Rafael Alvarez, tenoras

Rafael Alvarez
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Saus 2020
Tr 29, Pn 31 Saus 2020
Aida
Radamès
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink
P: Věžník
Rugs-Lapkr 2019
Št 07 Rugs 2019
An 12 Lapkr 2019
Ernani
Ernani
Moravian Theatre Olomouc
Moravské divadlo
C: Oswald / Šumník
P: Štaubertová
Rugs 2019-Liep 2020
Sk 01 Rugs 2019
02 Liep 2020
Nabucco
Ismaele
ND Brno
Mahenovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Vas 2019
Pn 08 Vas 2019
Aida
Radames
Divadlo F X Šaldy Liberec
C: Doubravský
P: Tarant
Saus-Birz 2019
Pn 11, Št 19 Saus 2019
Kt 06, Št 08 Birz 2019
Aida
Radamès
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink
P: Věžník
Lapkr 2018-Vas 2019
Št 17, Sk 18, An 20, Tr 21, Kt 22 Lapkr 2018
Št 08 Gruod 2018
02 Vas 2019
Simon BoccanegraPremiere
Gabriele Adorno
Sofia Opera & Ballet
C: Wächter / Dimitrov
P: Tānese
Rugs 2018-Bal 2019
Sk 09 Rugs 2018
Pr 22 Spal 2018
26 Saus 2019
Št 06 Bal 2019
Ernani
Ernani
Moravian Theatre Olomouc
Moravské divadlo
C: Šumník
P: Štaubertová
Gruod 2017-Birz 2018
Pn 15, Št 16, Kt 28 Gruod 2017
16 Saus 2018
Pr 05 Vas 2018
Pn 23 Kov 2018
Tr 18 Bal 2018
An 19 Birz 2018
Ernani
Ernani
Moravian Theatre Olomouc
Moravské divadlo
C: Hellová
P: Štaubertová
Spal 2017-Geg 2018
Pn 27 Spal 2017
Pn 29 Gruod 2017
02 Geg 2018
Aida
Radames
Divadlo F X Šaldy Liberec
C: Doubravský
P: Tarant
Rugs 2017
Tr 27, Pn 29, Št 30 Rugs 2017
Aida
Radamès
Lyrica, Neuchâtel
Théâtre du Passage
C: Agudín
P: Bouvier
Rugpj 2017-Birz 2018
Kt 31 Rugpj 2017
Št 04, Pr 06 Lapkr 2017
Pn 29 Gruod 2017
17, Sk 25 Kov 2018
Tr 06 Birz 2018
Nabucco
Ismael
ND Brno
Mahenovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Saus-Geg 2017
Pr 30 Saus 2017
Pr 06, Tr 08 Vas 2017
Pr 15, Sk 28 Geg 2017
Andrea Chénier
Andrea Chénier
National Theatre Prague, Praha
C: Kofroň / Chalupecký
P: Dočekal
Lapkr 2016-Bal 2017
Pn 25 Lapkr 2016
Kt 01 Gruod 2016
21 Saus 2017
Pr 10 Bal 2017
Aida
Radames
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink
P: Věžník
Lapkr 2016
Tr 02 Lapkr 2016
Der Freischütz
Max
J K Tyl Theatre, Plzeň
Nové divadlo
C: Štrunc
P: Neuner
Spal-Lapkr 2016
Pr 24, Tr 26 Spal 2016
Kt 24, Št 26 Lapkr 2016
Simon Boccanegra
Gabriele Adorno
Opera Română Craiova
Teatrul Liric Elena Teodorini
C: Mottadelli / Attanasi
P: Kartaloff
Rugs-Lapkr 2016
Št 24 Rugs 2016
Pn 07 Spal 2016
An 01 Lapkr 2016
Edgar
Edgar
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Zicha
P: Otava
Rugs 2016
Št 17 Rugs 2016
Aida
Radames
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Doubravský
P: Tarant
Geg-Birz 2016
Kt 05, Pn 06, An 10, Pn 27 Geg 2016
An 07 Birz 2016
Andrea ChénierPremiere
Andrea Chénier
National Theatre Prague, Praha
C: Kofroň / Chalupecký
P: Dočekal
Spal 2015-Vas 2016
Št 24, Sk 25, Pn 30 Spal 2015
Št 21 Lapkr 2015
07, Kt 14, An 19 Saus 2016
Tr 10, An 23, Kt 25 Vas 2016
EdgarPremiere
Edgar
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Doubravský / Zicha
P: Otava
Rugs 2015-Vas 2016
Kt 17 Rugs 2015
Tr 07 Spal 2015
Tr 18 Lapkr 2015
