Všetky
Casting Tool
Prenájmy
Aktualizovať profil
sk
Prihlásiť sa
Vyhľadávanie: Vystúpenia, Umelci, Spoločnosti, Festivaly, Manažér, Miesto konania, Hudobné diela, Videá
Hlavná
Vystúpenia
Umelci
Spoločnosti
Festivaly
Manažéri
Miesto konania
Viac
Sezóna
Speváckych súťaží
Skladatelia
Hudobné diela
Videá
Pro Tools
pre profesionálov z priemyslu
Pre publikum
Yuri Alexandrov, Stage director
Videá
Zobraziť v
Casting Tool
Yuri Alexandrov
/ Videá
Stage director
Prehľad
Vystúpenia
Repertoár
Videá
Fotografie
Recenzie
Životopis
Vstupenky
Sledujte
zdieľam
Najčastejšie otázky
Zobraziť v
Casting Tool
Pozrite si viac v Operabase
Casting Tool
Kontakt
Agent
Kariérne grafy
Budúci repertoár
Pokročilé filtre
Pozerať online (priamy prenos a VOD)
Vidieť všetko
Minulé produkčné videá
78
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Oct - Dec 2022
Estonian National Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Kaspar Mänd
Khovanshchina
,
Modest Petrovich Mussorgsky
Sep 2022 - Jul 2023
Mariinsky Theatre
D:
Leonid Baratov
Yuri Alexandrov
Yuri Laptev
C:
Valery Gergiev
Le nozze di Figaro
(The Marriage of Figaro)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2022 - Apr 2023
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
Zaurbek Gugkaev
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Zobraziť ďalšie videá (
Zobraziť ďalšie videá (
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
L'elisir d'amore
(The Elixir of Love)
,
Gaetano Donizetti
Dec 2021 - Mar 2022
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Eri Klas
Dmitry Volosnikov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Zobraziť ďalšie videá (
Zobraziť ďalšie videá (
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Nov 2021 - Dec 2022
Estonian National Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Kaspar Mänd
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Zobraziť ďalšie videá (
Zobraziť ďalšie videá (
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Puss in Boots
,
César Antonovich Cui
Oct 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Red Hat
(The Red Hat)
,
César Antonovich Cui
Sep 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Maxim Valkov
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Semyon Kotko
(Semjon Kotko)
,
Sergey Sergeyevich Prokofiev
Apr 2021
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Feb - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Alexander Goikhman
Olga Mityokina
Načítať viac
Preskúmajte viac o Yuri Alexandrov
Prehľad
Vystúpenia
Repertoár
Fotografie
Recenzie
Životopis
Kalendár
Pro
Organizačný graf
Pro
Graf rolí
Pro
Zobraziť všetky