Michael Heim, tenoras

Michael Heim
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Lapkr-Gruod 2019
Pn 22 Lapkr 2019
Sk 15, An 31, An 31 Gruod 2019
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Mittelsächsisches Theater, Freiberg
Theater Freiberg
C: Grüneis
P: Alboresi
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Gerhart-Hauptmann-Theater
C: Kern / Seidl
P: Piontek,
Rugs 2019
Št 07, An 10, Pn 13, Pr 23, Kt 26, Št 28 Rugs 2019
Die NasePremiere
Jarischkin
Staatsoper Hamburg
C: Nagano
P: Beier
Bal 2019
Tr 03, Kt 04, Št 06, Sk 07 Bal 2019
Die FledermausPremiere
Gabriel von Eisenstein
Classionata Solothurn
Rythalle
C: Spörri
P: Tschiedl
Gruod 2018-Bal 2019
Št 01, Sk 09, Št 15, Kt 20, Št 22 Gruod 2018
05, An 15 Saus 2019
Št 02, An 26 Vas 2019
Pn 29 Kov 2019
Pn 05, Sk 07 Bal 2019
Die FledermausPremiere
Gabriel von Eisenstein
Mittelsächsisches Theater, Freiberg
Theater Freiberg
C: Grüneis
P: Alboresi
Lapkr 2017-Geg 2018
Št 11 Lapkr 2017
Sk 03 Gruod 2017
21 Saus 2018
Št 10, Kt 22 Vas 2018
Št 17 Kov 2018
Pn 06, Pn 20 Bal 2018
An 08 Geg 2018
Die verkaufte Braut
Hans
Mittelsächsisches Theater, Freiberg
Theater Freiberg
C: Grüneis
P: Semler
Rugs 2017-Rugpj 2018
13, 14, 19, 20 Birz
Eine Nacht in Venedig
Herzog von Urbino
Landesbühnen Sachsen
C: Merz / Preu
P: Dosch,
Liep-Rugpj 2017
Št 08, Pn 14, Kt 20, Sk 23, Tr 26, Št 29 Liep 2017
Tr 02, Št 05, Kt 10, Sk 13, Pn 18 Rugpj 2017
Die FledermausPremiere
Gabriel von Eisenstein
Neue Eutiner Festspiele
Freilichtbühne am Schlossgarten
C: Siberski / Pfund
P: Caron
Geg 2017
Sk 21, An 23, Tr 24, Kt 25, Pn 26, Št 27, Sk 28 Geg 2017
SalomePremiere
Narraboth
Teatro Massimo Bellini, Catania
C: Neuhold
P: Pizzi
Kov 2017
Sk 05, Št 11 Kov 2017
Die FledermausPremiereConcert performance
Gabriel von Eisenstein
Theater Dortmund
Opernhaus
C: Kobayashi
Gruod 2016-Bal 2017
Sk 25, Tr 28, Št 31 Gruod 2016
12, Št 14, Št 21 Saus 2017
Pn 10, Sk 12 Vas 2017
Št 11, Pr 20, Kt 23 Kov 2017
Št 15, Sk 23 Bal 2017
Die FledermausPremiere
Gabriel von Eisenstein
Stadttheater Bremerhaven
C: Niemann
P: Hüve
Liep-Rugpj 2016
Kt 07, Pn 08, Št 09, Sk 10, Kt 14, Pn 15, Št 16, Sk 17, Kt 21, Pn 22, Št 23, Sk 24, Kt 28, Pn 29, Št 30 Liep 2016
Pn 05, Št 06, Pn 12, Št 13, Pn 19, Št 20 Rugpj 2016
Viktoria und ihr HusarPremiere
Stefan Koltay
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
C: Levi / Fruhmann
P: Gergen
Gruod 2015-Birz 2016
Kt 31, Kt 31 Gruod 2015
09, Sk 31 Saus 2016
Št 13 Vas 2016
Št 05, Št 12 Kov 2016
Št 16, Sk 24 Bal 2016
Sk 05 Birz 2016
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Meininger Staatstheater, Meiningen
Meininger Theater
C: Alvarado
P: Schamberger
Spal 2015-Birz 2016
Sk 18, Pn 23 Spal 2015
Sk 01, Sk 15 Lapkr 2015