15 Saus 2016
Sk 28 Vas 2016
Cavalleria rusticana
Turiddu
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Baxa / Olos
P: Chudovský
Rugs 2015-Vas 2016
Kt 17 Rugs 2015
Tr 07 Spal 2015
Tr 18 Lapkr 2015
15 Saus 2016
Sk 28 Vas 2016
Pagliacci
Canio
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Baxa / Olos
P: Chudovský
Rugs 2015-Birz 2016
Pn 11 Rugs 2015
Sk 11 Spal 2015
Št 21 Lapkr 2015
Tr 30 Gruod 2015
09 Kov 2016
Tr 25 Geg 2016
Tr 15 Birz 2016
Tosca
Mario Cavaradossi
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Olos
P: Heřman
Rugs 2015-Kov 2016
Tr 09 Rugs 2015
Sk 04, Pn 30 Spal 2015
Pn 06, Kt 19 Lapkr 2015
06, Št 09, Kt 14 Saus 2016
Tr 24 Vas 2016
An 15 Kov 2016
Andrea Chénier
Andrea Chénier
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Antonín Dvořák Theatre
C: Müller / Teepen / Srubař
P: Krejčí
Rugs 2015-Vas 2016
Sk 06 Rugs 2015
Pn 09 Spal 2015
Št 07 Lapkr 2015
Pn 25 Gruod 2015
13, Pn 29 Saus 2016
Kt 04 Vas 2016
Aida
Radames
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Drs / Štrunc
P: Pilař
Birz 2015
Št 27 Birz 2015
Nabucco
Ismael
ND Brno, Litomysl
Litomysl Castle
Inner courtyard
C: Klecker
P: Brych
Birz 2015-Kov 2016
Kt 18, Št 20, An 23 Birz 2015
An 15 Rugs 2015
Sk 04, Pn 30 Spal 2015
Pn 06, Kt 19 Lapkr 2015
06, Št 09, Kt 14 Saus 2016
Tr 24 Vas 2016
An 15 Kov 2016
Andrea ChénierPremiere
Andrea Chénier
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Müller / Teepen
P: Krejčí
Bal 2015
Št 11 Bal 2015
Lucia di Lammermoor
Sir Edgardo Ravenswood
Moravian Theatre Olomouc
Moravské divadlo
C: Oswald
P: Otava
Gruod 2014-Geg 2015
Kt 18 Gruod 2014
10 Saus 2015
Tr 25 Vas 2015
Št 09 Geg 2015
Turandot
Calaf
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Olos
P: Nekvasil
Gruod 2014-Kov 2015
An 16 Gruod 2014
18 Saus 2015
An 10 Vas 2015
An 03 Kov 2015
I vespri siciliani
Arrigo
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Olos
P: Adamik
Lapkr 2014
An 25 Lapkr 2014
La forza del destino
Don Alvaro
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Doubravský
P: Pilař
Lapkr 2014-Birz 2015
Št 08 Lapkr 2014
Št 27 Gruod 2014
14 Saus 2015
Tr 22 Bal 2015
Sk 14 Birz 2015
Nabucco
Ismael
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Kyzlink
P: Selmeczi
Spal 2014-Geg 2015
Tr 29 Spal 2014
Kt 04 Gruod 2014
23 Saus 2015
An 31 Kov 2015
Pn 22 Geg 2015
Aida
Radamès
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Feranec
P: Věžník
Spal 2014-Birz 2015
Št 18, Sk 19 Spal 2014
Št 01 Lapkr 2014
Št 27 Gruod 2014
07, Tr 14, Št 17, Pn 30 Saus 2015
Št 06 Birz 2015
AidaPremiere
Radames
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Drs / Štrunc
P: Pilař
Spal-Lapkr 2014
Pn 17, Pn 31 Spal 2014
Tr 12 Lapkr 2014
Simon Boccanegra
Gabriele Adorno
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
C: Kyzlink
P: Pountney
Rugs 2014-Vas 2015
An 23 Rugs 2014
Tr 19 Lapkr 2014
Tr 03 Gruod 2014
04 Vas 2015
Les contes d'Hoffmann
Hoffmann
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Doubravský
P: Otava
Rugs-Gruod 2014
Št 20 Rugs 2014
Kt 02, Sk 05, An 07 Spal 2014
