Petar Naydenov, bosas

Petar Naydenov
  • |
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Liep-Rugpj 2020
Kt 30 Liep 2020
Sk 02, An 04, Kt 06, Sk 09, Tr 12, Pn 14, Št 15 Rugpj 2020
Don Carlos
Philippe II
Sommeroper Selzach
Passionsspielhaus
C: Trinks
Kov 2020
Št 07 Kov 2020
Il trovatore
Ferrando
Sofia Opera&Ballet

P: Tonon
Vas 2020
Sk 16, An 18, Sk 23 Vas 2020
Turandot
Timur
Bergen National Opera
Grieghallen
C: Øverby
P: Pilavachi
Gruod 2019
Št 21 Gruod 2019
Eugene Onegin ru
Prince Gremin
Bulgarian National Radio Orchestra & Choir, Sofia
National Palace of Culture
C: Baleff
Spal 2019
Št 26, Pr 28 Spal 2019
AidaPremiere
Ramfis
Luxor Festival
Temple of Hatshepsut
C: Lyniv
P: Sturm
Spal 2019-Kov 2020
Kt 17 Spal 2019
13, Sk 15 Kov 2020
Don Giovanni
Don Giovanni
Sofia Opera & Ballet
C: Wächter
P: Ana
Bal 2019
Tr 24 Bal 2019
Requiem (Verdi)Concert performance
Basso
State Opera Plovdiv
CHC Boris Hristov
C: Tchobanov
Bal 2019
Kt 18, Pn 19, Št 20, Sk 21 Bal 2019
Don GiovanniPremiere
Don Giovanni
Sofia Opera & Ballet
C: Wächter
P: Ana
Gruod 2018
Tr 05 Gruod 2018
Requiem (Mozart)
basso
Opera Bergen
Johanneskirken
C: Øverby
Liep 2017
Kt 27 Liep 2017
Nabucco
Zaccaria
Sofia Opera & Ballet
C: Palikarov
P: Kartaloff
Kov-Liep 2017
Pn 24, Št 25 Kov 2017
Sk 30 Liep 2017
Lakmé
Nilakantha
Sofia Opera & Ballet
C: Rosa
P: Kartaloff
Kov 2017
Pr 06, An 07, Kt 09, Pn 10, Št 11, Pr 13, An 14, Kt 16, Pn 17, Št 18, Tr 22, Pn 24, Št 25 Kov 2017
FaustPremiere
Mephistopheles
Israeli Opera, Tel Aviv
Performing Arts Center
C: Ettinger / Schmeisser
P: Poda
Saus 2017
Pn 13, Št 14, An 17, Kt 19, Št 21, Sk 22 Saus 2017
Die ZauberflötePremiere
Sarastro
Teatro Verdi di Trieste
C: Caro
P: Carrasco
Birz 2016
An 14, Kt 16, Pn 17 Birz 2016
Barberen i Sevilla
Don Basilio
Nordnorsk Opera, Tromsø
KulturHuset
C: Lacey
P: Øverby
Birz 2016
Št 04, Pr 06, An 07, Tr 08 Birz 2016
Barberen i Sevilla
Don Basilio
Opera Bergen
Den Nationale Scene
C: Lacey
P: Rocc
Bal 2016
Št 23 Bal 2016
Il barbiere di Siviglia
Basilio
Gaulitanus, Victoria
Teatru tal-Opra Aurora
C: Attard
P: Castiglione
Kov-Bal 2016
Pr 28, An 29, Tr 30, Kt 31 Kov 2016
Pn 01 Bal 2016
Aida
Ramfis
Cairo Opera
Cairo Opera House
C: Crescenzi
P: Kamel
Gruod 2015-Vas 2016
Št 12, Tr 16, Pn 18 Gruod 2015
08, Sk 10, Tr 20, Št 23 Saus 2016
Kt 04, Sk 07 Vas 2016
Luisa MillerPremiere
Graf von Walter
Oper Graz
Opernhaus
C: Engelen
P: Esterházy
Lapkr 2015-Saus 2016
Sk 15, Kt 19, Št 28 Lapkr 2015
Pn 04, Tr 09, Sk 27 Gruod 2015
02, Kt 07, Sk 10, Št 16, Tr 20 Saus 2016
Eugen OneginPremiere
Prince Gremin
Malmö Opera
C: Jurowski / Bühl
P: Theorell
Bal-Geg 2015
Kt 23, Sk 26, Tr 29 Bal 2015
Pr 04, Kt 07, Sk 10, Kt 14, An 19, Pn 22 Geg 2015
La bohèmePremiere
Colline
Volksoper Wien
C: Piollet
P: Kupfer
Saus-Birz 2015
Št 17, Sk 18 Saus 2015
Pn 05 Birz 2015
Prince Igor
Galitsky
Sofia Opera & Ballet
C: Palikarov
Spal-Lapkr 2014
