 2017
Št 11 Lapkr 2017
Nabucco
Nabucco
Teatro Quijano, Ciudad Real
C: Moya
P: García
Lapkr 2017
Sk 05 Lapkr 2017
Rigoletto
Rigoletto
Amigos de la Ópera de Vigo
Teatro Afundación
C: Rodríguez
P: García
Spal 2017
Št 28, Sk 29 Spal 2017
La traviata
Giorgio Germont
Ópera de Irún
Teatro Amaya
C: Salvagno
P: Ithurbide
Spal 2017
Kt 05, Sk 08, Tr 11, Pn 13, Št 14 Spal 2017
Il trovatorePremiere
El Conde de Luna
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Tebar
P: Rechi
Rugpj 2017-Birz 2018
Kt 31 Rugpj 2017
Št 04, Pr 06 Lapkr 2017
Pn 29 Gruod 2017
17, Sk 25 Kov 2018
Tr 06 Birz 2018
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Mahenovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Rugpj 2017
Sk 27 Rugpj 2017
Zarzuela Gala
Barítono
Ópera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Díaz
P: García
Rugpj 2017
An 22, Kt 24 Rugpj 2017
Opera Gala
Barítono
Ópera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Tazzieri
P: García
Rugpj 2017
Št 05 Rugpj 2017
Nabucco
Nabucco
Festival de Ópera, Medinaceli
Palacio Ducal
C: Moya
P: García
Birz-Liep 2017
An 27, Tr 28, Pn 30 Birz 2017
Št 01, Pr 03, An 04, Kt 06, Pn 07, Sk 09, Tr 12, Kt 13, Št 15, Sk 16, Tr 19, Kt 20, Pn 21 Liep 2017
Madama Butterfly
Sharpless
Teatro Real de Madrid
C: Armiliato
P: Gas
Geg 2017
Št 20 Geg 2017
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
AGAO, Pamplona
Teatro Gaztambide

Geg 2017
Pn 05 Geg 2017
Nabucco
Nabucco
Teatro Circo, Albacete
C: Moya
P: García
Bal 2017
Št 29 Bal 2017
Nabucco
Nabucco
Palacio de Congresos El Greco, Toledo
C: Moya
P: García
Kov 2017
Pn 24 Kov 2017
Tosca
Il Barone Scarpia
Teatro Serrano, Gandía
C: Dohotaru
P: Matey
Kov 2017
Št 18 Kov 2017
Tosca
Il Barone Scarpia
Teatro Municipal Concha Espina, Torrelavega
C: Dohotaru
P: Matey
Kov 2017
Pn 10 Kov 2017
Madama Butterfly
Sharpless
Teatro A fundación, Vigo
C: Dohotaru
P: Matey
Vas 2017
Kt 09, Sk 12, Tr 15, Št 18, An 21, Tr 22, Kt 23 Vas 2017
La traviata
Giorgio Germont
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
C: Tebar
P: Coppola
Lapkr 2016
Tr 23 Lapkr 2016
Macbeth
Macbeth
Venue Cymru, Llandudno
C: Yurkevych
P: Mears
Lapkr 2016
Tr 09 Lapkr 2016
Macbeth
Macbeth
Hippodrome, Birmingham
C: Yurkevych
P: Mears
Lapkr 2016
Tr 02 Lapkr 2016
Macbeth
Macbeth
Maryflower Theater, Southampton
C: Yurkevych
P: Mears
Spal 2016-Kov 2017
Št 29 Spal 2016
Sk 20 Lapkr 2016
Pn 02 Gruod 2016
04 Kov 2017
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Spal 2016
Tr 26 Spal 2016
Macbeth
Macbeth
New Theatre, Oxford
C: Yurkevych
P: Mears
Spal 2016
Tr 12 Spal 2016
Macbeth
Macbeth
The Bristol Hippodrome
C: Yurkevych
P: Mears
Spal 2016
Sk 09 Spal 2016
Nabucco
Nabucco
Amigos de la Ópera de Vigo
Teatro Afundación
C: Moya
P: García
Rugs-Spal 2016
Pn 30 Rugs 2016
Sk 02 Spal 2016
Nabucco
Nabucco
Teatro Cervantes Malaga
C: Boscovich
P: García
Macbeth
Macbeth
Welsh National Opera
C: Yurkevych
P: Mears,
Birz 2016
Pn 24, Št 25, Pr 27 Birz 2016
La Gran VíaPremiere
El Caballero de Gracia
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Moreno
P: Arco
Geg-Birz 2016
Pn 20, Št 21, Sk 22, Tr 25, Kt 26, Pn 27, Št 28, Sk 29 Geg 2016
Tr 01, Kt 02, Pn 03, Št 04, Sk 05, Tr 08, Kt 09, Pn 10, Št 11, Sk 12 Birz 2016
La Gran Vía
Caballero De Gracia
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Moreno
P: Arco
Bal 2016
Št 16 Bal 2016
Concert
Solista
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Coves
Kov 2016
Št 19 Kov 2016
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Isabel la Católica, Granada
C: Dohotaru
P: Aster
Kov 2016
Pn 11 Kov 2016
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
C: Dohotaru
P: Aster
Kov 2016
Pr 07 Kov 2016
Rigoletto
Rigoletto
Auditorio Afundación, Pontevedra
C: Dohotaru
P: Aster
Kov 2016
Št 05 Kov 2016
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Auditorio, Pola de Siero
C: Dohotaru
P: Aster
Vas 2016
Št 27 Vas 2016
L'elisir d'amore
Dulcamara
Tafalla Kulturgunea
C: Moya
P: García
Vas 2016
Pn 26 Vas 2016
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro del Museo de la Universidad de Navarra, Pamplona
C: Moya
P: García
Vas 2016
Tr 03 Vas 2016
Concert
Barítono
Teatro Rosalía de Castro, La Coruña
C: Burgueras / Orlova
Saus 2016
Št 30 Saus 2016
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Amigos de la Música, Alcoy
C: Estèvez
P: Agulló
Saus 2016
Kt 28 Saus 2016
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Principal, Alicante
C: Estèvez
P: Agulló
Saus 2016
Sk 03 Saus 2016
Solista
Gran Teatro, Córdoba
C: Rivera
Gruod 2015
Št 19 Gruod 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Buero Vallejo, Guadalajara
C: Moya
P: García
Lapkr 2015
Sk 08 Lapkr 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Amigos de la Ópera de Vigo
Teatro Afundación
C: Moya
P: García
Spal 2015-Birz 2016
Sk 25 Spal 2015
Tr 09 Gruod 2015
13 Saus 2016
Sk 10 Bal 2016
Sk 12, An 21 Birz 2016
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Spal 2015
Št 17 Spal 2015
Concert
Solista
Auditorio Afundación, Pontevedra
C: Rivera
Birz-Liep 2015
An 30 Birz 2015
Pn 03, Pr 06, Kt 09, Sk 12 Liep 2015
Gianni Schicchi
Marco
Teatro Real de Madrid
C: Carella
P: Allen
Birz-Liep 2015
An 30 Birz 2015
Pn 03, Pr 06, Kt 09, Sk 12 Liep 2015
Placido Domingo's Gala
Solista
Teatro Real, Madrid
C: Carella
Geg 2015
Pn 22, Sk 24 Geg 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Cervantes Malaga
C: Boscovich
P: García
Geg 2015
Pn 15 Geg 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Gran Teatro Falla, Cádiz
C: Aranda
P: I.García
Geg 2015
Št 09 Geg 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Gaztambide, Tudela
C: Moya
P: García
Geg 2015
Pn 08 Geg 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Casa de la Cultura, Burlada
C: Moya
P: García
Bal 2015
Št 25 Bal 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Palenque, Talavera de la Reina
