Stephen Chambers, tenoras

Stephen Chambers
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Geg-Birz 2020
Fri 15, Thu 28 Geg 2020
Sun 14 Birz 2020
Don GiovanniPremiere
Don Ottavio
Landestheater Detmold
C: Mészáros
P: Stiehl
Vas-Geg 2020
Fri 07, Sun 09, Thu 20, Fri 28 Vas 2020
Sat 14 Kov 2020
Wed 08, Sat 18 Bal 2020
Fri 08 Geg 2020
Der Jüngste TagPremiere
Ferdinand
Landestheater Detmold
C: Rademacher
P: Eßinger
Gruod 2019-Birz 2020
Fri 06, Thu 12, Sun 15, Fri 27 Gruod 2019
18, Tue 21 Saus 2020
Wed 19, Sun 23 Vas 2020
Sat 02, Wed 27 Geg 2020
Thu 04, Fri 12 Birz 2020
Der WildschützPremiere
Baron Kronthal
Landestheater Detmold
C: Mészáros
P: Eitner-Acheampong
Spal-Gruod 2019
Sat 05, Sun 20 Spal 2019
Wed 11, Mon 23 Gruod 2019
Der Vetter aus Dingsda
Ein Fremder
Landestheater Detmold
C: Mészáros
P: Rau
Vas-Birz 2019
Fri 15, Sun 24 Vas 2019
Tue 09, Sat 13 Bal 2019
Fri 17 Geg 2019
Sun 02 Birz 2019
Ariadne auf Naxos
Scaramuccio
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
C: Kober / Beikircher
P: Hilsdorf
Saus-Bal 2019
Sat 12, Thu 17, Sat 19 Saus 2019
Sun 03, Wed 06 Vas 2019
Sun 03, Wed 06, Fri 15, Fri 29 Kov 2019
Thu 04, Thu 11 Bal 2019
MarthaPremiere
Lyonel
Oper Graz
Opernhaus
C: Engelen / Burkert
P: Lund
Gruod 2018-Birz 2019
Fri 07, Fri 14, Fri 28 Gruod 2018
16, Tue 22 Saus 2019
Sat 02, Sun 03, Sun 10 Vas 2019
Sat 16, Sat 23 Kov 2019
Wed 17 Bal 2019
Mon 13, Wed 15 Geg 2019
Sun 16 Birz 2019
Martha
Lyonel
Landestheater Detmold
C: Mészáros
P: Link
Spal 2018-Birz 2019
Fri 26, Sun 28 Spal 2018
Fri 23 Lapkr 2018
Mon 31 Gruod 2018
26 Saus 2019
Sat 09, Fri 22 Vas 2019
Wed 20 Kov 2019
Tue 09, Sat 20 Bal 2019
Sun 12 Geg 2019
Thu 06, Fri 14 Birz 2019
Der Vetter aus DingsdaPremiere
Ein Fremder
Landestheater Detmold
C: Mészáros
P: Rau
Spal-Lapkr 2018
Sat 13, Sat 20, Thu 25, Sun 28 Spal 2018
Wed 14 Lapkr 2018
Die Entführung aus dem Serail
Belmonte
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
C: Klingele
P: Fricsay
Die Zauberflöte
1. geharnischter Mann
Deutsche Oper am Rhein
C: Kober / Braun / Keil
P: Kosky, Andrade,
Rugs 2018-Geg 2019
02 Bal
10 Birz
Faust
Faust
Landestheater Detmold
C: Rademacher
P: Eßinger,
Rugpj 2018-Geg 2019
Wed 29 Rugpj 2018
Sun 09 Rugs 2018
Fri 12 Spal 2018
Sat 01 Gruod 2018
07 Vas 2019
Sun 31 Kov 2019
Sat 11, Sun 26 Geg 2019
Così fan tutte
Ferrando
Landestheater Detmold
C: Mészáros
P: Potocki
Birz 2018
19 Geg
Così fan tutte
Ferrando
Landestheater Detmold
C: Mészáros
P: Potocki,
Spal-Lapkr 2017
Wed 04, Wed 25 Spal 2017
Fri 17, Sat 25 Lapkr 2017
Elegie für junge Liebende
Toni Reischmann
Landestheater Detmold
C: Rademacher
P: Metzger
Rugs 2017-Kov 2018
Fri 08, Sun 10, Wed 13, Fri 29 Rugs 2017
Sun 08 Spal 2017
Sat 18 Lapkr 2017
Wed 06 Gruod 2017
12, Sat 20 Saus 2018
Sat 03 Kov 2018
Der fliegende HolländerPremiere
Erik/ Der Steuermann Dalands
Landestheater Detmold
C: Rademacher
P: Metzger
Elegy for Young Lovers
Toni Reischmann
Landestheater Detmold
C: Rademacher
P: Metzger,
Bal 2017
Sat 08, Fri 14 Bal 2017
Parsifal
3. Knappe
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
C: Barenboim
P: Tcherniakov
Vas-Birz 2017
05a, 11 Geg
09 Birz
Jephtha
Jephtha
Landestheater Detmold
C: Rademacher
P: Engelhardt,
Lapkr 2016
Thu 03, Fri 04, Sat 05, Sun 06 Lapkr 2016
Zar und Zimmermann
Marquis von Chateauneuf
Landestheater Detmold, Winterthur
Theater Winterthur
C: Mészáros
P: Widder
Die Fledermaus
Alfred
Landestheater Detmold
C: Mészáros / Mönius
P: Poewe,
Zar und Zimmermann
Marquis von Chateauneuf
Landestheater Detmold
C: Mészáros / Lee
P: Widder,
Die Meistersinger von Nürnberg
David
Landestheater Detmold
C: Rademacher
P: Metzger,