Pn 21 Lapkr 2014
Tr 17, Pn 19 Gruod 2014
Tosca
Mario Cavaradossi
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Kofroň
P: Burian
Rugs 2014-Birz 2015
Št 13, Sk 21, Kt 25 Rugs 2014
Pn 24 Spal 2014
Št 08, Št 22 Lapkr 2014
Pn 12, Št 27 Gruod 2014
03 Saus 2015
Pn 13 Vas 2015
An 24 Kov 2015
Sk 12 Bal 2015
Pn 01, Tr 13 Geg 2015
Št 27 Birz 2015
Carmen
Don José
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Brauner
P: Troška
Rugs 2014-Birz 2015
Kt 11, Št 27 Rugs 2014
Tr 08 Spal 2014
Sk 02 Lapkr 2014
Št 20 Gruod 2014
02 Saus 2015
Tr 25 Vas 2015
Pn 13 Kov 2015
Sk 03, Pn 22 Geg 2015
Kt 25 Birz 2015
Tosca
Mario Cavaradossi
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Kyzlink / Brauner
P: Otava
Rugs 2014-Birz 2015
Tr 10, Tr 24 Rugs 2014
An 28 Spal 2014
Št 15 Lapkr 2014
Kt 04, Pn 26 Gruod 2014
09, An 27 Saus 2015
Sk 15 Vas 2015
Sk 29 Kov 2015
An 07 Bal 2015
Kt 21 Geg 2015
Tr 24 Birz 2015
Rusalka
Princ
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Chalupecký / Štrunc
P: Troška
Birz 2014
Sk 08 Birz 2014
Simon Boccanegra
Gabriele Adorno
National Theatre Prague, Bratislava
Nová budova
C: Kyzlink
P: Pountney
Geg-Birz 2014
Pn 30 Geg 2014
Št 07, An 10, Št 28 Birz 2014
Les contes d'HoffmannPremiere
Hoffmann
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Doubravský
P: Otava
Kov-Birz 2014
Št 08 Kov 2014
An 15 Bal 2014
Št 17 Geg 2014
Sk 15 Birz 2014
Turandot
Calaf
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Olos
P: Nekvasil
Saus-Kov 2014
Št 04 Saus 2014
Sk 02 Kov 2014
Rigoletto
Vévoda mantovský
Jihočeské divadlo, České Budějovice
Metropol House of Culture
C: Rose
P: Kališová
Lapkr 2013-Vas 2014
An 19, Pn 29 Lapkr 2013
08 Saus 2014
Sk 23 Vas 2014
Der Freischütz
Max
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Babický
P: Pichler
Lapkr 2013-Geg 2014
Št 09 Lapkr 2013
Kt 05 Gruod 2013
10 Saus 2014
Pn 21 Vas 2014
An 20 Geg 2014
Aida
Radames
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Feranec
P: Věžník
Spal 2013-Bal 2014
Pn 25, Št 26 Spal 2013
Pn 08, Tr 27 Lapkr 2013
Pn 13, Pn 27 Gruod 2013
01 Kov 2014
Pn 04 Bal 2014
Simon BoccanegraPremiere
Gabriele Adorno
National Theatre Prague, Praha
Národní divadlo
C: Kyzlink
P: Pountney
Spal 2013-Birz 2014
Tr 23, Kt 24, An 29 Spal 2013
Pn 01 Lapkr 2013
Kt 12, Sk 29 Gruod 2013
09 Vas 2014
Št 15 Kov 2014
Št 31 Geg 2014
Sk 22 Birz 2014
Tosca
Mario Cavaradossi
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Kofroň
P: Burian
Spal 2013-Birz 2014
Št 19, Tr 23 Spal 2013
Tr 13 Lapkr 2013
Tr 11 Gruod 2013
19 Saus 2014
Sk 23 Vas 2014
Tr 12 Kov 2014
Tr 02 Bal 2014
Pn 16 Geg 2014
Kt 05 Birz 2014
Rigoletto
Duke of Mantua
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Dovico / Drs / Hein
P: Jernek
Spal 2013-Birz 2014
Pr 07 Spal 2013
Sk 17 Lapkr 2013
Pn 20 Gruod 2013
24 Saus 2014
Sk 09 Vas 2014
Sk 25 Geg 2014
Pr 16 Birz 2014
Sicilske nespory
Arrigo
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Olos
P: Adamik
Spal 2013-Birz 2014
Kt 03, Sk 06, An 15 Spal 2013
Sk 08, Tr 25 Gruod 2013
28 Saus 2014
Sk 09, Sk 16, Sk 16, Sk 23 Kov 2014
