Tanja Ariane Baumgartner, mecosopranas

Tanja Ariane Baumgartner
  • |
  • |
  • |
  • |
Operos teatro pateikta informacija
Datos
Vadybininko/ paties menininko pateikta informacija
Kelionių datos
Nuo / Iki
Opera
Vaidmuo
Operos teatrai / Vieta
Gamybos komanda
Geg 2020
Sun 17, Thu 21, Sat 30 Geg 2020
Parsifal
Kundry
Deutsche Oper Berlin
C: Runnicles
P: Stölzl
Geg-Birz 2020
Sun 10, Thu 14, Thu 21, Sun 24, Sat 30 Geg 2020
Mon 01, Thu 11 Birz 2020
Der Rosenkavalier
Annina
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Soltesz / Weigle
P: Guth
Bal 2020
Sat 04, Sat 11 Bal 2020
GötterdämmerungPremiere
Waltraute
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
C: Davis
P: Pountney
Saus-Vas 2020
Fri 24, Sun 26, Thu 30 Saus 2020
Sun 02, Thu 06, Sat 08, Sun 16, Fri 21 Vas 2020
Rigoletto
Maddalena
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Morandi
P: Müller
Saus-Liep 2020
Sun 19, Sat 25 Saus 2020
Sat 01, Sun 09, Fri 14, Sun 23, Sat 29 Vas 2020
Fri 12, Sat 20, Sun 28 Birz 2020
Thu 02 Liep 2020
Tristan und IsoldePremiere
Brangäne
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Thoma
Gruod 2019-Saus 2020
Sun 22, Thu 26, Sun 29 Gruod 2019
03 Saus 2020
Lohengrin
Ortrud
Staatsoper Hamburg
C: Nagano
P: Konwitschny
Gruod 2019-Saus 2020
Sat 07, Fri 13, Fri 20, Sun 22, Thu 26, Sat 28 Gruod 2019
01, Sun 05 Saus 2020
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Soltesz
P: McVicar
Spal 2019-Birz 2020
Sun 13, Thu 17, Sun 20 Spal 2019
Sat 02, Tue 05 Lapkr 2019
26 Birz 2020
The BassaridsPremiere
Agaue
Komische Oper Berlin
C: Jurowski
P: Kosky
Bal-Geg 2019
Fri 19, Mon 22, Sun 28 Bal 2019
Sun 12 Geg 2019
Parsifal
Kundry
Staatsoper Hamburg
C: Nagano
P: Freyer, Bauer
Kov-Bal 2019
Sat 23, Wed 27, Sun 31 Kov 2019
Fri 05 Bal 2019
Tannhäuser
Venus
Opernhaus Zürich
C: Kober
P: Kupfer
Vas 2019
Fri 01, Fri 08, Sun 10, Sat 16, Wed 20 Vas 2019
Daphne
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle / Blunier
P: Guth
Saus-Geg 2019
Sun 27, Thu 31 Saus 2019
Sun 03, Thu 07, Sat 09, Fri 15, Sun 17, Sat 23, Thu 28 Vas 2019
Sat 18, Fri 24, Sun 26 Geg 2019
La forza del destinoPremiere
Preziosilla
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Bignamini / Soliman
P: Kratzer
Lapkr-Gruod 2018
Wed 19, Sat 22 Gruod 2018
Carmen
Carmen
Royal Opera, London
ROH
C: Wilson
P: Kosky
Spal-Gruod 2018
Sun 28 Spal 2018
Thu 01, Sat 03, Thu 08, Sun 11, Fri 16, Sun 18, Fri 23, Sun 25 Lapkr 2018
Sat 01 Gruod 2018
Oedipus RexPremiere
Jokaste
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle / Petersen
P: Steier
Spal-Lapkr 2018
Sat 06, Fri 12, Fri 19, Fri 26 Spal 2018
Sun 04 Lapkr 2018
Capriccio
Clairon
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Koenigs
P: Fassbaender
