Gach
Casting Tool
Léarscáileanna
Próifíl Nuashonraithe
ga
Logáil isteach
Pro / Casting
ga
Cuardach: Léirithe, Ealaíontóirí, Cuideachtaí, Féilte, Bainisteoir, Ionaid, Saothair cheoil, Físeáin
Baile
Léirithe
Ealaíontóirí
Cuideachtaí
Féilte
Bainisteoirí
Ionaid
Níos mó
Séasúr
Comórtais amhránaíochta
Cumadóirí
Saothair cheoil
Físeáin
Pro Tools
do ghairmithe tionscail
Don lucht féachana
Ivan Sapunov, Baritone
Grianghraif
Amharc ar
Casting Tool
Ivan Sapunov
/ Grianghraif
Comhroinn
Ceisteanna Coitianta
Amharc ar
Casting Tool
Baritone
Forbhreathnú
Léirithe
Repertoire
Físeáin
Grianghraif
Léirmheasanna
Beathaisnéis
Ionadaíocht & Teagmháil
Comhroinn
Ceisteanna Coitianta
Amharc ar
Casting Tool
Féach níos mó i Operabase
Casting Tool
Teagmháil
Gníomhaire
Grafaicí gairme
Repertoire sa todhchaí
scagairí chun cinn
Grianghraif próifíle
6
Féach ar 3 grianghraf eile
Féach ar 3 grianghraf eile
Grianghraif Táirgthe san am atá caite
105
The Rape of Lucretia
,
Benjamin Britten
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Robert Lyuter
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Robert Luter
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Cherevichki
(The Tsarina's Shoes)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Dec 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Puss in Boots
,
César Antonovich Cui
Oct 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Les cloches de Corneville
(The Bells of Corneville)
,
Robert Planquette
Sep 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Red Hat
(The Red Hat)
,
César Antonovich Cui
Sep 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Carmina Burana
,
Carl Orff
May 2021
Rostov State Musical Theatre
D:
Georgy Isaakyan
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Nina Zhukovskaya
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Fiosraigh tuilleadh faoi Ivan Sapunov
Forbhreathnú
Léirithe
Repertoire
Físeáin
Léirmheasanna
Beathaisnéis
Ionadaíocht & Teagmháil
Graf Eagraíochta
Pro
Graf Ról
Pro
Féach ar gach