Št 18, Tr 22, Sk 26, Pn 31 Spal 2014
An 04, Št 08 Lapkr 2014
Turandot
Timur
Volksoper Wien
C: Mancusi
P: Doucet
Rugs 2014-Bal 2015
Št 20 Rugs 2014
01 Vas 2015
Št 18 Bal 2015
Don Carlo
Filippo II
Sofia Opera & Ballet
C: Palikarov
P: Kartaloff
Vas-Kov 2014
Pn 28 Vas 2014
An 04, Št 08, Tr 12, Sk 16, Sk 23 Kov 2014
Turandot
Timur
Volksoper Wien
C: Dovico
P: Doucet
Lapkr 2013-Birz 2014
Št 16, An 19, Pn 22, Tr 27, Št 30 Lapkr 2013
An 03, Št 07, Pn 13 Gruod 2013
19, Št 21, Tr 25, Pr 30 Birz 2014
Il trovatorePremiere
Ferrando
Volksoper Wien
C: Dovico
P: Hilsdorf
Spal-Lapkr 2013
Sk 27, An 29, Tr 30, Kt 31 Spal 2013
Št 02 Lapkr 2013
Don Carlo
Philip II
Polish National Opera, Warszawa
Teatr Wielki
Sala Moniuszki
C: Montanaro
P: Decker
Spal 2013
Pn 11 Spal 2013
Der Ring an einem AbendConcert performance
Hagen
Volksoper Wien
C: Steen
Spal 2013-Saus 2014
Kt 10, Št 19 Spal 2013
Št 21 Gruod 2013
12 Saus 2014
Nabucco
Zaccaria
Theater Freiburg
C: Knapp / Bollon
P: Sturm
Birz 2013
Sk 09, Pn 14 Birz 2013
Don CarloPremiere
Filipo II
Opera Națională Română Cluj-Napoca
Teatrul Național
C: Crescenzi
P: Bogdan
Geg-Birz 2013
Kt 23, Pr 27, Kt 30 Geg 2013
Sk 02 Birz 2013
Der Ring an 1 AbendConcert performance
Hagen
Volksoper Wien
C: Steen
Kov-Bal 2013
Št 23, Kt 28 Kov 2013
An 02, Tr 10, Pr 15 Bal 2013
Der Mantel
Der Maulwurf
Volksoper Wien
C: Paternostro
P: Meyer
Spal 2012-Kov 2013
Št 06, Sk 14, Sk 21, Tr 24, Sk 28 Spal 2012
Kt 01, Št 03, Kt 08, Kt 15, Pn 30 Lapkr 2012
Sk 02, Pn 14, Kt 20, Pn 28 Gruod 2012
19, Pn 25 Saus 2013
Pn 08, Pn 22 Vas 2013
Sk 10, Kt 28 Kov 2013
NabuccoPremiere
Zaccaria
Theater Freiburg
C: Bollon / Knapp
P: Sturm
Geg 2012
Št 12 Geg 2012
Concert
baryton-basse
Opéra Nice Côte d'Azur
C: Deloche
Geg 2012
Pn 04, Sk 06, An 08, Kt 10 Geg 2012
Ritter BlaubartPremiere
Graf Nikolaus/ Hinz
Staatstheater Augsburg
Theater
C: Kaftan
P: Weiss
Vas-Bal 2012
Št 18, Pn 24 Vas 2012
Sk 04, Št 17 Kov 2012
An 10, Sk 29 Bal 2012
King Arthur
Mann/ Geist der Kälte
Staatstheater Augsburg
Theater
C: Nordmeyer
P: Herzog
Geg 2011
Pn 13, Sk 15, An 17 Geg 2011
Simon BoccanegraPremiere
Jacopo Fiesco
Opéra de Tours
Grand Théâtre de Tours
C: Ossonce
P: Bouillon
Saus-Birz 2011
Št 29 Saus 2011
Sk 13, Tr 16, Št 19, Kt 24 Vas 2011
Pn 18 Kov 2011
Pn 01, Pn 08 Bal 2011
An 10, Sk 29 Geg 2011
Sk 05 Birz 2011
Aufstieg und Fall der Stadt MahagonnyPremiere
Joe
Staatstheater Augsburg
Theater
C: Kaftan
P: Gürbaca
Lapkr-Gruod 2010
Sk 28 Lapkr 2010
An 14 Gruod 2010
Lucia di Lammermoor
Raimondo Bidebent
Staatstheater Augsburg
Theater
C: Edusei / Fritsche
P: Kim
Lapkr 2010-Bal 2011
Sk 07, Tr 10, Št 13, Pn 19 Lapkr 2010
Pn 10, An 21 Gruod 2010
06, Sk 16 Saus 2011
Sk 20, Sk 27 Vas 2011
Sk 03 Bal 2011
Aida
Ramphis
Staatstheater Augsburg
Theater
C: Edusei
P: Lutz
Spal 2010-Saus 2011
Št 30 Spal 2010
Št 06, Pn 12, Kt 18, Sk 21, Št 27 Lapkr 2010
Kt 02, An 07, Pn 17, Sk 19 Gruod 2010
02, Tr 05 Saus 2011
