Kollha
Casting Tool
Kirjiet
Aġġorna l-Profil
mt
Idħol
Pro/Casting
mt
Fittex: Prestazzjonijiet, Artisti, Kumpaniji, Festivals, Maniġer, Postijiet, Xogħlijiet mużikali, Vidjows
Ewlenija
Prestazzjonijiet
Artisti
Kumpaniji
Festivals
Maniġers
Postijiet
Aktar
Staġun
Konkorsi kant
Kompożituri
Xogħlijiet mużikali
Vidjows
Pro Tools
għall-professjonisti tal-industrija
Għall-udjenza
Vyacheslav Okunev, Set designer, Costume designer
Vidjows
Ara fi
Casting Tool
Vyacheslav Okunev
/ Vidjows
Biljetti
Għassa
Aqsam
FAQ's
Ara fi
Casting Tool
Set designer
Costume designer
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Vidjows
Ritratti
Biljetti
Għassa
Aqsam
FAQ's
Ara fi
Casting Tool
Ara aktar f'Operabase
Casting Tool
Kuntatt
Aġent
Graffs tal-karriera
Repertorju Futur
Filtri avvanzati
Watch Online (Livestream u VOD)
Ara kollox
Vidjows tal-Produzzjoni li jmiss
2
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Aug 2023 - Jun 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Evgeny Volynsky
Biljetti
Tosca
,
Giacomo Puccini
Mar - Jul 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Yulia Prokhorova
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Timur Zangiev
Biljetti
Vidjows tal-Produzzjoni tal-Passat
108
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Apr 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
C:
Anton Torbeev
Tosca
,
Giacomo Puccini
Mar - Jul 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Yulia Prokhorova
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Timur Zangiev
Biljetti
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Jan 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Sergey Shepelyov
C:
Alexander Soloviev
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2023 - May 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isaakyan
C:
Petr Belyakin
Valery Platonov
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2023 - Jan 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Eldar Nagiev
Dmitri Jurowski
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Aug 2023 - Jun 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Evgeny Volynsky
Biljetti
Benvenuto Cellini
,
Hector Berlioz
Mar 2023
Mariinsky Theatre
D:
Alexei Frandetti
C:
Valery Gergiev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Dec 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Sergey Shepelev
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Alexander Soloviev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Dec 2022 - May 2023
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
C:
Alexander Soloviev
Timur Zangiev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Nov 2022 - May 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Dmitri Jurowski
Evgeny Volynsky
The Karelian Prisoner
,
Fyodor Kuznetsov
Oct 2022
Republic of Karelia State Music Theatre
D:
Alexander Petrov
C:
Anatoly Rybalko
Vladimir Kulagin
Benvenuto Cellini
,
Hector Berlioz
Sep 2022
Mariinsky Theatre
D:
Alexei Frandetti
C:
Valery Gergiev
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isahakyan
C:
Ivan Khudyakov-Vedenyapin
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2022 - Jul 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Dmitri Jurowski
Eldar Nagiev
Evgeny Volynsky
Turandot
,
Giacomo Puccini
Sep 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Pavel Sorokin
Svetlana Guseva
C:
Andrey Ivanov
Le nozze di Figaro
(The Marriage of Figaro)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2022 - Apr 2023
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
Zaurbek Gugkaev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Sep 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
Die Zirkusprinzessin
(The Circus Princess)
,
Emmerich Kálmán
Apr - Oct 2022
Chelyabinsk State Opera
D:
Alexandr Isakov
C:
Vasily Chernichka
Yuri Krylov
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Jan - Apr 2022
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Valentin Uryupin
Dmitri Jurowski
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Die Entführung aus dem Serail
(The Abduction from the Seraglio)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Turandot
,
Giacomo Puccini
Jan - May 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Andrey Ivanov
C:
Pavel Sorokin
Andrey Ivanov
Alexey Shakuro
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Jan - Jul 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
C:
Alexander Soloviev
Alevtina Ioffe
Tagħbija Aktar
Esplora aktar dwar Vyacheslav Okunev
Ħarsa ġenerali
Prestazzjonijiet
Repertorju
Ritratti
Kalendarju
Pro
Grafika tal-Organizzazzjoni
Pro
Grafika tar-Rwol
Pro
Ara kollox