Kaikki
Casting Tool
Vuokratuotannot
Päivitä profiili
fi
Kirjaudu sisään
Pro/Casting
fi
Hae: Esitykset, Taiteilijat, Yritykset, Festivaalit, Johtaja, Paikat, Musikaalit, Videot
Koti
Esitykset
Taiteilijat
Yritykset
Festivaalit
Agentuurit
Paikat
Lisää
Krausi
Laulukilpailuissa
Säveltäjät
Musikaalit
Videot
Pro Tools
alan ammattilaisille
Yleisölle
Natalya Kochubey, Mezzo-soprano
Videot
Näytä
Casting Tool
Natalya Kochubey
/ Videot
Liput
Katsella
Jaa
Usein kysytyt kysymykset
Näytä
Casting Tool
Mezzo-soprano
Yleiskatsaus
Esitykset
Ohjelmisto
Videot
Kuvia
Liput
Katsella
Jaa
Usein kysytyt kysymykset
Näytä
Casting Tool
Katso lisää Operabasen
Casting-työkalussa
Yhteystiedot
Agentti
Urakaaviot
Tulevaisuuden ohjelmisto
Edistyneet suodattimet
Katso verkossa (suoratoisto ja VOD)
Näytä kaikki
Aikaisemmat tuotantovideot
26
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Katso vielä videota
Katso vielä videota
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Feb - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Alexander Goikhman
Olga Mityokina
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Nov 2020 - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Yana Zubova
Yevgeny Onegin
(Eugene Onegin)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Sep 2020 - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Robert Luter
Maxim Valkov
Nina Zhukovskaya
Tutustu tarkemmin kohteeseen Natalya Kochubey
Yleiskatsaus
Esitykset
Ohjelmisto
Kuvia
Kalenteri
Pro
Organisaatiokaavio
Pro
Roolikaavio
Pro
Näytä kaikki