Rugpj-Rugs 2018
Sun 19, Thu 23, Sun 26 Rugpj 2018
Sun 02, Thu 13, Sun 16 Rugs 2018
Otello
Emilia
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Nánási
P: Erath
Rugpj 2018
Thu 16, Sun 19, Thu 23, Sun 26 Rugpj 2018
The BassaridsPremiere
Agave/ Venus
Salzburger Festspiele
Felsenreitschule
C: Nagano
P: Warlikowski
Geg-Birz 2018
Sat 26, Thu 31 Geg 2018
Fri 15, Thu 21, Sun 24 Birz 2018
Adriana Lecouvreur
Fürstin von Bouillon
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Sloane
P: Boussard
Bal-Geg 2018
Fri 13, Thu 19, Sun 22 Bal 2018
Tue 01, Sun 06 Geg 2018
Das Rheingold
Fricka/ Erda
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nemirova
Kov-Bal 2018
Sun 18, Wed 21, Sat 24, Tue 27, Thu 29 Kov 2018
Sun 01, Wed 04 Bal 2018
Parsifal
Kundry/ A Voice from Above
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
C: Meister
P: Gürbaca
Saus-Vas 2018
Sun 14, Thu 18, Sat 20, Wed 24, Fri 26, Sun 28 Saus 2018
Thu 01, Sat 10, Sun 18 Vas 2018
CapriccioPremiere
Clairon
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Fassbaender
Lapkr 2017
Wed 01, Sun 05, Fri 10, Tue 14, Sat 18, Sun 26, Thu 30 Lapkr 2017
Die Walküre
Fricka
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
C: Davis
P: Pountney
Rugs 2017-Saus 2018
Sun 10, Thu 14, Sun 17, Sat 23, Sat 30 Rugs 2017
Tue 03, Sat 07 Spal 2017
Fri 15, Sat 23, Mon 25, Sun 31 Gruod 2017
06, Wed 10, Sat 13 Saus 2018
Il trovatorePremiere
Azucena
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Bignamini
P: Bösch
Liep-Rugpj 2017
Sun 30 Liep 2017
Wed 09, Fri 18, Thu 24 Rugpj 2017
Die Walküre
Fricka
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
C: Janowski
P: Castorf
Liep-Rugpj 2017
Sat 29 Liep 2017
Tue 08, Wed 23 Rugpj 2017
Das Rheingold
Fricka
Bayreuther Festspiele
Richard-Wagner-Festspielhaus
C: Janowski
P: Castorf
Kov-Bal 2017
Fri 31 Kov 2017
Thu 06, Sun 09, Sat 15, Fri 21 Bal 2017
The Rake's Progress
Baba the Turk
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Ceccherini
P: Weidauer
Vas-Kov 2017
Sun 19, Sun 26 Vas 2017
Fri 03, Thu 09, Sun 12, Sat 18, Sun 26 Kov 2017
Les TroyensPremiere
Cassandre
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Nelson / Corlay
P: Höckmayr
Saus-Vas 2017
Sat 28 Saus 2017
Thu 02, Sun 05, Fri 10, Tue 14 Vas 2017
Les Troyens
Cassandre
Staatsoper Hamburg
C: Nagano
P: Thalheimer
Saus 2017
Sun 08, Thu 12, Sun 15, Wed 18, Sat 21, Thu 26, Sun 29 Saus 2017
XerxesPremiere
Amastre
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Carydis
P: Köhler
Lapkr 2016
Sun 13, Fri 18, Thu 24, Sun 27 Lapkr 2016
Lohengrin
Ortrud
Staatsoper Hamburg
C: Nagano
P: Konwitschny
Spal 2016
Sat 01, Wed 05, Sun 09, Thu 13, Sun 16, Sat 22 Spal 2016
Das RheingoldPremiere
Fricka
Lyric Opera of Chicago
