Poprzednie
2009 — Wczoraj
2024
22 Produkcje
35 Przedstawienia
2023
37 Produkcje
70 Przedstawienia
2022
13 Produkcje
25 Przedstawienia
2021
5 Produkcje
9 Przedstawienia
2020
1 Produkcje
1 Przedstawienia
2019
4 Produkcje
8 Przedstawienia
2018
3 Produkcje
4 Przedstawienia
2017
1 Produkcje
1 Przedstawienia
2016
3 Produkcje
5 Przedstawienia
2015
2 Produkcje
4 Przedstawienia
2014
2 Produkcje
3 Przedstawienia
2013
3 Produkcje
4 Przedstawienia
2012
1 Produkcje
1 Przedstawienia
2011
1 Produkcje
1 Przedstawienia
2009
1 Produkcje
1 Przedstawienia
Spektakl na 2024 Od dziś21 Produkcje (40 Przedstawienia)
Wyświetlam 21 Produkcje (40 Przedstawienia)
No. 2015 Subscription (Program B), WebernSchoenberg, ArnoldBach, J. S.Schubert
NHK Symphony OrchestraViolin
Zobacz program, obsadę i ekipęAbokonzert 9, MelartinBeethovenBusoniSibelius
Konzerthaus FreiburgViolin (Solo)
Zobacz program, obsadę i ekipęBamberger Symphoniker: Dvořák’s Ninth Symphony, BrahmsDvořák
Edinburgh International FestivalViolin (Solo)
Zobacz program, obsadę i ekipęOde to Napoleon — Kammerkonzert Faust · M. H. & W. Coleman · Hagen · Gállego · Moraguès · Boffard · Nigl, BergWebernSchoenberg, ArnoldBrahms
Salzburger FestspieleViolin + 1 ról
Zobacz program, obsadę i ekipęBeethoven and Brahms | Isabelle Faust violin; Daniela Lieb flute; Lorenzo Coppola clarinet; Eduardo Raimundo Beltrán clarinet; Javier Zafra bassoon; Bart Aerbeydt horn; Simone von Rahden viola; Kristin von der Goltz cello; James Munro double bass, BeethovenBrahms
Wigmore HallViolin
Zobacz program, obsadę i ekipęSaisoneröffnung in Bamberg, SmetanaDvořákBeethoven
Bamberg Symphony OrchestraViolin (Solo)
Zobacz program, obsadę i ekipęZahajovací Koncert S Isabelle Faust, KlusákDvořákShostakovich
Prague Radio Symphony OrchestraViolin (Solo)
Zobacz program, obsadę i ekipęFaust / Schreiber / Tamestit / Queyras / Poltéra, Schubert
Elbphilharmonie & Laeiszhalle HamburgViolin I
Zobacz program, obsadę i ekipęFaust / Schreiber / Tamestit / Queyras / Poltéra, Schubert
Wiener KonzerthausViolin I
Zobacz program, obsadę i ekipęIsabelle Faust violin; Anne Katharina Schreiber violin; Antoine Tamestit viola; Jean-Guihen Queyras cello; Christian Poltéra cello, Schubert
Wigmore HallViolin I
Zobacz program, obsadę i ekipęAdámek And Beethoven, BeethovenAdámek
London Symphony OrchestraViolin
Zobacz program, obsadę i ekipęSibelius Seven & Nordic Music Days, WallenRune GlerupSørensen, B.SibeliusJónsdóttir, H. E.Sweeney, A.
Royal Scottish National OrchestraViolin
Zobacz program, obsadę i ekipęIsabelle Faust I Bergs Violinkonsert, Wagner, RichardBergMayer, Emilie
Baltic Sea FestivalViolin
Zobacz program, obsadę i ekipęczw19:00
Göteborg, Szwecja (Berwald Hall)