Visi
Casting Tool
Noma
Atjaunot profilu
lv
Pieslēgties
Pro/Casting
lv
Meklēt: Izrādes, Mākslinieki, Kompānijas, Festivāli, Vadītājs, Norises vietas, Muzikālie darbi, Videoklipi
Sākums
Izrādes
Mākslinieki
Kompānijas
Festivāli
Aģentūras
Norises vietas
Vairāk
Sezona
Konkursi
Komponisti
Muzikālie darbi
Videoklipi
Pro Tools
nozares profesionāļiem
Auditorijai
Boris Rudak, Tenor
Videoklipi
Skatīt
Casting Tool
Boris Rudak
/ Videoklipi
Biļetes
Skatīties
Dalīties
Bieži uzdotie jautājumi
Skatīt
Casting Tool
Tenor
Pārskats
Izrādes
Repertuārs
Videoklipi
Fotogrāfijas
Recenzijas
Biļetes
Skatīties
Dalīties
Bieži uzdotie jautājumi
Skatīt
Casting Tool
Skatiet vairāk Operabase
Casting Tool
Kontaktinformācija
Aģents
Karjeras grafiki
Vēlamais repertuārs
Uzlaboti filtri
Skatieties tiešsaistē (tiešraide un VOD)
Skatīt visus
Gaidāmo iestudējumu video
2
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2023 - May 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Marat Gatsalov
C:
Artem Abashev
Vladimir Tkachenko
Biļetes
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
May 2024
Novaya Opera
D:
Hans-Joachim Frey
C:
Jan Latham-Koenig
Dmitry Volosnikov
Yuri Medianik
Alexandru Samoila
Andrey Lebedev
Biļetes
Iepriekšējo iestudējumu video
37
Madama Butterfly
(Madame Butterfly)
,
Giacomo Puccini
Feb 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Denis Radchenko
C:
Alexander Anisimov
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2023 - May 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Marat Gatsalov
C:
Artem Abashev
Vladimir Tkachenko
Biļetes
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2023 - Mar 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Vladislavs Nastavševs
C:
Mikahail Tatarnikov
Lyubov k tryom apelsinam
(The Love for Three Oranges)
,
Sergey Sergeyevich Prokofiev
Nov - Dec 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Philipp Grigorian
C:
Petr Belyakin
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Sep 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Konstantinos Kontokristos
C:
Mihran Aghajanyan
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Tatiana Poluektova
C:
Valery Platonov
Madama Butterfly
(Madame Butterfly)
,
Giacomo Puccini
Sep 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Denis Radchenko
C:
Mihran Aghajanyan
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Apr - May 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Vladislavs Nastavševs
C:
Mikahail Tatarnikov
Madama Butterfly
(Madame Butterfly)
,
Giacomo Puccini
Feb 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Denis Radchenko
C:
Valentin Uryupin
Petr Belyakin
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Jan - Mar 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
C:
Vladimir Tkachenko
Petr Belyakin
Faust
,
Charles-François Gounod
Dec 2021 - Jun 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Vasily Barkhatov
C:
Artem Abashev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Nov 2021 - Feb 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Marat Gatsalov
C:
Artem Abashev
Skatīt vēl videoklipus
Skatīt vēl videoklipus
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Oct 2021
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Sigrid T'Hooft
C:
Valery Platonov
Petr Belyakin
Carmen
,
Georges Bizet
Oct 2021 - May 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Konstantin Bogomolov
C:
Philipp Chizhevsky
Vladimir Tkachenko
Skatīt vēl videoklipus
Skatīt vēl videoklipus
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Jun 2022
Novaya Opera
D:
Hans-Joachim Frey
C:
Jan Latham-Koenig
Dmitry Volosnikov
Yuri Medianik
Alexandru Samoila
Andrey Lebedev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Jun - Nov 2021
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Marat Gatsalov
C:
Artem Abashev
Lyubov k tryom apelsinam
(The Love for Three Oranges)
,
Sergey Sergeyevich Prokofiev
Feb - Apr 2021
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Philipp Grigorian
C:
Artem Abashev
The Story of Kai and Gerda
(Kai and Gerda)
,
Sergey Banevich
Dec 2020 - Jan 2021
Bolshoi Theatre
D:
Dmitry Belyanushkin
C:
Anton Grishanin
Philipp Chizhevsky
Le Coq d'or
(The Golden Cockerel)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
May - Jun 2017
Teatro Real de Madrid
D:
Laurent Pelly
C:
Ivor Bolton
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2015 - Jan 2016
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isahakyan
C:
Artem Abashev
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Mar 2015 - Apr 2020
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Sigrid T'Hooft
C:
Valery Platonov
The Story of Kai and Gerda
(Kai and Gerda)
,
Sergey Banevich
Nov 2014 - May 2015
Bolshoi Theatre
C:
Anton Grishanin
Schubert's Winterreise
(Schubert's Winter Journey)
,
Hans Zender
May 2014
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
C:
Teodor Currentzis
Nacionālā pirmizrāde
Izpētiet vairāk par Boris Rudak
Pārskats
Izrādes
Repertuārs
Fotogrāfijas
Recenzijas
Kalendārs
Pro
Organizāciju grafiks
Pro
Lomu grafiks
Pro
Skatīt visus