C: Moya
P: García
Bal 2015
Št 18 Bal 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Palacio Valdés, Avilés
C: Moya
P: García
Bal 2015
An 14 Bal 2015
L'elisir d'amore
Dulcamara
Teatro Circo, Albacete
C: Moya
P: García
Vas 2015
Št 14, An 17, Pn 20, Sk 22, Pr 23 Vas 2015
Madama ButterflyPremiere
Sharpless
ABAO, Bilbao
Palacio Euskalduna
C: Zanetti
P: Giacchieri
Gruod 2014-Kov 2015
An 16 Gruod 2014
18 Saus 2015
An 10 Vas 2015
An 03 Kov 2015
I vespri siciliani
Guido di Montfort
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Olos
P: Adamik
Lapkr 2014
Št 22 Lapkr 2014
Opera Gala
Solista
Karsikaya Opera
C: Gagliardo
Lapkr 2014-Birz 2015
Št 08 Lapkr 2014
Št 27 Gruod 2014
14 Saus 2015
Tr 22 Bal 2015
Sk 14 Birz 2015
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Lapkr 2014
Kt 06 Lapkr 2014
Zarzuela Gala
Solista
Teatro Principal, Zaragoza
C: Viribay
Spal-Lapkr 2014
Pr 20, An 21, Kt 23, Sk 26, Tr 29, Pn 31 Spal 2014
Št 01, Sk 02, An 04, Tr 05, Pn 07, Sk 09, Pr 10 Lapkr 2014
La Fille du régiment
Sargento Sulpice
Teatro Real de Madrid
C: Campanella / Tingaud
P: Pelly, Rath
Spal-Lapkr 2014
Pn 17, Pn 31 Spal 2014
Tr 12 Lapkr 2014
Simon Boccanegra
Simon Boccanegra
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
C: Kyzlink
P: Pountney
Rugpj 2014
Št 16, Sk 17, Pr 18 Rugpj 2014
Los Gavilanes
Juan Fauré
Palacio Euskalduna, Bilbao
C: Gagliardo
P: Fernández
Birz 2014
Sk 08 Birz 2014
Simon Boccanegra
Simon Boccanegra
National Theatre Prague, Bratislava
Nová budova
C: Kyzlink
P: Pountney
Geg 2014
Kt 22 Geg 2014
Zarzuela Gala
Solista
Teatro Gayarre, Pamplona
C: Ortega
Geg 2014
An 13, Kt 15 Geg 2014
Pn 1417 2014
La GiocondaConcert performance
Barnaba
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Pirolli
Bal-Geg 2014
Pr 28, Tr 30 Bal 2014
Pn 02 Geg 2014
Marina
Roque
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Díaz
P: García
Kov 2014
Pn 07, Sk 09 Kov 2014
El gato montés
Hormigón
Teatro Nacional de São Carlos, Lisboa
C: Soler
P: Plaza
Lapkr 2013-Geg 2014
Št 09 Lapkr 2013
Kt 05 Gruod 2013
10 Saus 2014
Pn 21 Vas 2014
An 20 Geg 2014
Aida
Amonasro
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Feranec
P: Věžník
Lapkr 2013
Kt 07 Lapkr 2013
Nabucco
Nabucco
Congress Center, Villach
C: Klecker
P: Selmeczi
Lapkr 2013-Vas 2014
Št 02, Sk 10, Kt 21, Št 23 Lapkr 2013
Kt 05, Št 07, Pn 13, Pn 20, Tr 25 Gruod 2013
10, Sk 19, Pn 24 Saus 2014
Tr 12, Pn 14, Sk 16 Vas 2014
I vespri sicilianiPremiere
Guido Montfort
Theater Freiburg
C: Bollon
P: Sturm
Spal 2013-Bal 2014
Pn 25, Št 26 Spal 2013
Pn 08, Tr 27 Lapkr 2013
Pn 13, Pn 27 Gruod 2013
01 Kov 2014
Pn 04 Bal 2014
Simon BoccanegraPremiere
Simon Boccanegra
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
C: Kyzlink
P: Pountney
Spal 2013-Kov 2014
An 22 Spal 2013
Tr 13 Lapkr 2013
Pr 30 Gruod 2013
21 Kov 2014
Nabucco
Nabucco
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kesselyák / Klecker
P: Selmeczi
Spal 2013-Saus 2014
Kt 10, Št 19 Spal 2013
Št 21 Gruod 2013
12 Saus 2014
Nabucco
Nabucco
Theater Freiburg
C: Knapp / Bollon
P: Sturm
Spal 2013-Birz 2014
Pr 07 Spal 2013
Sk 17 Lapkr 2013
Pn 20 Gruod 2013
24 Saus 2014
Sk 09 Vas 2014
Sk 25 Geg 2014
Pr 16 Birz 2014
Sicilske nespory
Guido di Montfort
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Olos
P: Adamik
Rugs 2013
Tr 25, Pn 27 Rugs 2013
Opera anthology
baritono
Ópera de Lima
C: Pagliari
P: Montero
Rugs 2013
Št 14, Tr 18, Pn 20 Rugs 2013
Otello
Jago
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Pagliari
P: Palacios
Birz 2013
Pn 21, Št 22 Birz 2013
La traviata
Giorgio Germont
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Birz 2013
Pn 14, Sk 16 Birz 2013
La traviata
Giorgio Germont/ Statytojas
Teatro de Bellas Artes de Bogota
Teatro Jorge Eliécer Gaitán
C: Pérez
P: Cansino
Birz 2013
Št 08 Birz 2013
Concert
No role/ Statytojas/ Choreografas
Teatro Cafam de Bellas Artes de Bogota
Teatro Jorge Eliécer Gaitán
C: Pérez
P: Cansino
Geg 2013
An 21, Kt 23, Pn 24 Geg 2013
El gato montés
Hormigón
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Díaz
P: Plaza
Geg 2013
Pn 10, Št 11, Sk 12, Pn 17, Št 18, Sk 19 Geg 2013
Zarzuela anthology
barítono/ Statytojas
Teatro de Bellas Artes de Bogota
Teatro Jorge Eliécer Gaitán
C: Pérez
P: Malagón, Cansino
Geg 2013
Pr 06, An 07, Tr 08 Geg 2013
El gato montés
Hormigón
Teatro de la Maestranza, Sevilla
C: Soler
P: Plaza
Kov-Bal 2013
Pn 15, Št 16, Sk 17, Tr 20, Kt 21, Pn 22, Št 23, Sk 24, Tr 27, Št 30, Sk 31 Kov 2013
Tr 03, Kt 04, Pn 05, Št 06, Sk 07, Tr 10, Kt 11, Pn 12, Št 13, Sk 14, Tr 17, Kt 18, Pn 19, Št 20, Sk 21 Bal 2013
MarinaPremiere
Roque
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Soler
P: García
Vas 2013
Kt 28 Vas 2013
Tosca
Il Barone Scarpia
Palacio Mar de Vigo
C: Lyniv
P: Zuyenko
Saus-Geg 2013
Pn 11, Sk 13, Kt 24 Saus 2013
Št 09, Kt 21 Vas 2013
Pn 15 Kov 2013
Sk 07 Bal 2013
Sk 05 Geg 2013
I vespri sicilianiPremiere
Guido di Montfort
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Olos
P: Adamík
Lapkr 2012
Št 17, Sk 18 Lapkr 2012
Cavalleria rusticana
Alfio
Teatro Amaya, Irún
C: Salvagno
P: Santillo
Lapkr 2012
Št 17, Sk 18 Lapkr 2012
Pagliacci
Tonio
Teatro Amaya, Irún
C: Salvagno
P: Santillo
Lapkr 2012
Sk 04 Lapkr 2012
Rigoletto
Rigoletto
Palacio Mar de Vigo
C: Cherneskiy
P: Zuyenko
Spal 2012
Sk 28 Spal 2012
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Principal, Zaragoza
C: Samoile
P: Zuyenko
Spal 2012
Pn 26 Spal 2012
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Romea, Murcia
C: Samoile
Rugs-Spal 2012
Št 29 Rugs 2012
An 02, Pn 05, Št 06, Pr 08 Spal 2012
La traviata
Giorgio Germont
ABAO, Bilbao
Palacio Euskalduna
C: Wilson
P: Pizzi
Rugs 2012
Št 01, Kt 06, Št 08 Rugs 2012
Don GiovanniPremiere
Leporello
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Tazzieri
P: Gómez
