Gach
Casting Tool
Léarscáileanna
Próifíl Nuashonraithe
ga
Logáil isteach
Pro / Casting
ga
Cuardach: Léirithe, Ealaíontóirí, Cuideachtaí, Féilte, Bainisteoir, Ionaid, Saothair cheoil, Físeáin
Baile
Léirithe
Ealaíontóirí
Cuideachtaí
Féilte
Bainisteoirí
Ionaid
Níos mó
Séasúr
Comórtais amhránaíochta
Cumadóirí
Saothair cheoil
Físeáin
Pro Tools
do ghairmithe tionscail
Don lucht féachana
Yuri Alexandrov, Stage director
Grianghraif
Amharc ar
Casting Tool
Yuri Alexandrov
/ Grianghraif
Ticéid
Bí ag faire
Comhroinn
Ceisteanna Coitianta
Amharc ar
Casting Tool
Stage director
Forbhreathnú
Léirithe
Repertoire
Físeáin
Grianghraif
Léirmheasanna
Beathaisnéis
Ticéid
Bí ag faire
Comhroinn
Ceisteanna Coitianta
Amharc ar
Casting Tool
Féach níos mó i Operabase
Casting Tool
Teagmháil
Gníomhaire
Grafaicí gairme
Repertoire sa todhchaí
scagairí chun cinn
Grianghraif Táirgthe san am atá caite
872
Syuyumbike
,
Rezeda Akhiyarova
Oct 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Ayrat Kashaev
Renat Salavatov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Carmen
,
Georges Bizet
Oct - Dec 2022
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexandru Samoila
Andrey Lebedev
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Oct 2022 - Jan 2023
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Anton Torbeev
Valentin Uryupin
Evgeny Samoilov
Andrey Lebedev
Vasily Valitov
Jan Latham-Koenig
Andrey Petrenko
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Les cloches de Corneville
(The Bells of Corneville)
,
Robert Planquette
May - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
L'elisir d'amore
(The Elixir of Love)
,
Gaetano Donizetti
Apr 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Nuzrhan Baibusinov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - May 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Yuri Alexandrov
Svetlana Guseva
C:
Alexey Shakuro
Valery Voronin
Mikhail Pabuzin
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Syuyumbike
,
Rezeda Akhiyarova
Feb 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Renat Salavatov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Feb 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Marco Boemi
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Feb 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Marco Boemi
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Tosca
,
Giacomo Puccini
Feb 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Anisimov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Aida
,
Giuseppe Verdi
Feb 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Marco Boemi
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Pikovaya Dama
(The Queen of Spades)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Feb 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Marco Boemi
The Rape of Lucretia
,
Benjamin Britten
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Robert Lyuter
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Tosca
,
Giacomo Puccini
Jan 2022
Tatar State Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Renat Salavatov
Madama Butterfly
(Madame Butterfly)
,
Giacomo Puccini
Jan 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Svetlana Guseva
Yuri Alexandrov
C:
Alexey Shakuro
Andrei Anikhanov
Robert Lyall
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Robert Luter
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Cherevichki
(The Tsarina's Shoes)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Dec 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
L'elisir d'amore
(The Elixir of Love)
,
Gaetano Donizetti
Dec 2021 - Mar 2022
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Eri Klas
Dmitry Volosnikov
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Féach ar grianghraf eile
Féach ar grianghraf eile
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Luchtaigh Níos mó
Fiosraigh tuilleadh faoi Yuri Alexandrov
Forbhreathnú
Léirithe
Repertoire
Físeáin
Léirmheasanna
Beathaisnéis
Féilire
Pro
Graf Eagraíochta
Pro
Graf Ról
Pro
Féach ar gach