Kaikki
Casting Tool
Vuokratuotannot
Päivitä profiili
fi
Kirjaudu sisään
Pro/Casting
fi
Hae: Esitykset, Taiteilijat, Yritykset, Festivaalit, Johtaja, Paikat, Musikaalit, Videot
Koti
Esitykset
Taiteilijat
Yritykset
Festivaalit
Agentuurit
Paikat
Lisää
Krausi
Laulukilpailuissa
Säveltäjät
Musikaalit
Videot
Pro Tools
alan ammattilaisille
Yleisölle
Natalya Chernikova
/ Videot
Katsella
Jaa
Usein kysytyt kysymykset
Näytä
Casting Tool
Stage director
Yleiskatsaus
Esitykset
Ohjelmisto
Videot
Kuvia
Biografia
Natalya Chernikova, Stage director
Videot
Näytä
Casting Tool
Yleiskatsaus
Esitykset
Ohjelmisto
Videot
Kuvia
Biografia
Katsella
Jaa
Usein kysytyt kysymykset
Näytä
Casting Tool
Katso lisää Operabasen
Casting-työkalussa
Kehittyneet suodattimet ja urakaavio
Tulevaisuuden ohjelmisto
Katso verkossa (suoratoisto ja VOD)
Näytä kaikki
Aikaisemmat tuotantovideot
48
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Die Entführung aus dem Serail
(The Abduction from the Seraglio)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Red Hat
(The Red Hat)
,
César Antonovich Cui
Sep 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Maxim Valkov
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Feb - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Alexander Goikhman
Olga Mityokina
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Oct 2020 - Mar 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Nina Zhukovskaya
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Yana Zubova
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Nina Zhukovskaya
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Robert Luter
Maxim Valkov
Nina Zhukovskaya
Tutustu tarkemmin kohteeseen Natalya Chernikova
Yleiskatsaus
Esitykset
Ohjelmisto
Kuvia
Biografia
Organisaatiokaavio
Pro
Roolikaavio
Pro
Luotettu ja käytetty
Näytä kaikki