Rugpj 2012
Sk 05 Rugpj 2012
La traviata
Giorgio Germont
Plaza de Toros, Málaga
C: Boscovich
P: Zuyenko
Rugpj 2012
Pn 03 Rugpj 2012
Rigoletto
Rigoletto
Festival de Ópera, Torremolinos
C: Cherneskiy
P: Zuyenko
Birz 2012
An 05, Tr 06, Pn 08, Št 09, Pr 11, An 12, Kt 14, Pn 15 Birz 2012
Madama Butterfly
Sharpless
Teatro de la Maestranza, Sevilla
C: Halffter
P: Gas
Geg 2012
Pn 04, Št 05 Geg 2012
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Remartínez
P: Malagón
Bal 2012
Kt 12, Št 14, Sk 15 Bal 2012
El gato montésPremiere
No role
Teatro Calderon, Valladolid
Teatro Calderón
C: Soler
P: Plaza
Kov 2012
Št 17 Kov 2012
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Principal, Castelló de la Plana
C: Kulmann
P: Blay
Vas-Kov 2012
Pn 17, Št 18, Sk 19, Tr 22, Kt 23, Pn 24, Št 25, Sk 26, Tr 29 Vas 2012
Kt 01, Pn 02, Št 03, Sk 04, Tr 07, Kt 08, Pn 09, Št 10, Sk 11 Kov 2012
El gato montésPremiere
No role
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Soler / Díaz
P: Plaza
Saus 2012
Kt 19, Št 21 Saus 2012
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Villamarta, Jerez
C: Aragón
P: López
Saus 2012
Tr 04 Saus 2012
New Year Concert
Solista
Auditorio, Valladolid
C: Soler
Gruod 2011
Sk 04 Gruod 2011
Rigoletto
Rigoletto
Teatro dell'Aquila, Fermo
C: Bisanti
P: Gasparon
Lapkr 2011
Pn 25, Št 26, Sk 27 Lapkr 2011
RigolettoPremiere
Rigoletto
Fondazione Pergolesi Spontini, Jesi
Teatro G B Pergolesi
C: Bisanti
P: Gasparòn
Lapkr 2011
Št 05, Sk 06 Lapkr 2011
L'elisir d'amorePremiere
Dulcamara
Ente Concerti Marialisa de Carolis, Sassari
Teatro Verdi
C: Pasqualetti
P: Panizza
Rugs-Spal 2011
Pn 30 Rugs 2011
Sk 02 Spal 2011
RigolettoPremiere
Rigoletto
Teatro Sociale di Como - AsLiCo
C: Guidarini
P: Gasparòn
Rugs 2011
Kt 08, Št 10, Sk 11, Kt 15, Št 17 Rugs 2011
Luisa Fernanda
Vidal Hernado
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Udaeta
P: Montero
Rugpj 2011
Kt 18, Št 20, Kt 25, Št 27 Rugpj 2011
La bohèmePremiere
Marcello
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Siffert
P: Palacios
Birz 2011
Sk 19, An 21, Kt 23, Št 25 Birz 2011
TurandotPremiere
Ping/ Un Mandarín
Ópera de Las Palmas
Teatro Pérez Galdós
C: Morandi
P: Pontiggia
Geg 2011
An 17 Geg 2011
El Dúo de La Africana
Cherubini
Teatro Quijano, Ciudad Real
C: Díez-Boscovich
P: Blay
Geg 2011
Št 14, Sk 15 Geg 2011
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Remartínez
P: Malagón
Geg 2011
Št 07, Sk 08 Geg 2011
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Figueroa
Bal 2011
Št 02, Sk 03 Bal 2011
Faust
Valentin
Teatro Amaya, Irún
C: Villard
P: Bouvier
Kov 2011
Sk 20 Kov 2011
Nabucco
Nabucco
Teatro Principal, Ourense
C: Bruveskiy
P: Ivanov
Kov 2011
Pn 18 Kov 2011
La traviata
Giorgio Germont
Auditorio, Vilalba
C: Vasilenko
P: Ivanov
Kov 2011
Tr 16 Kov 2011
Nabucco
Nabucco
Teatro Principal, Alicante
C: Bruveskiy
P: Ivanov
Gruod 2010
Kt 23 Gruod 2010
Chistmas Concert
Solista
Áuditorio, León
C: Petrenko
Gruod 2010
Tr 22 Gruod 2010
Christmas Concert
Solista
Auditorio, Valladolid
C: Petrenko
Gruod 2010
Sk 12, An 14, Pn 17, Št 18, Sk 19 Gruod 2010
L'elisir d'amore
El doctor Dulcamara
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Pérez-Sierra
P: Slater
Lapkr 2010
Št 06 Lapkr 2010
Concert
No role
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Udaeta
P: Montero
Spal 2010
Št 16, Kt 21, Št 23, Sk 24 Spal 2010
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Opera de Lima
Gran Teatro Nacional
C: Lavalle
P: Montero
Rugs 2010
Št 18 Rugs 2010
Carmen
Escamillo
Teatro Adolfo Mejía, Cartagena de Indias
C: Pérez
P: Malagón
Rugpj 2010
Št 28 Rugpj 2010
La traviata
Giorgio Germont
Teatro de la Universidad Laboral, Gijón
C: Díaz
P: Vilán
Rugpj 2010
Št 07 Rugpj 2010
Otello
Iago
Festival de Ópera, Marbella
C: Vasilenko
P: Ivanov
Rugpj 2010
Kt 05 Rugpj 2010
La traviata
Giorgio Germont
Festival de Ópera, Torremolinos
C: Vasilenko
P: Ivanov
Liep-Rugpj 2010
Pn 23, Št 24, Sk 25, Pn 30, Št 31 Liep 2010
Sk 01 Rugpj 2010
La Gran Vía
Caballero de Gracia
Teatro Nuevo Alcalá, Madrid
C: Díaz
P: Gago
Liep-Rugpj 2010
Pn 23, Št 24, Sk 25, Pn 30, Št 31 Liep 2010
Sk 01 Rugpj 2010
La Revoltosa
Felipe
Teatro Nuevo Alcalá, Madrid
C: Díaz
P: Gago
Birz 2010
Pn 11, Št 12, Sk 13 Birz 2010
La traviata
Germont
Teatro Cafam de Bellas Artes de Bogota, Bogotá
C: Pérez
Birz 2010
Pn 04, Št 05, Sk 06 Birz 2010
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Cafam de Bellas Artes de Bogota, Bogotá
C: Pérez
Geg 2010
Pn 07 Geg 2010
Otello
Jago
Pazo da Cultura, Narón
C: Vasilenko
P: Ivanov
Bal 2010
An 27 Bal 2010
Otello
Jago
Teatro Principal, Alicante
C: Vasilenko
P: Ivanov
Kov 2010
Tr 17 Kov 2010
Zarzuela Gala
Solista
Le Concert Noble, Bruxelles
C: Mariño
Vas 2010
Št 13, Sk 14, An 16, Pn 19, Sk 21, Pr 22, Kt 25, Št 27, Sk 28 Vas 2010
Andrea Chénier
Mathieu
Teatro Real de Madrid
C: Pérez
P: Monaco
Saus 2010
Pn 08, Št 09 Saus 2010
Zarzuela anthology
baritono
Palacio de Congresos, Pamplona
C: Díaz
P: Vilán
Gruod 2009
Št 26, Sk 27, Pr 28 Gruod 2009
Zarzuela anthology
baritono
Palacio Euskalduna, Bilbao
C: Díaz
P: Vilán
Lapkr 2009
Št 14, An 17, Pn 20, Pr 23 Lapkr 2009
Faust
Wagner
ABAO, Bilbao
Palacio Euskaldana
C: Calderon
P: Joël
Spal 2009
Sk 25 Spal 2009
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Semana Nacional de La Zarzuela, La Solana
C: Romanos
P: Ávila
Spal 2009
Kt 08, Sk 11, Tr 14, Pn 16, Št 17 Spal 2009
Tosca
El sacristán
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Haider
P: Besch
Rugs 2009
Št 05 Rugs 2009
La bohème
Marcello
Teatro de la Universidad Laboral, Gijón
C: Díaz
P: Figueroa
Rugpj 2009
An 11 Rugpj 2009
Rigoletto
Rigoletto
Festival de Ópera, Benicassim
C: Alapont
P: Ortiz
Rugpj 2009
Št 08 Rugpj 2009
Falstaff
Sir John Falstaff
Festival de Ópera, Marbella
C: Brubeskiy
P: Ivanov
Rugpj 2009
Kt 06 Rugpj 2009
Falstaff
Sir John Falstaff