Sk 27 Gruod 2015
30 Kov 2016
Pn 08 Bal 2016
An 31 Geg 2016
Tr 01, Tr 08 Birz 2016
Der Graf von Luxemburg
René
Theater Chemnitz
Opernhaus
C: Bender
P: Proschka
Liep-Rugpj 2015
Kt 09, Pn 10, Št 11, Sk 12, Kt 16, Pn 17, Št 18, Sk 19, Kt 23, Pn 24, Št 25, Sk 26, Kt 30, Pn 31 Liep 2015
Št 01, Pn 07, Št 08, Pn 14, Št 15, Pn 21, Št 22 Rugpj 2015
Eine Nacht in Venedig
Der Kapitän
Seefestspiele Mörbisch
Seebühne Mörbisch
C: Schüller / Fruhmann
P: Absenger
Geg-Birz 2015
Št 30 Geg 2015
Sk 07, An 16, Kt 18, Pn 19, An 23, Št 27 Birz 2015
Der Graf von LuxemburgPremiere
René
Theater Chemnitz
Opernhaus
C: Bender
P: Proschka
Lapkr 2014-Liep 2015
Pn 07, Pn 21, Št 29 Lapkr 2014
Kt 11 Gruod 2014
31 Saus 2015
Št 07 Vas 2015
Pn 13 Kov 2015
Kt 30 Bal 2015
Pn 15 Geg 2015
Pn 10 Liep 2015
Der Bettelstudent
Symon Rymanowicz
Meininger Staatstheater, Meiningen
Meininger Theater
C: Quarré
P: Quetes
Lapkr 2013-Birz 2014
Št 02, Pn 15 Lapkr 2013
Pr 09, Sk 15, Kt 19, An 31 Gruod 2013
06, Kt 09, Sk 12, Tr 29 Saus 2014
Kt 06, Sk 09, Št 22 Vas 2014
Pr 03, Sk 09, An 11 Kov 2014
Pn 27 Birz 2014
Die FledermausPremiere
Gabriel von Eisenstein
Theater Koblenz
C: Delamboye
P: Däuper
Kov-Birz 2013
Tr 27, Kt 28 Kov 2013
Št 27, Sk 28 Bal 2013
Št 11 Geg 2013
Tr 05 Birz 2013
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Staatsoperette Dresden
C: Theis / Garbosnik
P: Kube
Kov-Birz 2013
Tr 06 Kov 2013
Tr 24 Bal 2013
Št 18, Sk 19 Geg 2013
Št 08, Sk 09 Birz 2013
Die Zauberflöte
Tamino
Staatsoperette Dresden
C: Theis / Garbosnik
P: Köhler
Gruod 2012-Bal 2013
Št 15, Tr 19, Kt 20, Št 22, Sk 23, Tr 26, Kt 27, Pr 31 Gruod 2012
11, Kt 24, Pn 25, An 29, Kt 31 Saus 2013
Sk 10, Pn 15, Št 16 Vas 2013
Sk 17, Sk 24 Kov 2013
Tr 17 Bal 2013
Ein WalzertraumPremiere
Leutnant Niki
Tiroler Landestheater, Innsbruck
Grosses Haus
C: Beikircher
P: Tilch
Rugs 2012-Geg 2013
An 04, Tr 05 Rugs 2012
Št 13, Sk 14 Spal 2012
An 25, Tr 26 Gruod 2012
24, Pn 25 Saus 2013
Kt 25, Pn 26 Bal 2013
An 14, Tr 15 Geg 2013
Der Graf von Luxemburg
René
Staatsoperette Dresden
C: Garbosnik / Feigel
P: Oldag
Geg 2012
An 15 Geg 2012
Der Carneval in RomConcert performance
Arthur Bryk
Staatsoperette Dresden
C: Theis
Kov-Geg 2012
Tr 21, Kt 22 Kov 2012
Št 07, Sk 08 Bal 2012
Kt 03, Pn 04, Št 05, Sk 06 Geg 2012
Die Zauberflöte
Tamino
Staatsoperette Dresden
C: Theis / Garbosnik
P: Köhler
Saus-Geg 2012
Kt 12, Pn 13 Saus 2012
Pn 30 Kov 2012
Tr 30, Kt 31 Geg 2012
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Staatsoperette Dresden
C: Theis / Garbosnik
P: Kube
Gruod 2011-Saus 2012
Št 03, Sk 04, An 13, Tr 14, Kt 22, Tr 28 Gruod 2011
08, Pr 09, Št 21 Saus 2012
SwanhunterPremiere
Lemminkainen
Theater Chemnitz
Opernhaus
C: Héja
P: Weber
Spal-Lapkr 2011