Civic Opera House
C: Davis
P: Pountney
Birz 2016
Sun 05, Sun 12, Sat 18 Birz 2016
Tristan und Isolde
Brangäne
Deutsche Oper Berlin
C: Runnicles
P: Vick
Birz-Liep 2016
Sun 05, Fri 10, Wed 15, Fri 17, Sun 19, Sat 25, Wed 29 Birz 2016
Sun 03, Thu 07, Mon 11, Thu 14, Sat 16 Liep 2016
CarmenPremiere
Carmen
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Carydis / Zierer
P: Kosky
Geg 2016
Thu 19, Fri 20 Geg 2016
Die Passagierin
Lisa
Wiener Festwochen
Theater an der Wien
C: Gedschold
P: Weber
Geg-Liep 2016
Sun 08 Geg 2016
Sun 10 Liep 2016
Die Walküre
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nemirova
Geg-Liep 2016
Thu 05 Geg 2016
Fri 08 Liep 2016
Das Rheingold
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nemirova
Bal-Geg 2016
Mon 18, Thu 21, Sat 23, Mon 25, Fri 29 Bal 2016
Mon 02 Geg 2016
CapriccioPremiere
Die Schauspielerin Clairon
Theater an der Wien
C: Billy
P: Gürbaca
Lapkr 2015-Bal 2016
Sun 29 Lapkr 2015
Sun 06, Thu 10, Sun 13, Wed 16, Sat 19 Gruod 2015
02, Fri 08, Sat 16, Sat 23 Bal 2016
Der fliegende HolländerPremiere
Mary
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Billy / Kim
P: Bösch
Lapkr 2015-Bal 2016
Sun 29 Lapkr 2015
Sun 06, Thu 10, Sun 13, Wed 16, Sat 19 Gruod 2015
02, Fri 08, Sat 16, Sat 23 Bal 2016
Der fliegende HolländerPremiere
Mary
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Billy / Kim
P: Bösch
Lapkr 2015-Saus 2016
Sat 07, Sun 15, Sat 21 Lapkr 2015
Fri 04, Sat 12 Gruod 2015
10, Sat 16, Sat 23 Saus 2016
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Morandi / Balsadonna
P: McVicar
Spal 2015
Fri 02, Sun 04, Tue 06, Fri 09, Sun 11 Spal 2015
Le Château de Barbe-BleuePremiere
Judith
Théâtre du Capitole, Toulouse
C: Ceccherini
P: Bory
Spal 2015
Fri 02, Sun 04, Tue 06, Fri 09, Sun 11 Spal 2015
Il prigionieroPremiere
La Mère
Théâtre du Capitole, Toulouse
C: Ceccherini
P: Bory
Rugpj 2015
Sun 23 Rugpj 2015
LohengrinConcert performance
Ortrud
Latvian National Opera, Riga

Liep 2015
Sat 04, Fri 10, Wed 15, Fri 17 Liep 2015
Königskinder
Die Hexe
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Zierer
P: Bösch
Geg 2015
Sun 10, Sat 16, Sun 17, Sun 24, Wed 27, Sun 31 Geg 2015
La bianca notteWorld premiere
Mezzo
Staatsoper Hamburg
C: Young
P: Gray
Kov 2015
Sun 01, Fri 06, Sun 08, Sat 14, Fri 20, Sun 22, Sat 28 Kov 2015
Die PassagierinPremiere
Lisa
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Gedschold / Hussain
P: Weber
Vas 2015
Thu 05, Fri 13, Sun 15, Sat 21, Fri 27 Vas 2015
Rusalka
Fremde Fürstin
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Arming
P: Lucassen
Saus 2015
Sat 10, Wed 14, Sun 18 Saus 2015
Tristan und Isolde
Brangäne
Wiener Staatsoper
C: Schneider
P: McVicar
Spal-Lapkr 2014
Sun 26, Thu 30 Spal 2014
