Vse
Casting Tool
Najemi
Posodobi profil
sl
Vpiši se
Pro/Casting
sl
Iskanje: Predstave, Umetniki, Podjetja, Festivali, Manager, Lokacija, Glasbena dela, Videoposnetki
Glavna
Predstave
Umetniki
Podjetja
Festivali
Vodstvo
Lokacija
Več
Sezona
Petje natečaji
Skladatelj
Glasbena dela
Videoposnetki
Pro Tools
za strokovnjake v industriji
Za občinstvo
Vyacheslav Okunev, Set designer, Costume designer
Videoposnetki
Ogled v
Casting Tool
Vyacheslav Okunev
/ Videoposnetki
Vstopnice
Pazi
Deliti
Pogosta vprašanja
Ogled v
Casting Tool
Set designer
Costume designer
Pregled
Predstave
Repertoar
Videoposnetki
Fotografije
Vstopnice
Pazi
Deliti
Pogosta vprašanja
Ogled v
Casting Tool
Oglejte si več v Operabase
Casting Tool
Kontakt
Agent
Karierni grafi
Prihodnji repertoar
Napredni filtri
Ogled v spletu (pretok v živo in VOD)
Poglej vse
Prihajajoči produkcijski videi
4
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Aug 2023 - Jun 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Evgeny Volynsky
Vstopnice
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2023 - May 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isaakyan
C:
Petr Belyakin
Valery Platonov
Vstopnice
Tosca
,
Giacomo Puccini
Mar - Jul 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Yulia Prokhorova
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Timur Zangiev
Vstopnice
Videoposnetki prejšnje produkcije
108
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Apr 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
C:
Anton Torbeev
Tosca
,
Giacomo Puccini
Mar - Jul 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Yulia Prokhorova
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Timur Zangiev
Vstopnice
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Jan 2024
Mikhailovsky Theatre
D:
Sergey Shepelyov
C:
Alexander Soloviev
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2023 - May 2024
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isaakyan
C:
Petr Belyakin
Valery Platonov
Vstopnice
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2023 - Jan 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Eldar Nagiev
Dmitri Jurowski
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Aug 2023 - Jun 2024
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Evgeny Volynsky
Vstopnice
Benvenuto Cellini
,
Hector Berlioz
Mar 2023
Mariinsky Theatre
D:
Alexei Frandetti
C:
Valery Gergiev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Dec 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Sergey Shepelev
Vyacheslav Kalyuzhny
C:
Alexander Soloviev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Dec 2022 - May 2023
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
C:
Alexander Soloviev
Timur Zangiev
Iolanta, op. 69
(Iolanta)
,
Pyotr Ilyich Tchaikovsky
Nov 2022 - May 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Dmitri Jurowski
Evgeny Volynsky
The Karelian Prisoner
,
Fyodor Kuznetsov
Oct 2022
Republic of Karelia State Music Theatre
D:
Alexander Petrov
C:
Anatoly Rybalko
Vladimir Kulagin
Benvenuto Cellini
,
Hector Berlioz
Sep 2022
Mariinsky Theatre
D:
Alexei Frandetti
C:
Valery Gergiev
Cendrillon
(Cinderella)
,
Jules Massenet
Sep 2022
Perm Tchaikovsky Opera and Ballet Theatre
D:
Georgy Isahakyan
C:
Ivan Khudyakov-Vedenyapin
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Sep 2022 - Jul 2023
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Vyacheslav Starodubtsev
C:
Dmitri Jurowski
Eldar Nagiev
Evgeny Volynsky
Turandot
,
Giacomo Puccini
Sep 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Pavel Sorokin
Svetlana Guseva
C:
Andrey Ivanov
Le nozze di Figaro
(The Marriage of Figaro)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2022 - Apr 2023
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
Zaurbek Gugkaev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Sep 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
Die Zirkusprinzessin
(The Circus Princess)
,
Emmerich Kálmán
Apr - Oct 2022
Chelyabinsk State Opera
D:
Alexandr Isakov
C:
Vasily Chernichka
Yuri Krylov
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Jan - Apr 2022
Novosibirsk State Academic Opera and Ballet Theater (NOVAT)
D:
Irkin Gabitov
C:
Valentin Uryupin
Dmitri Jurowski
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Die Entführung aus dem Serail
(The Abduction from the Seraglio)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Turandot
,
Giacomo Puccini
Jan - May 2022
Rostov State Musical Theatre
D:
Vyacheslav Kushchev
Andrey Ivanov
C:
Pavel Sorokin
Andrey Ivanov
Alexey Shakuro
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Jan - Jul 2022
Mikhailovsky Theatre
D:
Stanislav Gaudasinsky
Margarita Kunitsyna-Tankevich
C:
Alexander Soloviev
Alevtina Ioffe
Naloži več
Raziščite več o Vyacheslav Okunev
Pregled
Predstave
Repertoar
Fotografije
Koledar
Pro
Organizacijski graf
Pro
Graf vlog
Pro
Poglej vse