Tr 16 Bal 2014
Kt 08 Geg 2014
Kt 12 Birz 2014
Rusalka
Prince
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký
P: Troška
Rugs 2013-Birz 2014
Pr 30 Rugs 2013
Pn 27 Gruod 2013
31 Saus 2014
Pn 14, Tr 26 Vas 2014
Št 15, Tr 26 Kov 2014
Kt 17, Tr 23 Bal 2014
An 27, Tr 28 Geg 2014
Pn 27 Birz 2014
Carmen
Don José
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Drs / Mikula
P: Troška
Rugs 2013-Kov 2014
Pn 27, Št 28 Rugs 2013
An 01, Tr 02 Spal 2013
07, Št 08, Pr 10 Kov 2014
ToscaPremiere
Mario Cavaradossi
Jihočeské divadlo, České Budějovice
Metropol House of Culture
C: Peschík
P: Burian
Rugs 2013-Birz 2014
Kt 19 Rugs 2013
Sk 03 Lapkr 2013
Št 28 Gruod 2013
05 Saus 2014
Tr 05 Kov 2014
Sk 22 Birz 2014
Lucia di Lammermoor
Sir Edgardo Ravenswood
Moravian Theatre Olomouc
Moravské divadlo
C: Oswald
P: Otava
Rugs 2013-Bal 2014
Tr 18 Rugs 2013
Tr 30 Spal 2013
Kt 21 Lapkr 2013
Št 28 Gruod 2013
28 Saus 2014
Pn 11 Bal 2014
La forza del destino
Don Alvaro
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Doubravský
P: Pilař
Rugs-Gruod 2013
Sk 08 Rugs 2013
Sk 08 Gruod 2013
La Gioconda
Enzo Grimaldo
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Brauner
P: Kříž
Rugs 2013-Saus 2014
Kt 05 Rugs 2013
Tr 30 Spal 2013
An 19 Lapkr 2013
11 Saus 2014
Faust
Faust
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Brauner
P: Heřman
Geg 2013
Pn 24 Geg 2013
La forza del destinoPremiere
Don Alvaro
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Doubravský
P: Pilař
Saus-Geg 2013
Št 19, Tr 23 Saus 2013
Kt 07, Tr 13, Sk 17 Vas 2013
Pn 22, Tr 27 Kov 2013
Pn 19 Bal 2013
Kt 02, Kt 09, Pn 17, An 21 Geg 2013
FaustPremiere
Faust
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Brauner
P: Heřman
Saus-Geg 2013
Pn 11, Sk 13, Kt 24 Saus 2013
Št 09, Kt 21 Vas 2013
Pn 15 Kov 2013
Sk 07 Bal 2013
Sk 05 Geg 2013
I vespri sicilianiPremiere
Arrigo
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink / Olos
P: Adamík
Gruod 2012-Geg 2013
Pn 14 Gruod 2012
19 Bal 2013
An 21 Geg 2013
Lucia di LammermoorPremiere
Sir Edgardo Ravenswood
Moravian Theatre Olomouc
Moravské divadlo
C: Oswald
P: Otava
Gruod 2012
An 11 Gruod 2012
Kníže Igor
Vladimír Igorjevič
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Kofroň
P: Tarant
Spal 2012-Geg 2013
An 30 Spal 2012
Pn 07 Gruod 2012
15 Vas 2013
An 19 Kov 2013
Št 11 Geg 2013
Aida
Radames
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink
P: Věžník
Spal 2012
An 30 Spal 2012
Carmen
No role
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Babický
P: Věžník
Spal 2012-Geg 2013
Kt 18 Spal 2012
Kt 29 Lapkr 2012
29 Kov 2013
Št 18 Geg 2013
Der Freischütz
Max
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Babický
P: Pichler
Spal 2012
Št 13 Spal 2012
Madama Butterfly
No role
Divadlo F X Šaldy, Liberec
C: Babický
P: Věžník
Rugs 2012-Bal 2013
Kt 27 Rugs 2012
19 Kov 2013
Pr 29 Bal 2013
RigolettoPremiere
Vévoda mantovský
Jihočeské divadlo, České Budějovice
Metropol House of Culture
C: Rose
P: Kališová
Rugs 2012-Birz 2013
Št 15, Št 22 Rugs 2012