Festival de Ópera, Torremolinos
C: Vrubeskiy
P: Ivanov
Liep 2009
Kt 30 Liep 2009
Rigoletto
Rigoletto
Festival de Ópera, Torremolinos
C: Vrubeskiy
P: Ivanov
Liep 2009
Št 25 Liep 2009
El rey que rabio
The Governor
Festival Castell de Peralada
Auditori Jardins del Castell
C: Bernàcer
P: Sagi
Birz 2009
Pn 19, Št 20, Sk 21 Birz 2009
La traviata
Giorgio Germont
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Birz 2009
Pn 12, Sk 14 Birz 2009
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Geg 2009
Pn 22, Št 23, Sk 24 Geg 2009
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Geg 2009
An 12, Tr 13, Pn 15, Sk 17 Geg 2009
Marina
Roque
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Haider
P: Gómez
Bal 2009
An 28, Kt 30 Bal 2009
Falstaff
Falstaff
Teatro Villamarta, Jerez
C: Herrera
P: Poda
Kov 2009
Sk 22, An 24, Kt 26, Št 28 Kov 2009
Roberto Devereux
El Lord Duque de Nottingham
Amigos Canarios de la Ópera, Las Palmas de Gran Canaria
Teatro Pérez Galdós
C: Carminati
P: Pontiggia
Saus 2009
Št 10, Sk 11, An 13, Tr 14, Kt 15, Pn 16, Št 17 Saus 2009
El rey que rabioPremiere
Gobernador
Palau de les Arts, Valencia
Palau de les Arts Reina Sofía
Sala Principal
C: Pérez-Sierra
P: Sagi
Gruod 2008
Pn 05 Gruod 2008
Carmen
Escamillo
Gran Teatro, Huelva
C: Andrés
P: Orozco
Spal 2008
Sk 19 Spal 2008
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Semana nacional de La Zarzuela, La Solana
C: Romanos
P: Ávila
Rugs 2008
Št 20, Pr 22, Tr 24, Pn 26 Rugs 2008
Dialogues des Carmélites
2. Comisario
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Valdés
P: Carsen
Liep 2008
Pn 25, Sk 27 Liep 2008
Don Giovanni
Leporello
Teatro Jovellanos, Gijón
C: Díaz
P: Gómez
Birz 2008
An 17, Kt 19, Št 21 Birz 2008
Andrea Chénier
Mathieu/ Schmidt
Ópera de Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Teatro Pérez Galdós
C: Ajmone-Marsan
Bal 2008
Pn 25, Sk 27 Bal 2008
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Bal 2008
Pn 18, Št 19, Sk 20 Bal 2008
La traviata
Giorgio Germont
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Saus 2008
An 01, Tr 02 Saus 2008
New Year Concert
Solista
Teatro Jovellanos, Gijon
C: Díaz
Gruod 2007
Sk 16, An 18, Kt 20, Št 22 Gruod 2007
Iphigénie en Tauride
Un escita/ El Ministro
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Glover
P: Sagi
Lapkr 2007
Pn 16, Št 17, Sk 18 Lapkr 2007
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
C: Cuesta
P: Gago
Rugs 2007
Št 22 Rugs 2007
55th Anniversary Gala
Solista
Palacio de la Ópera, La Coruña
C: Malheiro
Liep 2007
Pn 20, Sk 22 Liep 2007
Rigoletto
Rigoletto
Teatro Jovellanos, Gijón
C: Díaz
P: Figueroa
Liep 2007
Kt 05 Liep 2007
ThaïsConcert performance
Le serviteur de Nicias
Gran Teatre del Liceu, Barcelona
C: Davis
Birz 2007
An 19, Kt 21, Št 23 Birz 2007
La traviata
Marqués de Obigny
Ópera de Las Palmas, Las Palmas de Gran Canaria
Teatro Pérez Galdós
C: Ajmone-Marsan
P: Pizzi
Geg 2007
An 15, Tr 16, Pn 18, Št 19 Geg 2007
Zarzuela anthology
baritono
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Haider
P: Sagi
Bal 2007
Pn 20, Št 21, Sk 22 Bal 2007
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Bal 2007
Kt 12, Pn 13, Št 14 Bal 2007
Luisa Fernanda
Vidal Hernandp
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Kov 2007
Pn 30 Kov 2007
La traviata
Giorgio Germont
Amigos de la Ópera, Vigo
C: Díaz
P: Figueroa
Kov 2007
Pn 23 Kov 2007
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatre Principal, Castelló de la Plana
C: Fabra
P: Blay
Saus 2007
Pn 19, Št 20 Saus 2007
El huésped del sevillano
Don Diego
Teatro Villamarta, Jerez
C: Ortega
P: Tambascio
Lapkr 2006
Št 25 Lapkr 2006
La traviata
Giorgio Germont
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
C: Álvarez
P: Vilán
Lapkr 2006
Št 11 Lapkr 2006
Don Pacífico o el dómine irresoluto
Don Pacífico
Auditorio Conde Duque, Madrid
C: Maslennikova
P: Matilla
Lapkr 2006
Št 11 Lapkr 2006
Los chichones
Don Justo
Auditorio Conde Duque, Madrid
C: Maslennikova
P: Matilla
Lapkr 2006
Št 11 Lapkr 2006
Los carboneros
Elías
Auditorio Conde Duque, Madrid
C: Maslennikova
P: Matilla
Spal 2006
An 10, Pn 13 Spal 2006
150th Anniversary Gala
Solista
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Roa
P: Olmos
Rugs-Spal 2006
Pn 29 Rugs 2006
Sk 01 Spal 2006
Carmen
Le Dancaïre
Amigos de la Ópera de A Coruña, La Coruña
Teatro Colón

Rugpj 2006
Št 19, Sk 20, Pr 21 Rugpj 2006
Zarzuela anthology
Solista
Palacio Euskalduna, Bilbao
C: Rubio
P: Vilán
Liep-Rugpj 2006
Kt 27, Št 29 Liep 2006
Tr 02, Št 05, Tr 09, Št 12, Sk 13 Rugpj 2006
Zarzuela anthology
Solista
Teatro Campoamor, Oviedo
C: González
P: Sagi
Liep 2006
Pn 07, Sk 09 Liep 2006
La traviata
Giorgio Germont
Teatro Jovellanos, Gijón
C: Díaz
P: Figueroa
Birz 2006
Pn 09, Št 10, Sk 11 Birz 2006
La del Soto del Parral
Germán
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Remartínez
P: Lara
Birz 2006
Pn 02, Št 03, Sk 04 Birz 2006
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Lara
Geg 2006
Pn 19, Št 20, Sk 21, Pn 26, Št 27 Geg 2006
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Lara
Geg 2006
An 02, Tr 03, Pn 05, Št 06 Geg 2006
La Parranda
Miguel
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Remartínez
P: Sagi
Bal 2006
Pn 21, Št 22, Sk 23 Bal 2006
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Malagón
Bal 2006
Št 08 Bal 2006
La Fosca
Alcayata
Auditorio Conde Duque, Madrid
C: Verna
P: Matilla
Bal 2006
Št 08 Bal 2006
La golfemia
Malpelo
Auditorio Conde Duque, Madrid
C: Verna
P: Matilla
Kov 2006
Št 11 Kov 2006
La gallina ciega
Cleto
Auditorio Conde Duque, Madrid
C: Verna
P: Matilla
Saus 2006
Kt 19, Št 21 Saus 2006
CarmenPremiere
Le Dancaïre
Teatro Villamarta, Jerez
C: Rueda
P: López
Lapkr 2005
Tr 23, Pn 25, Sk 27 Lapkr 2005
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Olympia, Valencia