Thu 06, Sun 09, Sun 16 Lapkr 2014
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nel
Rugs-Spal 2014
Sun 14, Thu 18, Sun 21, Fri 26 Rugs 2014
Thu 02, Sat 04 Spal 2014
SirenenWorld premiere
Kirke
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Brabbins
P: Heyder
Birz 2014
Sun 15, Thu 19 Birz 2014
Die Liebe der DanaeConcert performance
Alkmene
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
Geg 2014
Wed 14, Sun 18, Sun 25 Geg 2014
Tristan und Isolde
Brangäne
Deutsche Oper Berlin
C: Runnicles
P: Vick
Bal-Geg 2014
Fri 25, Tue 29 Bal 2014
Fri 09, Sat 17 Geg 2014
Cavalleria rusticana
Santuzza
Deutsche Oper am Rhein, Duisburg
Theater Duisburg
C: Dovico
P: Loy
Vas-Kov 2014
Fri 28 Vas 2014
Thu 06, Sun 09, Sat 15, Sat 22 Kov 2014
Daphne
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Blunier
P: Guth
Vas 2014
Tue 18 Vas 2014
EdgarConcert performance
Tigrana
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Soustrot
Saus-Vas 2014
Wed 15, Fri 17, Sun 19, Sat 25, Fri 31 Saus 2014
Sun 02, Sat 08 Vas 2014
Werther
Charlotte
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Barbacini
P: Decker
Gruod 2013-Saus 2014
Sun 08, Thu 12, Wed 18, Sun 22, Sat 28 Gruod 2013
03, Sun 05 Saus 2014
OedipePremiere
Iocaste
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Liebreich
P: Neuenfels
Lapkr 2013
Sat 23, Sun 24 Lapkr 2013
Das RheingoldConcert performance
Fricka
Theater Orchester Biel Solothurn
Kongreßhaus
C: Urbanek
P: Rosar
Rugs 2013-Birz 2014
Thu 12, Sun 15, Sat 21, Fri 27, Sun 29 Rugs 2013
Thu 03 Spal 2013
26, Sat 28 Birz 2014
RusalkaPremiere
Fremde Fürstin
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle / Debus
P: Lucassen
Rugpj 2013
Sat 24, Sun 25 Rugpj 2013
Bluebeard's Castle
Judith
Oper Frankfurt, Edinburgh
Festival Theatre
C: Carydis
P: Kosky
Liep 2013
Fri 19, Sun 21 Liep 2013
CapriccioConcert performance
Clairon
Royal Opera, London
ROH
C: Davis
Birz 2013
Sun 16, Wed 19, Fri 21, Sun 23, Tue 25, Fri 28 Birz 2013
Aschemond oder The Fairy Queen
No role
Staatsoper Unter den Linden, Berlin
Schiller Theater
C: Boder / Bayl
P: Guth
Bal-Liep 2013
Sat 13, Sat 20, Fri 26 Bal 2013
Fri 03, Sun 05, Thu 09 Geg 2013
Wed 26, Sat 29 Birz 2013
Fri 05 Liep 2013
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Montanaro / Januschke
P: McVicar, Liberovici
Kov-Geg 2013
Fri 29 Kov 2013
Mon 01, Sun 07, Fri 12, Sat 27 Bal 2013
Wed 01 Geg 2013
Lohengrin
Ortrud
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Billy / Keil
P: Herzog
Vas-Liep 2013
Sat 23, Thu 28 Vas 2013
Sun 03, Sun 10, Sat 16, Fri 22, Thu 28 Kov 2013
Thu 04, Sun 07 Liep 2013
Otello
Emilia
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Frizza / Weigle
P: Erath
Saus-Vas 2013
Sun 27 Saus 2013