Kt 20, Št 22, Sk 23, Pn 28, Sk 30 Spal 2011
Št 12, Kt 17 Lapkr 2011
Die Zauberflöte
Tamino
Opera di Genova
Teatro Carlo Felice
C: Wildner
P: Abbado, Stetka
Rugs 2011-Bal 2012
Št 10, Sk 11 Rugs 2011
Kt 13, Pn 14 Spal 2011
29 Kov 2012
Pn 20 Bal 2012
Der Vetter aus Dingsda
1. Fremder/ August Kuhbrot
Staatsoperette Dresden
C: Tetzner
P: Schaller
Rugs 2011-Kov 2012
Kt 08, Pn 09 Rugs 2011
Št 01, Sk 02 Spal 2011
Št 12, Sk 13 Lapkr 2011
Sk 25, Pr 26 Gruod 2011
02, Pn 03, Št 04, Sk 05 Vas 2012
Št 10, Sk 11 Kov 2012
Gräfin Mariza
Graf Tassilo
Staatsoperette Dresden
C: Garbosnik
P: Köhler
Rugs 2011-Birz 2012
An 06, Tr 07, Št 24, Sk 25 Rugs 2011
Kt 27 Spal 2011
Tr 02 Lapkr 2011
Tr 28, Kt 29 Gruod 2011
25 Vas 2012
Pn 09 Kov 2012
Št 14, Sk 15 Bal 2012
Pn 01 Birz 2012
Der Graf von Luxemburg
René Graf von Luxemburg
Staatsoperette Dresden
C: Garbosnik
P: Oldag
Liep 2011
Tr 06, Kt 07, Pn 08, Št 09 Liep 2011
Der Vetter aus Dingsda
No role
Stadttheater Fürth
C: Henning
P: Schaller
Salome
Narraboth
Teatro Verdi di Trieste
C: Reck
P: Lavia,
Vas-Kov 2011
Št 12, Tr 16, Pn 18 Vas 2011
Pn 04, An 08, Pn 11, Tr 23 Kov 2011
Eine Nacht in VenedigPremiere
Guido
Pfalztheater Kaiserslautern
C: Tomillo
P: Zimmermann
Saus-Kov 2011
Št 29 Saus 2011
Kt 03, Pn 11, Sk 20, Tr 23, Št 26 Vas 2011
Sk 06 Kov 2011
Die CsárdásfürstinPremiere
Edwin
Stadttheater Bremerhaven
C: Brüsch
P: Nürnberger
Spal 2010-Liep 2011
Kt 07, Pn 08, Pn 22 Spal 2010
Št 25, Sk 26 Gruod 2010
12, Sk 13 Kov 2011
Kt 21 Bal 2011
Št 04, Sk 05, Kt 30 Birz 2011
Pn 01 Liep 2011
Der Vetter aus Dingsda
1. Fremder/ August Kuhbrot
Staatsoperette Dresden
C: Henning
P: Schaller
Bal 2010
Tr 07, Pn 09, Št 10, Sk 11, An 13, Tr 14, Št 17, Sk 18 Bal 2010
Tannhäuser
Walther von der Vogelweide
Teatro Verdi di Trieste
C: Bareza
P: Thorwald
Spal-Gruod 2009
An 20 Spal 2009
Št 14, Sk 15 Lapkr 2009
Pn 25, Št 26 Gruod 2009
Wiener Blut
Balduin Graf Zedlau
Staatsoperette Dresden
C: Henning
P: Hochstraate
Rugs 2009-Saus 2010
Pn 18, Tr 30 Rugs 2009
Sk 11 Spal 2009
Pn 06 Lapkr 2009
10 Saus 2010
Madame Pompadour
René
Oper Halle
C: Stromberg
P: Stiehl
Rugs 2009-Geg 2010
Št 12, Sk 13, Kt 17, Pn 18 Rugs 2009
Št 17, Sk 18 Spal 2009
Pn 11 Gruod 2009
16, Sk 17 Saus 2010
Sk 04, Pr 05 Bal 2010
An 04, Tr 05 Geg 2010
Der Vetter aus DingsdaPremiere
1. Fremder/ August Kuhbrot
Staatsoperette Dresden
C: Henning
P: Schaller
Liep-Rugpj 2009
Kt 16, Pn 17, Št 18, An 21, Tr 22, Kt 23, Pn 24, Št 25, An 28, Tr 29, Kt 30 Liep 2009
Št 01, An 04, Tr 05, Kt 06, Pn 07, Št 08, An 11, Tr 12, Kt 13, Pn 14, Št 15, An 18, Tr 19, Kt 20, Pn 21, Št 22, Sk 23, An 25, Tr 26, Kt 27, Pn 28, Št 29, Sk 30 Rugpj 2009
Der Vogelhändler
Adam
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
C: Mogg
P: Vogel
Geg 2009