C: Gagliardo
P: Vilán
Lapkr 2005
Tr 16, Št 19, An 22 Lapkr 2005
Madama Butterfly
Bonzo
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Guingal
P: Pontiggia
Spal 2005
Sk 30, Pr 31 Spal 2005
La Parranda
Miguel
Auditorio Villegas, Murcia
C: Roa
P: Sagi
Rugpj-Rugs 2005
An 09, Tr 10, Kt 11, Pn 12, Št 13, An 16, Tr 17, Kt 18, Pn 19, Št 20, An 23, Tr 24, Kt 25, Pn 26, Št 27, An 30, Tr 31 Rugpj 2005
Kt 01, Pn 02, Št 03, An 06, Tr 07, Kt 08, Pn 09, Št 10 Rugs 2005
Zarzuela anthology
Baritono
Plaza de Toros de Las Ventas, Madrid
C: Gagliardo
P: Vilán
Liep 2005
Pn 29, Sk 31 Liep 2005
La bohème
Marcello
Teatro Jovellanos, Gijón
C: Díaz
P: Figueroa
Birz-Liep 2005
Pn 10, Št 11, Sk 12, Tr 15, Kt 16, Pn 17, Št 18, Sk 19, Tr 22, Kt 23, Pn 24, Št 25, Sk 26, Tr 29, Kt 30 Birz 2005
Pn 01, Št 02, Sk 03, Tr 06, Kt 07, Pn 08, Št 09, Sk 10, Tr 13, Kt 14, Pn 15, Št 16, Sk 17 Liep 2005
La ParrandaPremiere
Miguel
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Roa
P: Sagi
Geg 2005
Sk 08 Geg 2005
Zarzuela anthology
No role
Teatro Arriaga Bilbao
C: Eguiluz
P: Basaldua
Bal 2005
Pn 15, Sk 17 Bal 2005
Los Gavilanes
Juan Fauré
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Lara
Bal 2005
Pn 08, Sk 10 Bal 2005
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Remartínez
P: Ulacia
Kov 2005
Tr 16, Pn 18, Sk 20, Tr 23, Pn 25, Sk 27 Kov 2005
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro de La Latina, Madrid
C: Gagliardo
P: Vilán
Kov 2005
Št 05 Kov 2005
La verbena de la paloma
Julián
Teatre Principal, Castelló de la Plana
C: Cuesta
P: Blay
Kov 2005
Št 05 Kov 2005
La Revoltosa
Felipe
Teatre Principal, Castelló de la Plana
C: Cuesta
P: Blay
Kov 2005
Kt 03, Št 05, Kt 10, Št 12, Sk 13 Kov 2005
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro de La Latina, Madrid
C: Gagliardo
P: Vilán
Saus 2005
Pn 21, Sk 23 Saus 2005
Madama Butterfly
Lo zio bonzo
Teatro Villamarta, Jerez
C: Cavallaro
P: Kemp
Gruod 2004
Št 11, Sk 12 Gruod 2004
La bohème
Marcello
Teatro Buero Vallejo, Guadalajara
C: Gagliardo
P: Juárez
Spal 2004
Pn 08 Spal 2004
Mis dos mujeres
Don Diego
Teatro Villamarta, Jerez
C: Cuesta
P: Matilla
Rugs 2004
Pn 17, Sk 19 Rugs 2004
Molinos de Viento
Capitán Alberto
Gran Teatro, Córdoba
C: Moya
P: Villarejo
Rugpj 2004
Tr 25, Pn 27, Sk 29 Rugpj 2004
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Reina Victoria, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 2004
Tr 18, Pn 20, Sk 22 Rugpj 2004
Los Gavilanes
Juan
Teatro Reina Victoria, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 2004
Tr 11, Kt 12, Pn 13, Št 14, Sk 15 Rugpj 2004
La Revoltosa
Felipe
Teatro Reina Victoria, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 2004
Tr 04, Pn 06, Sk 08 Rugpj 2004
Katiuska
Pedro Stakoff
Teatro Reina Victoria, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep-Rugpj 2004
Tr 28, Pn 30 Liep 2004
Sk 01 Rugpj 2004
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Reina Victoria, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 2004
Pn 16 Liep 2004
Lucia di Lammermoor
Lord Enrico Ashton
Teatro Jovellanos, Gijón
C: Díaz
P: Figueroa
Birz 2004
Št 12, Sk 13 Birz 2004
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatro Cervantes Malaga
C: Remartínez
P: Tambascio
Geg 2004
Pn 21, Št 22, Sk 23, Pr 24 Geg 2004
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Remartínez
P: Lara
Geg 2004
Pn 14, Št 15, Sk 16 Geg 2004
Die lustige Witwe
Graf Danilo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Remartínez
P: Lara
Bal-Geg 2004
Pn 30 Bal 2004
Št 01, Sk 02, Št 08, Sk 09 Geg 2004
Carmen
Escamillo
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Pérez
P: Lara
Bal 2004
An 20, Št 24 Bal 2004
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro de la Maestranza, Sevilla
C: Remartínez
P: Chávarri
Vas-Kov 2004
An 24, Tr 25, Pn 27, Št 28 Vas 2004
Pr 01, An 02, Tr 03 Kov 2004
Los Gavilanes
Juan
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Remartínez
P: Malla
Vas 2004
Tr 04, Pn 06, Št 07, Sk 08 Vas 2004
Los Gavilanes
Juan
Teatre Olympia, Valencia
C: Gagliardo
P: Juárez
Saus-Vas 2004
Tr 28, Kt 29, Pn 30, Št 31 Saus 2004
Sk 01 Vas 2004
La verbena de la paloma
Julián
Teatre Olympia, Valencia
C: Gagliardo
P: Juárez
Saus 2004
Tr 21, Kt 22, Št 24, Sk 25 Saus 2004
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Olympia, Valencia
C: Gagliardo
P: Juárez
Spal 2003
An 14, Tr 15, Kt 16, Pn 17, Št 18, Sk 19 Spal 2003
La traviata
Giorgio Germont
Teatre Apolo, Barcelona
C: Gagliardo
P: Juárez
Spal 2003
An 07, Kt 09, Pn 10, Sk 12 Spal 2003
Los Gavilanes
Juan
Teatre Apolo, Barcelona
C: Gagliardo
P: Juárez
Spal 2003
Pn 03, Št 04 Spal 2003
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatro Villamarta, Jerez
C: Roa
P: Tambascio
Rugs 2003
An 16, Tr 17, Kt 18, Pn 19, Št 20, Sk 21 Rugs 2003
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatre Apolo, Barcelona
C: Gagliardo
P: Juárez
Rugs 2003
Pn 12, Št 13, Sk 14 Rugs 2003
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatre Olympia, Valencia
C: Gagliardo
P: Juárez
Rugs 2003
An 09, Tr 10, Kt 11 Rugs 2003
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatre Olympia, Valencia
C: Gagliardo
P: Juárez
Rugpj 2003
Tr 20, Pn 22, Sk 24 Rugpj 2003
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 2003
Tr 13, Pn 15, Sk 17 Rugpj 2003
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep-Rugpj 2003
Tr 30 Liep 2003
Pn 01, Sk 03 Rugpj 2003
La canción del olvido
Leonello
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 2003
Kt 17 Liep 2003
Marina
Roque
Teatro Jovellanos, Gijón
C: Díaz
P: Gutiérrez
Birz-Liep 2003
Kt 05, Pn 06, Št 07, Sk 08, Tr 11, Kt 12, Pn 13, Št 14, Sk 15, Tr 18, Kt 19, Pn 20, Št 21, Sk 22, Tr 25, Kt 26, Pn 27, Št 28, Sk 29 Birz 2003
Kt 03, Pn 04, Št 05, Sk 06, Kt 10, Pn 11, Št 12 Liep 2003
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Roa