Fri 08 Vas 2013
Die Walküre
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nemirova, Richter
Saus-Vas 2013
Fri 25 Saus 2013
Wed 06 Vas 2013
Das Rheingold
Fricka
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nemirova
Gruod 2012-Geg 2013
Sun 02, Sun 09, Thu 13, Sun 16, Fri 21, Sun 23, Tue 25, Mon 31 Gruod 2012
12, Sat 26 Saus 2013
Sat 04, Sat 11 Geg 2013
Giulio Cesare in EgittoPremiere
Cornelia
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Nielsen
P: Erath
Spal-Lapkr 2012
Thu 18, Sat 20, Sat 27, Wed 31 Spal 2012
Fri 02 Lapkr 2012
Cavalleria rusticana
Santuzza
Deutsche Oper am Rhein, Düsseldorf
Opernhaus
C: Dovico
P: Loy
Rugs 2012
Thu 20 Rugs 2012
Requiem (Verdi)Concert performance
mezzo-soprano
Opéra National du Rhin, Strasbourg
Opéra de Strasbourg
C: Letonja
Rugs-Lapkr 2012
Fri 07, Sat 15, Sun 23 Rugs 2012
Sat 20 Spal 2012
Sat 03, Sun 11 Lapkr 2012
Adriana Lecouvreur
Fürstin von Bouillon
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Shanahan / Zierer
P: Boussard
Rugpj 2012
Mon 20, Wed 22, Fri 24, Sun 26, Tue 28 Rugpj 2012
Die SoldatenPremiere
Charlotte
Salzburger Festspiele
Felsenreitschule
C: Metzmacher
P: Hermanis
Birz 2012
Thu 07, Sun 24 Birz 2012
Die Walküre
Grimgerde
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nemirova
Kov 2012
Sun 11, Tue 13 Kov 2012
L'amico FritzConcert performance
Beppe
Oper Frankfurt
Alte Oper
C: Montanaro
Kov 2012
Sun 04, Fri 09, Thu 15, Sat 17, Fri 23, Sun 25, Fri 30 Kov 2012
Adriana LecouvreurPremiere
Fürstin von Bouillon
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Montanaro
P: Boussard
Gruod 2011-Birz 2012
Sun 18, Tue 20, Thu 29 Gruod 2011
02, Sun 08, Sun 22, Wed 25, Mon 30 Saus 2012
Fri 03, Sun 05, Fri 10, Sat 18, Wed 22 Vas 2012
Wed 28 Kov 2012
Wed 04, Sat 14, Sat 21 Bal 2012
Sat 05, Mon 14, Fri 18, Tue 29 Geg 2012
Sat 02, Sun 17 Birz 2012
CarmenPremiere
Carmen
Theater Basel
C: Feltz / Betta
P: Bieito
Gruod 2011-Birz 2012
Sun 04, Thu 08, Sun 11, Fri 16, Wed 21, Mon 26 Gruod 2011
01, Fri 06, Sat 14, Sun 22 Saus 2012
Fri 25, Sun 27 Geg 2012
Sat 16, Wed 20, Fri 29 Birz 2012
OtelloPremiere
Emilia
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle / Nielsen
P: Erath
Lapkr-Gruod 2011
Wed 02, Thu 10, Fri 18, Sun 20, Fri 25 Lapkr 2011
Sat 03, Sat 10, Sun 18 Gruod 2011
Hoffmanns Erzählungen
Giulietta
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Arming / Zorn
P: Duesing
Rugs-Spal 2011
Sun 04, Thu 08, Sun 11, Thu 15, Sat 17, Fri 23 Rugs 2011
Sat 01 Spal 2011
Penthesilea
Penthesilea
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Liebreich
P: Neuenfels
Bal-Geg 2011
Wed 27, Sat 30 Bal 2011
Tue 03, Fri 06, Sun 08, Wed 11 Geg 2011
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
C: Joel