Orpheus
Pluto
Staatstheater Augsburg
Theater
C: Fritsche
Spal 2010-Vas 2011
An 05, Št 16 Spal 2010
26 Vas 2011
Nabucco
Zaccaria
Sofia Opera & Ballet
C: Ivanov
P: Popov
Rugs 2010-Kov 2011
Pn 10, Št 11, Sk 12 Rugs 2010
Št 13 Lapkr 2010
13 Kov 2011
Lakmé
Nilakantha
Sofia Opera & Ballet
C: Campellone / Palikarov
P: Kartaloff
Gruod 2009
Kt 10 Gruod 2009
Il barbiere di Siviglia
Don Basilio
Sofia Opera & Ballet
C: Spasov
P: Kartaloff
Lapkr 2009-Bal 2010
Kt 19 Lapkr 2009
Kt 10, Št 12 Gruod 2009
09, Št 10, Sk 11 Bal 2010
Il barbiere di Siviglia
Basilio
Sofia Opera & Ballet
C: Spasov
P: Kartaloff
Rugpj 2009-Vas 2010
Pn 07, Sk 09 Rugpj 2009
Kt 03, Pn 04, Št 05 Gruod 2009
26, Št 27, Sk 28 Vas 2010
Prince Igor
Prince Galitsky
Sofia Opera & Ballet
C: Palikarov
P: Kartaloff
Kov 2009
Sk 22 Kov 2009
Nabucco
Zaccharia
Sofia Opera & Ballet
C: Palikarov
P: Popov
Lapkr 2008-Saus 2009
Pn 07, Sk 09 Lapkr 2008
08 Saus 2009
Lakmé
Nilakantha
Sofia Opera & Ballet
C: Campelon / Rosa / Palikarov
P: Kartaloff
Spal 2007-Saus 2008
Št 06, Št 27 Spal 2007
Tr 07, Pn 09, Pr 12, Št 17 Lapkr 2007
Tr 12, Kt 13, Pn 14, Tr 19, An 25 Gruod 2007
31 Saus 2008
Der Barbier von Sevilla
Basilio
Landestheater Linz
C: Reibel / Hannemann / Sitarski
P: Orlowsky
Rugs 2007-Saus 2008
Št 29 Rugs 2007
Kt 25, Pr 29, Tr 31 Spal 2007
An 06, Sk 11, Tr 14 Lapkr 2007
An 04, Pn 07 Gruod 2007
10, Sk 13 Saus 2008
Eugen Onegin
Fürst Gremin
Landestheater Linz
Musiktheater
C: Ingensand / Sitarski
P: Laufenberg
Geg-Liep 2007
Št 12, An 15, Št 26, Kt 31 Geg 2007
An 05, Kt 14, Št 16, Pr 18, Kt 28 Birz 2007
Tr 04, Pn 06 Liep 2007
Der Barbier von Sevilla
Basilio
Landestheater Linz
Musiktheater
C: Reibel / Hannemann
P: Orlowsky
Spal 2006-Geg 2007
Št 21, Pn 27 Spal 2006
Tr 01, An 14, Kt 16, Št 25, Pr 27 Lapkr 2006
Sk 03, Tr 06, An 12, Sk 17, An 19, Kt 28 Gruod 2006
27 Saus 2007
Sk 04, Sk 04, Pr 26 Vas 2007
Pn 16, Tr 28 Kov 2007
Št 21 Bal 2007
An 01, Sk 20, Sk 20, Št 26 Geg 2007
Ernani
Ruy Gomes da Silva
Theater St Gallen, St Gallen
C: Hold-Garrido / Tilling
P: Gasparòn
Rugs 2006-Kov 2007
Pn 08, Tr 13, Št 16 Rugs 2006
An 03, Sk 08, Sk 08, Pr 30 Spal 2006
Kt 02, Sk 12, Sk 12, Pn 17 Lapkr 2006
Št 02, Tr 13, Pn 29 Gruod 2006
25 Vas 2007
An 20 Kov 2007
Don Giovanni
Komtur
Theater St Gallen, St Gallen
C: Tilling
P: Eggers
Geg 2006
Št 13, Pr 22, Tr 24 Geg 2006
Il barbiere di Siviglia
Basilio
Finnish National Opera, Helsinki
Opera House
C: Bister
P: Monaco
Lapkr 2005-Saus 2006
Pr 21 Lapkr 2005
18 Saus 2006
Don Giovanni
Don Giovanni
Sofia Opera & Ballet
C: Notev
P: Haralampieva
Birz 2004
Kt 03 Birz 2004
Le nozze di Figaro
Figaro
Sofia Opera & Ballet
C: Palikarov
P: Kartaloff
Lapkr 2003
Št 22 Lapkr 2003
Don Giovanni
Don Giovanni
Sofia Opera & Ballet
C: Notev
P: Haralampieva
Rugs 2003
Pn 26, Št 27, An 30 Rugs 2003
Die Zauberflöte
Sarastro
SNG Maribor
Slovene National Theatre
Grand Hall
C: Castriota
P: Kartaloff