P: Chávarri
Geg 2003
Pn 23, Št 24, Sk 25 Geg 2003
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatre Olympia, Valencia
C: Cerezo
P: Blay
Geg 2003
Pn 02, Št 03, Sk 04 Geg 2003
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Cantor
P: Lara
Bal 2003
Pn 25, Št 26, Sk 27 Bal 2003
Los Gavilanes
Juan Fauré
Fundación Arte Lírico, Bogotá
C: Remartínez
P: Lara
Kov 2003
Pr 17, An 18, Tr 19, Kt 20, Št 22 Kov 2003
Los Gavilanes
Juan
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Vañó
P: Malla
Kov 2003
Pn 14 Kov 2003
Don Manolito
Don Manolito
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastián
C: Eguíluz
P: García
Vas 2003
Kt 20, Pn 21, Št 22, Sk 23 Vas 2003
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro Calderón, Valladolid
C: Remartínez
P: Maya
Gruod 2002
Pn 27 Gruod 2002
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Principal, Vitoria
C: Ortega
P: Amengual
Lapkr 2002
Št 30 Lapkr 2002
La Revoltosa
Felipe
Teatro Bretón, Logroño
C: Gagliardo
P: Villarejo
Lapkr 2002
Sk 24 Lapkr 2002
Lucia di Lammermoor
Lord Enrico Ashton
Teatro Barakaldo, Baracaldo
C: Irastorza
P: Ramallo
Rugs 2002
Kt 19 Rugs 2002
La del Soto del Parral
Germán
Teatre Principal, Castelló de la Plana
C: Irastorza
P: Ramallo
Rugs 2002
Sk 15 Rugs 2002
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastian
C: Gagliardo
P: García
Rugs 2002
Pn 13 Rugs 2002
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastian
C: Gagliardo
P: García
Rugpj 2002
Tr 07, Pn 09, Sk 11, Tr 14, Pn 16, Sk 18 Rugpj 2002
La verbena de la paloma
Julián
Teatro de Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep-Rugpj 2002
Tr 24, Pn 26, Sk 28, Tr 31 Liep 2002
Pn 02, Sk 04 Rugpj 2002
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro de Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Birz-Liep 2002
Kt 06, Pn 07, Št 08, Sk 09, Tr 12, Kt 13, Pn 14, Št 15, Sk 16, Tr 19, Kt 20, Pn 21, Št 22, Sk 23, Tr 26, Kt 27, Pn 28, Št 29, Sk 30 Birz 2002
Tr 03, Kt 04, Pn 05, Št 06, Sk 07, Tr 10, Kt 11, Pn 12, Št 13, Sk 14 Liep 2002
Los GavilanesPremiere
Juan
Teatro de la Zarzuela, Madrid

Bal 2002
An 23, Tr 24, Pn 26, Št 27 Bal 2002
El Juramento
Peralta
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Gutiérrez
P: Sagi
Kov 2002
An 19, Tr 20, Pn 22, Št 23 Kov 2002
La Leyenda del Beso
Mario
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Fabra
P: Tambascio
Saus 2002
Pr 14 Saus 2002
Recital
Baritono
Fundación Juan March, Madrid
C: Joya
Saus 2002
Pn 04, Št 05 Saus 2002
El asombro de damasco
Nhuredi
Teatro Arriaga, Bilbao
C: Sierra
P: Matilla
Gruod 2001
Pn 28 Gruod 2001
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro Principal, Vitoria
C: Ortega
P: Amengual
Gruod 2001
Št 22, Sk 23 Gruod 2001
El caserío
Santi
Teatro Victoria Eugenia, San Sebastián
C: Gagliardo
P: García
Gruod 2001
Pn 14 Gruod 2001
Cantata Asturiana
Baritono
Auditorio Palacio de Congresos Príncipe Felipe de Oviedo
C: Valdés
Gruod 2001
Kt 06, Pn 07, Št 08, Sk 09 Gruod 2001
El caserío
Santi
Teatro Ayala, Bilbao
C: Eguiluz
P: Basaldua
Lapkr 2001
Št 24 Lapkr 2001
La Calesera
Rafael Sanabria
Teatro Bretón, Logroño
C: Irastorza
P: Ramallo
Rugpj 2001
Št 18, Sk 19, Pr 20 Rugpj 2001
La Revoltosa
Felipe
Palacio Euskalduna, Bilbao
C: Irastorza
P: Villarejo
Rugpj 2001
Tr 15, Pn 17, Sk 19, Tr 22, Pn 24, Sk 26 Rugpj 2001
La Revoltosa
Felipe
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 2001
Tr 08, Pn 10, Sk 12 Rugpj 2001
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 2001
Tr 01, Pn 03, Sk 05 Rugpj 2001
Katiuska
Pedro Stakoff
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 2001
Tr 18, Pn 20, Sk 22, Tr 25, Pn 27, Sk 29 Liep 2001
La tabernera del puerto
Juan de Eguía
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 2001
Tr 04, Pn 06, Sk 08, Tr 11, Pn 13, Sk 15 Liep 2001
Los Gavilanes
Juan Fauré
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Bal 2001
An 17, Tr 18 Bal 2001
La Parranda
Miguel
Teatro Romea, Murcia
C: Mateo
P: Meré
Bal 2001
Št 07 Bal 2001
Requiem (Fauré)
baritono
Iglesia de La Merced, Burgos
C: Martínez
Kov 2001
Tr 07, Kt 08, Št 10, Sk 11, Pr 12 Kov 2001
Don Manolito
Don Manolito
Ópera de Oviedo
Teatro Campoamor
C: Fabra
P: Varela
Lapkr 2000
Št 25, Sk 26 Lapkr 2000
Katiuska
Pedro Stakoff
Teatro Principal, Burgos
C: Domingo
P: Fernández
Spal 2000
Tr 25 Spal 2000
Pagliacci
Silvio
Teatro Principal, Alicante
C: Gagliardo
P: Ramallo
Spal 2000
Sk 22 Spal 2000
La traviata
Giorgio Germont
Teatro Barakaldo, Baracaldo
C: Gagliardo
P: Ramallo
Spal 2000
Pn 13, Št 14 Spal 2000
El asombro de damasco
No role
Teatro Villamarta, Jerez
C: Remartínez
P: Matilla
Liep 2000
Tr 26, Pn 28, Sk 30 Liep 2000
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 2000
Tr 19, Pn 21, Sk 23 Liep 2000
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 2000
Tr 12, Pn 14, Sk 16 Liep 2000
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 2000
Tr 05, Pn 07, Sk 09 Liep 2000
Black el Payaso
Black
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Birz 2000
Pn 09, Št 10, Sk 11 Birz 2000
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
C: Rubio
P: Villarejo
Geg 2000
Pr 22, An 23, Kt 25, Pn 26, Št 27 Geg 2000
Los Gavilanes
Juan Fauré
Teatro Campoamor, Oviedo
C: Gómez
P: Matilla
Geg 2000
Pn 05 Geg 2000
Black el Payaso
Black
Auditorio, Puertollano
C: Ortega
P: Amengual
Bal 2000
Št 22, Sk 23, An 25, Tr 26, Kt 27 Bal 2000
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Campoamor, Oviedo
C: Roa
P: Molina
Kov 2000
Št 04, Sk 05 Kov 2000
La Dolores
Patricio
Teatro Cervantes, Malaga
C: Gagliardo
P: Molina
Saus-Vas 2000
Št 29, Sk 30 Saus 2000
Tr 02, Kt 03, Pn 04, Št 05, Sk 06, Tr 09, Kt 10, Pn 11, Št 12, Sk 13, Tr 16, Kt 17, Pn 18, Št 19, Sk 20, Tr 23, Kt 24, Pn 25, Št 26, Sk 27 Vas 2000
El Juramento
Capitán Peralta