Tr 10, Št 13 Spal 2012
Pn 16 Lapkr 2012
Pn 07, Sk 30 Gruod 2012
05, Pn 18 Saus 2013
Št 30 Kov 2013
Kt 04 Bal 2013
Kt 02 Geg 2013
Št 01, Št 08, Št 29 Birz 2013
Carmen
Don José
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Drs / Mikula
P: Troška
Rugs 2012-Birz 2013
Kt 13, Kt 20 Rugs 2012
Št 27 Spal 2012
Kt 15, Sk 25 Lapkr 2012
Tr 26 Gruod 2012
14 Vas 2013
Sk 10, Tr 20 Kov 2013
Pn 12 Bal 2013
Kt 09 Geg 2013
Kt 20 Birz 2013
Rusalka
Prince
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Drs / Lenárd / Štrunc / Chalupecký
P: Troška
Rugs 2012-Geg 2013
An 11 Rugs 2012
Tr 03, Kt 25 Spal 2012
Št 15 Gruod 2012
31 Saus 2013
Tr 13 Vas 2013
An 30 Bal 2013
Št 25 Geg 2013
Turandot
Calaf
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Klecker / Olos
P: Nekvasil
Rugs-Lapkr 2012
Sk 09, Pn 28 Rugs 2012
Tr 21 Lapkr 2012
Rigoletto
Vévoda mantovský
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Pařík / Brauner / Štrunc
P: Alföldi
Rugs 2012-Bal 2013
Tr 05, Tr 19, Kt 20 Rugs 2012
Kt 11, Pn 12, An 16, Kt 25 Spal 2012
Tr 07, Pn 16, An 20 Lapkr 2012
Pn 14, Sk 16, Sk 30 Gruod 2012
22, Št 26, Tr 30 Saus 2013
Tr 13 Kov 2013
Pn 26 Bal 2013
La Gioconda
Enzo Grimaldo
J K Tyl Theatre, Plzeň
Velké divadlo
C: Brauner
P: Kříž
Rugs 2012-Birz 2013
Št 01, Tr 26 Rugs 2012
Kt 11 Spal 2012
Št 08, Kt 27 Gruod 2012
26 Saus 2013
Pn 08, Št 23 Vas 2013
Kt 07 Kov 2013
Št 04, Št 11, Pn 24 Geg 2013
Pn 14, Pn 28 Birz 2013
Aida
Radames
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Dovico / Hein / Mikula / Kyzlink
P: Selem
Rugpj 2012-Birz 2013
Št 25 Rugpj 2012
Pn 07, An 11, Kt 27 Rugs 2012
Tr 24 Spal 2012
Kt 08 Lapkr 2012
Pn 14 Gruod 2012
22 Saus 2013
An 26 Vas 2013
Pn 19 Bal 2013
Pn 03 Geg 2013
Tr 05 Birz 2013
Rigoletto
Duke of Mantua
State Opera, Praha
Státní Opera Praha
C: Dovico / Drs / Hein
P: Jernek
Lapkr 2011-Kov 2012
Tr 23 Lapkr 2011
Št 17 Gruod 2011
13 Saus 2012
Tr 15 Vas 2012
Tr 14 Kov 2012
Aida
Radames
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink
P: Věžník
Spal 2010-Birz 2011
Pn 22, Št 23 Spal 2010
Kt 11 Lapkr 2010
Tr 08 Gruod 2010
29 Saus 2011
Pn 04, Št 26 Kov 2011
Št 21 Geg 2011
Tr 08 Birz 2011
I due FoscariPremiere
No role
Slovak National Theatre, Bratislava
Historická budova
C: Leginus / Haider
P: Chudovský
Rugs 2010-Geg 2011
Kt 09, Sk 12, Pn 17 Rugs 2010
Pn 01 Spal 2010
Pn 26 Lapkr 2010
Pr 27 Gruod 2010
30 Saus 2011
An 01 Vas 2011
Sk 13, Pn 25 Kov 2011
Št 09 Bal 2011
Št 07 Geg 2011
Carmen
Don José
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Dohnányi / Šrubař
Saus-Kov 2010
Pn 22, Pr 25 Saus 2010
Tr 03, Št 13 Vas 2010
Št 27 Kov 2010
AidaPremiere
Radames
ND Brno
Janáčkovo divadlo
C: Kyzlink
P: Veznik
Lapkr 2009-Vas 2010
Pn 27 Lapkr 2009
20 Saus 2010
Št 13 Vas 2010
Lucia di LammermoorPremiere
Edgardo z Ravenswoodu
Štátne divadlo Košice
C: Pagliazzi / Dohovič
P: Chudovský
Rugs 2009-Saus 2010
Kt 17 Rugs 2009
Tr 04, Tr 18 Lapkr 2009
An 01 Gruod 2009
08 Saus 2010
Il soffio delle fate
Becir
National Moravian-Silesian Theatre, Ostrava
Divadlo Antonína Dvořáka
C: Sangiorgi / Šrubař
P: Golat