Všechno
Casting Tool
Zapůjčení
Aktualizovat profil
cs
Přihlásit se
Pro/Casting
cs
Vyhledávání: Představení, Umělci, Společnosti, Festivaly, Manažer, Divadla/scény, Hudební díla, Videa
Domov
Představení
Umělci
Společnosti
Festivaly
Manažeři
Divadla/scény
Více
Sezona
Pěveckých soutěží
Skladatele
Hudební díla
Videa
Pro Tools
pro profesionály z oboru
Pro publikum
Irina Vtornikova, Lighting designer
Videa
Zobrazit v
Casting Tool
Irina Vtornikova
/ Videa
Vstupenky
Hodinky
Podíl
Nejčastější dotazy
Zobrazit v
Casting Tool
Lighting designer
Přehled
Představení
Repertoár
Videa
Fotografie
Vstupenky
Hodinky
Podíl
Nejčastější dotazy
Zobrazit v
Casting Tool
Zobrazit více v Operabase
Casting Tool
Kontakt
Činidlo
Kariérní grafy
Budoucí repertoár
Pokročilé filtry
Sledovat online (živý přenos a VOD)
Vidět vše
Minulá produkční videa
46
Il trovatore
(The Troubadour)
,
Giuseppe Verdi
Dec 2023 - Mar 2024
Chelyabinsk State Opera
D:
Alexander Lebedev
C:
Evgeny Volynsky
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2023 - Jan 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Eldar Nagiev
Dmitri Jurowski
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Nov 2022 - May 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Dmitri Jurowski
Evgeny Volynsky
The Karelian Prisoner
,
Fyodor Kuznetsov
Oct 2022
Republic of Karelia State Music Theatre
D:
Alexander Petrov
C:
Anatoly Rybalko
Vladimir Kulagin
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2022 - Jul 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Dmitri Jurowski
Eldar Nagiev
Evgeny Volynsky
Turandot
,
Giacomo Puccini
Sep 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Pavel Sorokin
Svetlana Guseva
C:
Andrey Ivanov
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Il trovatore
(The Troubadour)
,
Giuseppe Verdi
Feb 2022
Chelyabinsk State Opera
D:
Alexander Lebedev
C:
Evgeny Volynsky
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Boris Godunov
,
Modest Petrovich Mussorgsky
Jan - May 2022
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Dmitry Belov
C:
Valery Kirianov
Dmitri Jurowski
Turandot
,
Giacomo Puccini
Jan - May 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Andrey Ivanov
C:
Pavel Sorokin
Andrey Ivanov
Alexey Shakuro
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Jan - Jul 2022
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Dmitri Jurowski
Evgeny Volynsky
Zobrazit další videa
Zobrazit další videa
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Falstaff
,
Giuseppe Verdi
Jun - Nov 2021
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Dmitri Jurowski
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
The Country Wives' Revolt
,
Yevgeny Ptichkin
Mar 2021
Rostov State Musical Theatre
D:
Leonid Shatokhin
C:
Alexey Shakuro
Il trovatore
(The Troubadour)
,
Giuseppe Verdi
Jan - May 2021
Chelyabinsk State Opera
D:
Alexander Lebedev
C:
Alexander Matushkin
Evgeny Volynsky
Giovanna d'Arco
(Joan of Arc)
,
Giuseppe Verdi
Dec 2020 - Apr 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Yuri Alexandrov
Pavel Sorokin
C:
Mikhail Pabuzin
Alexey Shakuro
Andrey Ivanov
Boris Godunov
,
Modest Petrovich Mussorgsky
Dec 2020
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Dmitry Belov
C:
Dmitri Jurowski
Pikovaya Dama
(The Queen of Spades)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Nov 2020 - Apr 2021
Rostov State Musical Theatre
D:
Pavel Sorokin
C:
Andrei Anikhanov
Alexey Shakuro
Načíst další
Prozkoumejte další informace o Irina Vtornikova
Přehled
Představení
Repertoár
Fotografie
Kalendář
Pro
Organizační graf
Pro
Graf rolí
Pro
Zobrazit vše