Teatro de la Zarzuela, Madrid
C: Roa
P: Sagi
Saus 2000
Št 08 Saus 2000
La Dolores
Patricio
Palacio de Festivales, Santander
C: Gagliardo
P: Molina
Lapkr 1999
Pr 08, An 09 Lapkr 1999
La Gran Vía
Caballero de Gracia
Teatre Olympia, Valencia
C: Cerezo
P: Moscardó
Spal 1999
Pn 08 Spal 1999
La Calesera
Rafael Sanabria
Teatro Carrión, Valladolid
C: Tudela
P: Laforga
Spal 1999
An 05, Tr 06 Spal 1999
Los Gavilanes
Juan
Palacio de la Ópera, La Coruña
C: Remartínez
P: Matilla
Spal 1999
Pn 01, Št 02 Spal 1999
Los Gavilanes
Juan
Teatro Villamarta, Jerez
C: Remartínez
P: Matilla
Rugpj 1999
Tr 18, Pn 20, Sk 22 Rugpj 1999
Los Gavilanes
Juan
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 1999
Tr 11, Kt 12, Pn 13, Št 14, Sk 15 Rugpj 1999
La Revoltosa
Felipe
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 1999
Tr 04, Pn 06, Sk 08 Rugpj 1999
Katiuska
Pedro Stakoff
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep-Rugpj 1999
Tr 28, Pn 30 Liep 1999
Sk 01 Rugpj 1999
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 1999
Tr 21, Pn 23, Sk 25 Liep 1999
La canción del olvido
Leonello
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Geg 1999
An 18, Tr 19 Geg 1999
María Adela
Juan Manuel
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
C: Irastrorza
P: Fernández
Geg 1999
Tr 05, Kt 06 Geg 1999
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
C: Torres
P: Fernández
Bal 1999
Kt 29 Bal 1999
Rigoletto
Rigoletto
Festival Internacional de Música y Artes, Linares
C: Gagliardo
P: Sotti
Kov 1999
Kt 18, Št 20, Sk 21 Kov 1999
La canción del olvido
Leonello
Teatre Principal, Valencia
C: Ortega
P: Amengual
Kov 1999
Tr 10, Pn 12, Št 13 Kov 1999
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatre Principal, Valencia
C: Ortega
P: Amengual
Saus 1999
Sk 31 Saus 1999
La Leyenda del Beso
Conde Mario
Teatro Principal, Burgos
C: Ortega
P: Amengual
Saus 1999
Tr 06 Saus 1999
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Palacio de Festivales de Cantabria, Santander
C: Torres
P: Felices
Rugs 1998
Št 26 Rugs 1998
Concert
Solista
Auditorio Nacional de Musica, Madrid
C: Osa
Rugs 1998
Pn 18, Št 19 Rugs 1998
La Dolores
Patricio
Teatro Villamarta, Jerez
C: Ortega
P: Molina
Rugs 1998
Tr 09, Kt 10 Rugs 1998
Zarzuela anthology
Barítono
Yapi Kredi Arts Festival, Istanbul
C: Lauret
P: Tamayo
Rugpj 1998
Kt 27, Št 29, Sk 30 Rugpj 1998
El caserío
Santi
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 1998
Kt 13, Št 15, Tr 19, Pn 21, Sk 23 Rugpj 1998
La verbena de la paloma
Julián
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 1998
Kt 23, Št 25 Liep 1998
La Parranda
Miguel
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Liep 1998
Pn 03, Sk 05, An 07, Kt 09, Št 11 Liep 1998
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Birz 1998
Št 27, Sk 28 Birz 1998
La verbena de la paloma
Julián
teatro Principal, Burgos
C: Domingo
P: Fernández
Birz 1998
Št 27, Sk 28 Birz 1998
La Revoltosa
Felipe
Teatro Principal, Burgos
C: Domingo
P: Fernández
Birz 1998
Pn 19 Birz 1998
Zarzuela anthology
Barítono
Gran Teatro Falla, Cádiz
C: Torres
P: Tamayo
Birz 1998
Tr 10 Birz 1998
Marina
Roque
Diputación, Cáceres
C: Irastorza
P: Jiménez
Birz 1998
Kt 04, Pn 05, Št 06, Sk 07 Birz 1998
Zarzuela anthology
Barítono
CCP Main Thater Tanghalang Nicanor Abelardo, Manila
C: Lauret
P: J.Tamayo
Geg 1998
Tr 27, Kt 28 Geg 1998
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
C: Torres
P: Fernández
Saus 1998
Št 03, Sk 04 Saus 1998
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Romea, Murcia
C: Torres
P: Tamayo
Gruod 1997
Št 13 Gruod 1997
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro López del Ayala, Badajoz
C: Gagliardo
P: Jiménez
Gruod 1997
Pn 12 Gruod 1997
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Principal, Alicante
C: Irastorza
P: Ramallo
Lapkr 1997
Kt 13, Pn 14, Št 15 Lapkr 1997
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Pérez Galdós, Las Palmas de Gran Canaria
C: Rubio
P: Fernández
Lapkr 1997
Sk 02 Lapkr 1997
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Auditorium, Mallorca
C: Moreno-Torroba
P: Pérez
Lapkr 1997
Št 01 Lapkr 1997
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Auditorium, Mallorca
C: Moreno-Torroba
P: Pérez
Lapkr 1997
Št 01 Lapkr 1997
La alegría de la huerta
Juan Francisco
Auditorium, Mallorca
C: Moreno-Torroba
P: Pérez
Spal 1997
Pn 03, Št 04 Spal 1997
La Calesera
Rafael Sanabria
Teatro Guimerá, Santa Cruz de Tenerife
C: Rubio
P: Carreres
Rugs 1997
Št 06 Rugs 1997
La rosa del azafrán
Juan Pedro
Plaza de Toros, Toledo
C: Gagliardo
P: Fernández
Rugpj 1997
Pn 29, Sk 31 Rugpj 1997
Los Gavilanes
Juan
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Rugpj 1997
Pn 22, Sk 24 Rugpj 1997
La Revoltosa
Felipe
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Ortega
P: Amengual
Vas 1997
Št 08, Sk 09 Vas 1997
Carmina Burana
Barítono
Teatro Degollado, Guadalajara
C: Orozco
P: Happee
Spal 1996
Št 05 Spal 1996
El Gigante
Barítono
Senado de la República, Mexico City
C: Toro
Spal 1996
Št 05 Spal 1996
El canto de los volcanes
Volcán
Senado de la Repúlica, Mexico City
C: Toro
Rugpj 1996
An 13 Rugpj 1996
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
PEMEX, Mexico City
C: García
P: Campo
Lapkr 1995
Pn 24, Št 25 Lapkr 1995
La marimba arrecha
El Cantante
Teatro de la Ciudad, Tuxtla-Gutiérrez
C: Toro
P: Montoya
Spal 1995
Pn 20 Spal 1995
The march of victory
Barítono
Sala Nezahualcoytl, Mexico City
C: Toro
Spal 1995
Pr 09 Spal 1995
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Julio Jiménez Rueda, Mexico City
C: García
P: Campo
Liep 1995
Št 01, Sk 02, Št 08, Sk 09 Liep 1995
Renard
Renard
Teatro Julio Castillo, Mexico City
C: Álvarez
P: Negrete
Birz 1995
Kt 22, Pn 23, Sk 25 Birz 1995
Carmina Burana
Bariton
Teatro Nacional, San José
C: Ramírez
Vas 1995