An 26, Kt 28 Geg 2009
Parsifal
Gralsritter
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
C: Weikert
P: Adler
Geg 2009
Sk 24, Št 30 Geg 2009
LohengrinPremiere
Brabantische Edle
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
C: Weikert
P: Adler
Vas-Geg 2009
An 24, Tr 25 Vas 2009
Kt 26, Pn 27 Kov 2009
Tr 08, Kt 09 Bal 2009
Kt 07 Geg 2009
Wiener Blut
Balduin Graf Zedlau
Staatsoperette Dresden
C: Henning
P: Hochstraate
Eine Nacht in Venedig
Guido
Theater Hof
C: Aichner
P: Zimmermann,
Rugpj 2008-Kov 2009
Št 30, Sk 31 Rugpj 2008
Št 04, Sk 05 Spal 2008
Kt 06 Lapkr 2008
An 09 Gruod 2008
08, Pn 09 Saus 2009
Tr 18, Kt 19 Kov 2009
Der Bettelstudent
Symon Rymanovicz
Staatsoperette Dresden
C: Garbosnik
P: Quast
Liep-Rugpj 2008
Pn 11 Liep 2008
Sk 24 Rugpj 2008
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
C: Mogg
P: Vogel
Geg 2008
Sk 25, Št 31 Geg 2008
Parsifal
Gralsritter
Richard Wagner Festival Wels
Theater im Greif
C: Weikert
P: Adler
Liep 2007
Pn 20, Št 21, Sk 22 Liep 2007
La bella Galatea
Mida
Festival Internazionale dell'Operetta, Trieste
Teatro Verdi
C: Eschwé
P: Scaramuzza
Liep-Rugpj 2007
Pn 13 Liep 2007
Sk 26 Rugpj 2007
Die Fledermaus
Gabriel von Eisenstein
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
C: Mogg
P: Vogel
Liep-Rugpj 2006
Pn 14 Liep 2006
Sk 27 Rugpj 2006
Wiener Blut
Balduin Graf Zedlau
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
C: Mogg
P: Vogel
Liep-Rugpj 2005
Pn 15 Liep 2005
Sk 28 Rugpj 2005
Wiener Blut
Balduin Graf Zedlau
Musik Theater Schönbrunn, Wien
Schlosstheater
C: Mogg
P: Vogel
Liep-Rugpj 2005
Št 09, Sk 10, Tr 20, Št 23, Sk 24, Tr 27 Liep 2005
Kt 04, Pn 05, Tr 10, Št 13, Sk 14, Kt 18, Pn 19, Kt 25, Pn 26, An 30, Tr 31 Rugpj 2005
Hochzeitsnacht im Paradies
No role
Stadttheater Baden, Baden bei Wien
C: Negrin
P: Absenger
Kov-Liep 2005
Št 05, Sk 06, An 08, Št 12, Sk 13, An 15, Št 26, Sk 27 Kov 2005
Št 16, Sk 17 Bal 2005
Št 14, Sk 15 Geg 2005
Št 04, Sk 05, Št 18, Sk 19 Birz 2005
Pn 08 Liep 2005
Der Vogelhändler
Adam
Oper Leipzig
Musikalische Komödie
C: Seiffarth
P: Absenger
Rugpj 2003
Pn 22, Št 23 Rugpj 2003
Die Perlen der Cleopatra
Prinz Beladonis
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
C: Mogg
P: Vogel
Liep-Rugpj 2003
Pn 11, Št 12, Pn 18, Sk 20, Kt 24, Sk 27, Tr 30 Liep 2003
Št 02, Sk 03, Kt 07, Pn 08, Tr 13, Pn 15, Kt 21, Sk 24, Št 30 Rugpj 2003
Die Fledermaus
Alfred
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
C: Bauer-Theussl
P: Meyer
Liep-Rugpj 2002
Pn 12, Št 13, Pn 19, Sk 21, Kt 25, Pn 26, Tr 31 Liep 2002
Št 03, Sk 04, Pn 09, Št 10, Tr 14, Kt 22, Sk 25, Kt 29 Rugpj 2002
Das Land des Lächelns
Graf Gustav von Pottenstein
Lehár Festival Bad Ischl
Kongress und TheaterHaus
C: Bauer-Theussl
P: Dale