P: Marelli
Kov-Bal 2011
Sun 13, Sun 20, Sat 26 Kov 2011
Fri 01 Bal 2011
Daphne
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Drewanz
P: Guth
Vas 2011
Sun 06 Vas 2011
La WallyConcert performance
Afra
Oper Frankfurt
Alte Oper
C: Franci
Saus 2011
Sun 09, Wed 12, Sat 15, Mon 17, Thu 20, Fri 21, Sun 23 Saus 2011
ConcertPremiere
Alt
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Zorn
P: Stöppler
Spal-Lapkr 2010
Sun 31 Spal 2010
Thu 04, Sun 07, Wed 10, Thu 18, Sun 21, Sun 28 Lapkr 2010
Die WalkürePremiere
Grimgerde
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nemirova
Rugs-Gruod 2010
Tue 14 Rugs 2010
Tue 05, Sat 09, Wed 13, Sat 16, Fri 22, Mon 25, Thu 28 Spal 2010
Sun 07, Fri 12, Mon 15, Sat 20, Tue 23, Sat 27 Lapkr 2010
Sun 05, Sat 11, Tue 28 Gruod 2010
AidaPremiere
Amneris
Theater Basel
C: Barbacini
P: Bieito
Rugs-Spal 2010
Sat 11, Sat 18, Sun 26 Rugs 2010
Sat 02 Spal 2010
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Franci
P: McVicar
Rugs-Spal 2010
Sun 05, Sun 12, Fri 17, Sat 25 Rugs 2010
Fri 08, Sat 16 Spal 2010
MedeaPremiere
Gora
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Nielsen
P: Marelli
Rugpj 2010-Saus 2011
Sun 29 Rugpj 2010
Sat 04, Fri 10, Thu 16, Sun 19, Fri 24 Rugs 2010
Sat 13, Fri 26 Lapkr 2010
Thu 30 Gruod 2010
01, Fri 07 Saus 2011
Die Hochzeit des Figaro
Marzelline
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Keil / Nielsen / Zorn
P: Bernardi
Rugpj 2010
Sun 01, Wed 04, Fri 06, Wed 11, Sat 14, Tue 17 Rugpj 2010
LuluPremiere
Countess Geschwitz
Salzburger Festspiele
Felsenreitschule
C: Albrecht
P: Nemirova
Birz 2010
Thu 03, Mon 14 Birz 2010
Requiem (Verdi)
No role
Theater Basel
C: Feltz
Geg-Birz 2010
Fri 21, Mon 24, Sat 29 Geg 2010
Sat 05, Fri 11 Birz 2010
Don Carlo
Prinzessin Eboli
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Franci
P: McVicar
Bal 2010
Wed 07, Fri 09, Tue 13, Sat 17 Bal 2010
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Opera Vlaanderen, Antwerpen
Opera Antwerpen
C: Joel
P: Marelli
Kov-Birz 2010
Sun 28 Kov 2010
Thu 01, Sun 04, Sat 10, Sun 18, Fri 23, Sun 25 Bal 2010
Sat 19, Sat 26 Birz 2010
DaphnePremiere
Gaea
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Guth
Saus-Vas 2010
Sat 16, Fri 22, Sat 30 Saus 2010
Fri 05, Fri 12 Vas 2010
Mefistofele
Martha
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Montanaro
P: Hilsdorf
Spal-Lapkr 2009
Sun 18, Sun 25 Spal 2009
Sat 07, Sun 15 Lapkr 2009
Die Frau ohne Schatten
Die Amme
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Weigle
P: Nel
Rugpj-Spal 2009
Sun 30 Rugpj 2009
Wed 02, Sat 05, Sat 12, Sat 19 Rugs 2009
Fri 02 Spal 2009
Nabucco
Fenena
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Shanahan
P: Giese
Bal-Birz 2009