Pr 06, Pr 13, Pr 20, Pr 27 Vas 1995
Renard
Renard
Centro Cultural Helénico, Mexico City
C: Álvarez
P: Negrete
Spal 1994
Pr 31 Spal 1994
Der Graf von Luxemburg
René, Graf von Luxemburg
Teatro Daniel Ayala Pérez, Mérida
C: Dudin
P: Campo
Spal 1994
Pr 24 Spal 1994
Pagliacci
Silvio
Pinacoteca Virreinal, Mexico City
C: Domingo
P: Hergo
Spal 1994
Pr 17 Spal 1994
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Julio Jiménez Rueda, Mexico City
C: García
P: Campo
Rugpj 1994
Pn 12 Rugpj 1994
El constructor de sueños
Barítono
Auditorio ICA, Mexico City
C: Toro
Bal 1994
Pn 22, Sk 24 Bal 1994
Ezio
Ezio
Auditorio Jaime Torres Bodet, Mexico City
C: Álvarez
P: Cruz
Kov 1994
Sk 20, Sk 27 Kov 1994
La del Soto del Parral
Germán
Teatro Julio Prieto, Mexico City
C: García
P: Campo
Kov 1994
Sk 06, Sk 13 Kov 1994
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Julio Prieto, Mexico City
C: García
P: Campo
Vas 1994
Sk 20 Vas 1994
El canto de los volcanes
Volcán
Teatro de la Ciudad, Tuxtla-Gutiérrez
C: Toro
P: Cruz
Vas 1994
Št 19 Vas 1994
El canto de los volcanes
Volcán
Catedral, San Cristóbal de las Casas
C: Toro
P: Cruz
Vas 1994
Pn 18 Vas 1994
El canto de los volcanes
Volcán
Teatro de la Ciudad, Tapachula
C: Toro
P: Cruz
Lapkr 1993
Kt 25, Pn 26, Št 27, Sk 28 Lapkr 1993
La verbena de la paloma
Julián
Teatro Julio Prieto, Mexico City
C: Casas
P: Gonzaga
Lapkr 1993
Sk 21 Lapkr 1993
9. Sinfonie
Bass
Conservatorio Nacional de Música, Mexico City
C: Lozano
Spal 1993
Tr 27 Spal 1993
El canto de los volcanes
Volcán
Museo Nacional de Antropología, Mexico City
C: Toro
P: Cruz
Spal 1993
Pn 08 Spal 1993
Carmina Burana
Bariton
Casa de la Cultura, Morelia
C: Lincoln
Spal 1993
An 05 Spal 1993
Carmina Burana
Barítono
Presidencia Municipal, Zapopan
C: Flores
Rugs 1993
Pn 24 Rugs 1993
Carmina Burana
Bariton
Teatro José María Morelos, Morelia
C: Lincoln
Bal 1993
Pn 30 Bal 1993
Carmina Burana
Bariton
Sala Nezahualcoyotl, Mexico City
C: Salvador
Birz 1992
Št 20 Birz 1992
Salmo
Barítono
Teatro José María Morelos, Morelia
C: Carreño
Birz 1992
Sk 07 Birz 1992
Chin Chun Chan
El cantante
Sala Manuel M Ponce, Mexico City
C: Casas
P: Alonso
Vas-Kov 1992
Pn 28 Vas 1992
Sk 01 Kov 1992
Il barbiere di Siviglia
Figaro
Teatro José María Morelos, Morelia
C: Tornero
P: Wilhelm
Gruod 1991
Pn 20 Gruod 1991
Messiah
Bass
Catedral, Toluca
C: Bátiz
Lapkr-Gruod 1991
Pn 29 Lapkr 1991
Sk 01 Gruod 1991
Carmen
Escamillo
Teatro José María Morelos, Morelia
C: Tornero
P: Wilhelm
Lapkr 1991
Pn 08 Lapkr 1991
Concert
Solista
Museo de Arte Moderno, Mexico City
C: Diemecke
Rugs 1991
Št 07 Rugs 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Romano, Mérida
C: Marco
P: Tamayo
Rugpj 1991
Pn 09, Št 10, Sk 11 Rugpj 1991
Zarzuela anthology
barítono
Teatro Degollado, Guadalajara
C: Marco
P: Tamayo
Rugpj 1991
Kt 01, Pn 02, Št 03, Sk 04 Rugpj 1991
Zarzuela anthology
Baritono
Palacio de Bellas Artes, Mexico City
C: Marco
P: Tamayo
Liep 1991
Kt 25 Liep 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Festival Internacional, Segovia
C: Marco
P: Tamayo
Birz 1991
Št 08, Sk 09 Birz 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Tívoli, Lisbon
C: Marco
P: Tamayo
Vas-Birz 1991
Kt 14, Pn 15, Št 16, Sk 17, An 19, Tr 20, Kt 21, Pn 22, Št 23, Sk 24, An 26, Tr 27, Kt 28 Vas 1991
Pn 01, Št 02, Sk 03, An 05, Tr 06, Kt 07, Pn 08, Št 09, Sk 10, An 12, Tr 13, Kt 14, Pn 15, Št 16, Sk 17, An 19, Tr 20, Kt 21, Pn 22, Št 23, Sk 24, An 26, Tr 27, Kt 28, Pn 29, Št 30, Sk 31 Kov 1991
An 02, Tr 03, Kt 04, Pn 05, Št 06, Sk 07, An 09, Tr 10, Kt 11, Pn 12, Št 13, Sk 14, An 16, Tr 17, Kt 18, Pn 19, Št 20, Sk 21, An 23, Tr 24, Kt 25, Pn 26, Št 27, Sk 28, An 30 Bal 1991
Tr 01, Kt 02, Pn 03, Št 04, Sk 05, An 07, Tr 08, Kt 09, Pn 10, Št 11, Sk 12, An 14, Tr 15, Kt 16, Pn 17, Št 18, Sk 19, An 21, Tr 22, Kt 23, Pn 24, Št 25, Sk 26, An 28, Tr 29, Kt 30, Pn 31 Geg 1991
Št 01, Sk 02 Birz 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Nuevo Apolo, Madrid
C: Navarro / Marco
P: Tamayo
Saus 1991
Pn 04, Št 05, Sk 06 Saus 1991
Zarzuela anthology
Barítono
Gran Teatro, Córdoba
C: Moreno-Buendía
P: Saura
Rugs 1990
Št 29 Rugs 1990
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Gran Teatro, Córdoba
C: Moya
P: Meré
Rugs 1990
An 25 Rugs 1990
La del Soto del Parral
Germán
Gran Teatro, Córdoba
C: Moya
P: Meré
Rugs 1990
Pr 24 Rugs 1990
Los Gavilanes
Juan
Gran Teatro, Córdoba
C: Moya
P: Meré
Rugs 1990
Pn 21 Rugs 1990
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Gran Teatro, Córdoba
C: Moya
P: Meré
Rugpj 1990
Tr 22, Pn 24, Sk 26 Rugpj 1990
La del Soto del Parral
Germán
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Moya
P: Toledano
Rugpj-Rugs 1990
An 07, Tr 08, Kt 09, Pn 10, Št 11, Sk 12, An 14, Tr 15, Kt 16, An 28, Tr 29, Kt 30, Pn 31 Rugpj 1990
Št 01, Sk 02, An 04, Tr 05, Kt 06, Pn 07, Št 08, Sk 09, An 11, Tr 12, Kt 13, Pn 14, Št 15, Sk 16 Rugs 1990
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Alcalá Palace, Madrid
C: Moreno-Buendía
P: Saura
Bal 1990
Pn 06 Bal 1990
Luisa Fernanda
Vidal Hernando
Teatro Isabel la Católica, Granada
C: Moya
P: Meré
Kov 1990
Št 10 Kov 1990
La Del Manojo de Rosas
Joaquín
Teatro Principal, Burgos
C: Moya
P: Meré
Gruod 1989
Št 16, Sk 17, Pr 18, An 19 Gruod 1989
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Arriaga, Bilbao
C: Moreno-Buendía
P: Saura
Rugpj-Rugs 1989
Tr 02, Kt 03, Pn 04, Št 05, Sk 06, An 08, Tr 09, Kt 10, Pn 11, Št 12, Sk 13, An 15, Tr 16, Kt 17, Pn 18, Št 19, Sk 20, An 22, Tr 23, Kt 24, Pn 25, Št 26, Sk 27, An 29, Tr 30, Kt 31 Rugpj 1989
Pn 01, Št 02, Sk 03, An 05, Tr 06, Kt 07, Pn 08, Št 09, Sk 10, An 12, Tr 13, Kt 14, Pn 15, Št 16, Sk 17 Rugs 1989
Zarzuela anthology
Barítono
Teatro Albéniz, Madrid
C: Moreno-Buendía
P: Saura
Rugpj 1987
Kt 27, Št 29 Rugpj 1987
Zarzuela anthology
Barítono
Centro Cultural de la Villa, Madrid
C: Moya
P: Grandy