Gach
Casting Tool
Léarscáileanna
Próifíl Nuashonraithe
ga
Logáil isteach
Pro / Casting
ga
Cuardach: Léirithe, Ealaíontóirí, Cuideachtaí, Féilte, Bainisteoir, Ionaid, Saothair cheoil, Físeáin
Baile
Léirithe
Ealaíontóirí
Cuideachtaí
Féilte
Bainisteoirí
Ionaid
Níos mó
Séasúr
Comórtais amhránaíochta
Cumadóirí
Saothair cheoil
Físeáin
Pro Tools
do ghairmithe tionscail
Don lucht féachana
Nadezhda Kalinina, Choreographer, Librettist
Grianghraif
Amharc ar
Casting Tool
Nadezhda Kalinina
/ Grianghraif
Ticéid
Comhroinn
Ceisteanna Coitianta
Amharc ar
Casting Tool
Choreographer
Librettist
Forbhreathnú
Léirithe
Repertoire
Físeáin
Grianghraif
Ticéid
Comhroinn
Ceisteanna Coitianta
Amharc ar
Casting Tool
Féach níos mó i Operabase
Casting Tool
Teagmháil
Gníomhaire
Grafaicí gairme
Repertoire sa todhchaí
scagairí chun cinn
Grianghraif Táirgthe san am atá caite
309
Carmen
,
Georges Bizet
Oct - Dec 2022
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexandru Samoila
Andrey Lebedev
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Les cloches de Corneville
(The Bells of Corneville)
,
Robert Planquette
May - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
My Fair Lady
,
Frederick Loewe
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Theatre of Musical Comedy
D:
Grigory Dityatkovsky
C:
Andrey Alekseev
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Betrothal in a Monastery
,
Sergey Sergeyevich Prokofiev
Oct 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Esmeralda
,
Alexander Sergeyevich Dargomïzhsky
Sep 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Les cloches de Corneville
(The Bells of Corneville)
,
Robert Planquette
Sep 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Not Love Alone
,
Rodion Shchedrin
Sep 2021 - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Carmen
,
Georges Bizet
Sep 2021 - Jul 2022
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Andrey Lebedev
Alexandru Samoila
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Esmeralda
,
Alexander Sergeyevich Dargomïzhsky
Apr 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Maxim Valkov
Betrothal in a Monastery
,
Sergey Sergeyevich Prokofiev
Jan - Apr 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Giovanna d'Arco
(Joan of Arc)
,
Giuseppe Verdi
Dec 2020 - Apr 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Yuri Alexandrov
Pavel Sorokin
C:
Mikhail Pabuzin
Alexey Shakuro
Andrey Ivanov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Christmas Eve
(The Night before Christmas)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Dec 2020 - Jan 2021
Primorsky Stage of the Mariinsky Theatre
D:
Olga Malikova
C:
Waleriy Trubin-Leonoff
Carmina Burana
,
Carl Orff
Nov 2020 - Jun 2021
Chelyabinsk State Opera
C:
Alexander Matushkin
Evgeny Volynsky
Les cloches de Corneville
(The Bells of Corneville)
,
Robert Planquette
Oct 2020 - Jul 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Oct 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Not Love Alone
,
Rodion Shchedrin
Oct 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Oct 2020 - Jun 2021
Rostov State Musical Theatre
D:
Anastasia Negovora
C:
Alexey Shakuro
Alexander Goncharov
Mikhail Pabuzin
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Yana Zubova
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Die Zirkusprinzessin
(The Circus Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2020 - May 2021
Republic of Karelia State Music Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kulagin
Luchtaigh Níos mó
Fiosraigh tuilleadh faoi Nadezhda Kalinina
Forbhreathnú
Léirithe
Repertoire
Físeáin
Féilire
Pro
Graf Eagraíochta
Pro
Graf Ról
Pro
Féach ar gach