Fri 24, Sun 26 Bal 2009
Fri 01, Sun 03, Thu 07, Sat 09, Sun 17, Wed 20, Fri 22, Sun 24, Sun 31 Geg 2009
Sat 06, Wed 10, Sat 13 Birz 2009
La bohème
Musetta
Luzerner Theater
C: Fasolis / Stengårds
P: Danker
Vas-Birz 2009
Sun 15, Sat 21, Thu 26 Vas 2009
Mon 09, Sun 15 Kov 2009
Sat 04, Tue 07 Bal 2009
Mon 04, Thu 07, Sun 10, Sat 16, Sat 23, Sat 30 Geg 2009
Tue 16 Birz 2009
Lulu
Gräfin Geschwitz
Theater Basel
C: Feltz
P: Bieito
Spal 2008-Bal 2009
Sat 11 Spal 2008
Sun 02, Sat 15 Lapkr 2008
Sat 27 Gruod 2008
08, Fri 16 Saus 2009
Sun 22 Vas 2009
Sun 08, Thu 19 Kov 2009
Tue 07, Sat 18 Bal 2009
AlcinaPremiere
Bradamante
Theater Kiel
Opernhaus
C: Banzo / Rohrbeck
P: Schröder
Rugpj 2008-Kov 2009
Sat 30 Rugpj 2008
Fri 05, Thu 11, Fri 19 Rugs 2008
Sat 04 Spal 2008
13, Sun 15, Sat 21 Vas 2009
Sun 08, Sun 15 Kov 2009
Ein Maskenball
Ulrica
Oper Frankfurt
Opernhaus
C: Jones / Keil
P: Guth
Kov 2008
Fri 14, Sun 16, Tue 18 Kov 2008
The Rake's Progress
Baba la Turque
Opéra de Rennes
C: Chalvin
P: Wagner
Lapkr 2007-Vas 2008
Sat 03, Mon 05, Sat 10, Sun 18, Mon 26 Lapkr 2007
Sat 01, Fri 14, Mon 17, Thu 20, Fri 28 Gruod 2007
21 Saus 2008
Tue 05, Sun 10, Mon 25 Vas 2008
Penthesilea
Penthesilea
Theater Basel
C: Venzago / Berzonsky
P: Neuenfels
Lapkr 2006-Kov 2007
Sun 26 Lapkr 2006
Fri 01, Fri 15, Tue 19, Fri 22, Fri 29 Gruod 2006
14, Sat 20, Sun 28, Wed 31 Saus 2007
Sun 04, Sat 10, Thu 22 Vas 2007
Mon 05, Sat 10, Sun 18 Kov 2007
Don CarlosPremiere
La Princesse Eboli
Theater Basel
C: Kocsár / Podic
P: Bieito
Gruod 2005-Bal 2006
Sat 17, Fri 23, Wed 28, Fri 30 Gruod 2005
02, Thu 05, Thu 19, Sun 22, Sat 28 Saus 2006
Sun 12, Wed 15, Sat 25 Vas 2006
Sun 05, Sat 11, Sun 26, Thu 30 Kov 2006
Wed 05, Fri 07 Bal 2006
Eine Nacht in VenedigPremiere
Agricola
Luzerner Theater
C: Stengårds
P: Hirschal
Rugs-Gruod 2005
Sun 04, Wed 07, Fri 09, Thu 15, Sun 18, Sat 24, Thu 29 Rugs 2005
Wed 05, Sun 23, Thu 27 Spal 2005
Wed 02, Fri 11, Thu 17 Lapkr 2005
Fri 02 Gruod 2005
The Rake's ProgressPremiere
Türkenbaba
Luzerner Theater
C: Axelrod
P: Schulin
Lapkr 2004-Kov 2005
Sun 21, Wed 24, Fri 26 Lapkr 2004
Thu 09, Sun 12, Thu 16 Gruod 2004
07, Sat 29 Saus 2005
Fri 04, Sun 13, Sun 20 Vas 2005
Sat 05, Fri 11 Kov 2005
Der Graf von LuxemburgPremiere
No role
Luzerner Theater
C: Stengårds
P: Mentha
Rugs 2004
Sun 05, Tue 07, Wed 08, Fri 10, Sun 12, Thu 16 Rugs 2004
Der Kaiser von Atlantis
Der Trommler
Lucerne Festival im Sommer, Luzern
KKL Luzern
C: Axelrod
P: Mentha
Liep-Rugpj 2002
Thu 18, Fri 19, Sat 20, Tue 23, Thu 25, Fri 26, Sat 27, Tue 30 Liep 2002
Thu 01, Fri 02, Sat 03, Tue 06, Thu 08, Fri 09, Sat 10 Rugpj 2002
Il barbiere di Siviglia
Rosina
Wiener Kammeroper
Schönbrunn
Schlosstheater
C: Hoyem-Cavazza / Fletzberger
P: Dimali