Kaikki
Casting Tool
Vuokratuotannot
Päivitä profiili
fi
Kirjaudu sisään
Pro/Casting
fi
Hae: Esitykset, Taiteilijat, Yritykset, Festivaalit, Johtaja, Paikat, Musikaalit, Videot
Koti
Esitykset
Taiteilijat
Yritykset
Festivaalit
Agentuurit
Paikat
Lisää
Krausi
Laulukilpailuissa
Säveltäjät
Musikaalit
Videot
Pro Tools
alan ammattilaisille
Yleisölle
Maxim Valkov, Conductor
Videot
Näytä
Casting Tool
Maxim Valkov
/ Videot
Liput
Katsella
Jaa
Usein kysytyt kysymykset
Näytä
Casting Tool
Conductor
Yleiskatsaus
Esitykset
Ohjelmisto
Videot
Kuvia
Edustus ja yhteydenotto
Liput
Katsella
Jaa
Usein kysytyt kysymykset
Näytä
Casting Tool
Katso lisää Operabasen
Casting-työkalussa
Yhteystiedot
Agentti
Urakaaviot
Tulevaisuuden ohjelmisto
Edistyneet suodattimet
Katso verkossa (suoratoisto ja VOD)
Näytä kaikki
Aikaisemmat tuotantovideot
43
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Die Entführung aus dem Serail
(The Abduction from the Seraglio)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Maxim Valkov
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Dec 2020 - Jan 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Oct 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Oct 2020 - Mar 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Nina Zhukovskaya
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Yana Zubova
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Robert Luter
Maxim Valkov
Nina Zhukovskaya
Pietro il Grande
(Peter the Great)
,
Gaetano Donizetti
Oct - Nov 2016
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Tutustu tarkemmin kohteeseen Maxim Valkov
Yleiskatsaus
Esitykset
Ohjelmisto
Kuvia
Edustus ja yhteydenotto
Kalenteri
Pro
Organisaatiokaavio
Pro
Roolikaavio
Pro
Näytä kaikki